Bu Fırsat Kaçtı :(

Perfectionist English, Bahçeşehir'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Perfectionist English'den İngilizce Sesli Hikayeler İle İngilizcenizi Mükemmelleştireceksiniz! En İyi Yazarlar Tarafından Yazılan, Toplam 965 Adet Kısa Hikayeden Oluşan Sesli Hikayeler Sadece 4.99 TL!

Fırsat Numarası: 11265

İngilizcenizi geliştirmenin en etkili yollarından biri de şüphesiz dinlemek ve okumaktır. En iyi yazarlar tarafından yazılan bu kısa hikayeler Beginner (başlangıç seviyesi), Elementary (temel seviye), pre-intermediate (orta öncesi seviye), intermediate (orta seviye) olarak ayrı bir önem kazanmıştır.

Toplam 965 adet kısa hikayeden oluşan bu hikayeler, her biri karikatürize edilmiş olup görsel zekayı zihinsel algılamayla perçinleyip, her bir hikaye için özel Mp3 ses dosyalarına sahip olmasıyla da anlama ve kelime öğrenme kabiliyetini önemli ölçüde artırmak için tasarlanmıştır.

Her hikaye içerisinde kelime sayısı, cümle saysı ve audio süresi ayrı ayrı belirtilmiştir. Bütün seviyeleri kapsayan kısa hikayeler hem öğrencilerin hemde yetişkinlerin kelime bilgisini artıracak ve anlama pratikliği kazandıracaktır. 130.000 kelime içeriğine sahip hikayelerle eğlenceli öğrenmenin yanısıra mp3'leri ile mükemmel kulak aşınalığına sahip olmuş olacaksınız.

GERÇEK FİYAT 80.00 TL
İNDİRİM %94
KAZANCINIZ 75.01 TL
4.99 TL
4.99 TL
GERÇEK FİYAT 80.00 TL
İNDİRİM %94
KAZANCINIZ 75.01 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 111 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 28 Haziran 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Satın alım işlemi gerçekleştikten sonra sizlere gönderilen kupon kodu ile info@ingilizcemarket.com adresine mail göndermeniz doğrultusunda dijital olarak tüm hikayeler size gönderilecektir.
Tatil Fırsatları