Bu Fırsat Kaçtı :(

Esla Academy'den Online TOEFL Sınavı, IELTS Sınavı, Speaking Workshops ve İngilizce Sunum Teknikleri ve Etkili Sunuş Eğitimi

Fırsat Numarası: 36937

İş ve eğitim hayatınızda daha kolay ilerlemenizi sağlayacak İngilizce TOEFL ve IELTS sınavları, sohbet grubu ve sunum teknikleri eğitimleri ile Esla Academy yanınızda!

 

Gerçek sınavlarla birebir olan, tüm eksi ve artılarınızı görmenizi sağlayacak TOEFL, IELTS sınavları, akıcı ingilizce konuşmanız için özel düzenlenen Speaking Workshops ve hayatınızı kolaylaştıracak ingilizce sunum teknikleri sizi bekliyor...

 

Siz de uygun fiyat avantajıyla yararlanacağınız dil eğitimi ve sınavları için hemen rezervasyonunuzu yapın!

Online TOEFL Deneme Sınavı 

Online olarak istenilen her yerde (satın aldıktan sonraki 6 ay içinde) çözülebilir. Gerçek sınavla format birebir aynıdır, sonuçlar sisteme kaydedilip ABD'deki anlaşmalı üniversiteye gönderilir. Cevaplar 2 iş günü içerisinde sisteme yüklenir. Öğrenci sistemi kullanarak yanıtlarını, hatalarını ve ABDli hocalar tarafından yazılan notları görebilir.

IELTS Deneme Sınavı + Birebir Feedback 

Sınavın 4 kısmı da gerçek sınava birebir şekilde uygulanır, tüm kısımların puanlaması ve değerlendirmesi öğrenciye feedback seansında birebir gösterilir. Deneme sınavları ister tek kişi ister grup halinde uygulanabilir.

Speaking Workshops 

Haftada bir gün, 1.5 saatlik speaking kulübü. İngilizce öğretmeni bir moderatör tarafından yönetilir, fiyat 1 aylıktır (toplamda ayda 4 gün). Her gün farklı bir konuyla, tartışma, role-play, sunum ve benzeri tekniklerle konuşma pratiği ve ders sonunda hata düzeltmeye yönelik feedback verilir.

İngilizce Sunum Teknikleri ve Etkili Sunuş Eğitimi

İnsan kaynakları eğitimleri ve etkili iletişim eğitimleri modüllerinin en fazla talep gören başlığı; Sunum Teknikleri ve Etkili Sunuş eğitimi. 2 güne yayılan bu yoğun eğitimle sunumların yapılması ve yapılmaması gereken noktaları öğretilir. Üniversite öğrencileri ve kurumlar için uygun içeriğe sahiptir. 

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %80
KAZANCINIZ 120.00 TL
30.00 TL
30.00 TL
GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %80
KAZANCINIZ 120.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 10 Aralık 2018
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR