Dreamspa & Fitness, Vois Hotel'den Masaj Paketleri

Fırsat Numarası: 40029
Dreamspa & Fitness, Vois Hotel'den Masaj Paketleri Dreamspa & Fitness, Vois Hotel'den Masaj Paketleri Dreamspa & Fitness, Vois Hotel'den Masaj Paketleri Dreamspa & Fitness, Vois Hotel'den Masaj Paketleri Dreamspa & Fitness, Vois Hotel'den Masaj Paketleri Dreamspa & Fitness, Vois Hotel'den Masaj Paketleri

Seçenekler

DreamSpa - Vois Hotel, sizlere rüya gibi bir gün yaşatmaya hazırlanıyor.

Ümraniye'de yer alan DreamSpa Vois Hotel, 30, 40 veya 50 dakikalık masaj paketiyle rahatlamanızı sağlayacak ve stresten arınmanıza yardımcı olacak.

Taylandlı, Balili, Çinli, Ukraynalı ve Türk terapistler tarafından gerçekleştirilen masajlarla enerji depolayacak, evinize dinlenmiş olarak döneceksiniz.

DreamSpa Vois Hotel'in masaj paketlerinden en uygun fiyata yararlanmak için vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirin.

TÜRK HAMAMINDA 30 DK KESE KÖPÜK MASAJI + SPA KULLANIMI 

BU GELENEKSEL TÜRK HAMAMINDA YAPILAN KESE KÖPÜK BAKIMI İLE BİR YANDAN ÖLÜ DERİLERİNİZDEN KURTULURKEN BİR YANDAN DA CİLDİNİZİN TAZELENMESİNE VE YENİLENMESİNE YARDIMCI OLACAKSINIZ.

40 DK AROMATİK ANTİ STRESS MASAJI + SPA KULLANIMI

DSF TARAFINDAN OZEL OLARAK HAZIRLANMIŞ EŞSİZ AROMATİK YAĞLAR EŞLİĞİNDE UYGULANAN ANTİ STRESS MASAJIDIR. BU EŞSİZ VE NATUREL AROMATİK YAĞLAR İLE BİR YANDAN ŞEHRİN GÜRÜLTÜSÜNDEN UZAKLAŞIRKEN DİĞER YANDAN DA ANTI STRESS MASAJI İLE ŞEHRİN STRESİNDEN KAÇIP ADETA YENİDEN DOĞACAKSINIZ.

50 DK EŞLERE ÖZEL COUPLE MASAJ + SPA KULLANIMI (2 Kişilik)

EŞLERE ÖZEL COUPLE MASAJ İLE BİR YANDAN MASAJIN EŞSİZ ETKİSİ İLE DİNLENİRKEN BİR YANDAN DA SEVDİKLERİNİZLE BU KEYFİ PAYLAŞABİLİRSİNİZ. BU EŞSİZ SPA DENEYİMİ İÇİN SİZLERİ DREAMSPA & FITNESS’A DAVET EDİYORUZ.

50 DK EŞLERE ÖZEL COUPLE MASAJ + 30 DK KESEK KÖPÜK MASAJI + SPA KULLANIMI (2 Kişilik)

İDDİA EDİYORUZ BİR YANDAN EŞLERE ÖZEL COUPLE MASAJ PAKETİMİZ İLE MASAJLARIMIZIN EŞSİZ ETKİSİ İLE DİNLENİRKEN DİĞER YANDAN DA 30’ AR DAKİKALIK KESE KÖPÜK MASAJLARIMIZ İLE DE ÖLÜ DERİLERİNİZDEN KURTULARAK TERTEMİZ BİR CİLDE KAVUŞACAKSINIZ. BU EŞSİZ SPA DENEYİMİ YAŞAMAK VE YAŞATMAK İÇİN SİZLERİ DREAMSPA & FITNESS’A DAVET EDİYORUZ.

HAFTANIN HER GÜNÜ VE HER SAATİ GEÇERLİ OLAN BU KUPONLARI DİLEDİĞİNİZCE ALABİLİR KENDİNİZE VE SEVDİKLERİNİZE ARMAĞAN EDEBİLİRSİNİZ.

MİSAFİRLERİMİZ SPA MERKEZİMİZDE BULUNAN SAUNA, BUHAR ODASINI, JAKUZİ HAVUZUNU, VE FİTNESS MERKEZİMİZİ AYRICA EKSTRA BİR ÜCRET ÖDEMEDEN KULLANABİLMEKTEDİRLER.

SPA ALANLARI

Sauna -Buhar Banyosu -Dinlenme Odaları -Vitamin / Bar - Fitness Merkezi

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 230.00 TL
İNDİRİM %70
KAZANCINIZ 161.00 TL
69.00 TL
69.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 230.00 TL
İNDİRİM %70
KAZANCINIZ 161.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 96 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 5 Şubat 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Bay / Bayan Spa alanları ayrıdır.
  • 09:00 – 24:00 arası rezervasyon alabilirsiniz.
MEKANLAR