Este Sea Güzellik Salonu'ndan 76 Seanslık Mini Cilt Bakımı Hediyeli İncelme Paketi ve 2 Seans Radyo Frekans İle Cilt Gençleştirme

Fırsat Numarası: 35246
Este Sea Güzellik Salonu 76 Seanslık Zayıflama Paketi ve Cilt Bakımı
Este Sea Güzellik Salonu 76 Seanslık Zayıflama Paketi ve Cilt Bakımı
Este Sea Güzellik Salonu 76 Seanslık Zayıflama Paketi ve Cilt Bakımı
Este Sea Güzellik Salonu 76 Seanslık Zayıflama Paketi ve Cilt Bakımı
Este Sea Güzellik Salonu 76 Seanslık Zayıflama Paketi ve Cilt Bakımı
Este Sea Güzellik Salonu 76 Seanslık Zayıflama Paketi ve Cilt Bakımı
Este Sea Güzellik Salonu 76 Seanslık Zayıflama Paketi ve Cilt Bakımı Este Sea Güzellik Salonu 76 Seanslık Zayıflama Paketi ve Cilt Bakımı Este Sea Güzellik Salonu 76 Seanslık Zayıflama Paketi ve Cilt Bakımı Este Sea Güzellik Salonu 76 Seanslık Zayıflama Paketi ve Cilt Bakımı Este Sea Güzellik Salonu 76 Seanslık Zayıflama Paketi ve Cilt Bakımı Este Sea Güzellik Salonu 76 Seanslık Zayıflama Paketi ve Cilt Bakımı

Seçenekler

Este Sea Güzellik Salonu'nun sunduğu 76 seanslık zayıflama paketi ile fit bir görünüme kavuşun!

Zayuıflama paketi alanlara mini cil bakımı hediye olmasının yanı sıra satın alacağınız radyofrekans ile cilt bakımı ve cilt gençleştirme uygulamasına bayılacaksınız!

Sizde fazlalıklarınızı kaybetmek, yaza incecik girmek ve ışıldayan bir cilt için bu fırsatı kaçırmayın!

Radyo Frekans İle Cilt Bakımı Uygulaması

Uygulama sonunda yüz cildinde gerilme ve sıkılaşma sağlanır. Sonuç olarak daha sıkı, düzgün bir cilt ile genel bir toparlanma sağlanır.Cihaz dünyadaki en son teknolojiye sahiptir. Aynı zaman da en iyi radyofrekans cihazı ödüllüdür. Uygulamalarıyla tam bir ileri teknoloji ürünü. Modern manyetikler hücre biyolojisi, klinik ilaç ve rehabilitasyon gibi prensiplere dayalı olarak vücut ve yüzdeki her türlü problemi çözmek için tasarlanmış bir cihazdır.Cilt altındaki kolajeni sıkılaştırarak iş gören bir cihazdır. Kolajen üretiminden sorumlu fibroblast hücreleri aktif hale getirmektedir. Dalga boyu sadece kolajen tabakasına etki eder. Kolajenin ısı etkisiyle yakılması, kısaltılması ve yakılan kolajenin yeniden yapılanması esasına dayanır.

76 Seanslık Zayıflama Paket İçeriği

30 Seans Kavitasyon

30 Seans Radyo Frekans

8 Seans Pasif Jimnastik

8 Seans Power Plate

Bölgeler;
İç bacak
Dış bacak
Popo Altı
Göbek
Mide
Simit 

Radyo Frekans Nedir?

Derin cilt altı dokularını canlandırmak ve sıkılaştırmak için derin ısı yaratmak amacıyla RF dalgaları kullanılmaktadır.  Yüz derisinin sıkılaşması, vücut hatlarının belirmesi ve kafa derisinin sağlığı için faydalıdır.

Pasif Jimnastik Nedir?

Pasif jimnastik bir çeşit bölgesel zayıflama yöntemidir. İsmi, insanları yanıltabilir, jimnastik hareketleri ile kilo verildiği zannedebilir fakat durum böyle değildir. Pasif jimnastik bölgesel zayıflama tedavisinde uygulanan cihazın adıdır. Hedef bölgedeki yağ dokularına düşük voltajlı elektrik akımları göndererek yağların erimesini sağlar. Pasif jimnastik sadece bölgesel zayıflama tedavisinde etkili değildir. Aynı zamanda, saç çıkarma, vücut şekillendirme ve selülit tedavisinde de etkilidir.

Kavitasyon Nedir?

Kavitasyon sistemi, bölgesel yağlanma ve selülitte kullanılan cerrahi olmayan ameliyatsız bir yöntemdir. Kavitasyon, yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip eder ve depo yağların yapısını bozar. Serbest kalan bu yağlar, ya adalelerde yakılarak ya da üriner sistem veya karaciğer yoluyla vücuttan dışarı atılır.Özellikle bel, karın, göbek, kol ve sırttaki çözülemeyen depo yağları parçalayıp eritmek ve selülitli bölgeleri yok etmek amacıyla kullanılır.

Power Plate Nedir?

Yerçekimi nedeniyle hepimizin kütlesinin kilogram olarak tanımlanan bir ağırlığı vardır. Bu çekim gücüne karşı koyarak hareket eden insan vücudunda kaslar gelişir ve güçlenir.Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bu teknikte, Power Plate'in ürettiği vibrasyon, insan vücuduna bir enerji olarak yollanır.Tercih edilen frekanstaki salınımlar vücut kaslarını gerilme yönünde uyarır.Uygulama süresince kaslar sürekli olarak gerilir /gevşer ve çalışır.Günümüzde birçok sporcunun antremanlarını üzerlerine ilave ağırlıklar takarak yapmasının nedeni de budur. Vücudun her bölgesindeki kaslar uygulamanın yapıldığı kısa süre içinde yoğun bir disiplin içerisinde çalışır.Power Plate kontrol panelinden seçilecek 40 hz salınım hızı ile kaslarımız saniyede 40 kez gerilir ve gevşer.

Çalışma tamamlanıp dinlenmeye geçildiğinde, vücut kendini dengelemek için metabolizmayı ayarlar. Bu ayarlama ile vücudumuzun performans çizgisi yukarı çekilmiştir.Bir sonraki çalışmada vücut performansını bu yeni çizgiyi baz alarak yukarıya çekmeye çalışır. Vücudun performans arttıcı bu girişimine "supercompensation" denir.

 
 
 
GERÇEK FİYAT 1600.00 TL
İNDİRİM %97
KAZANCINIZ 1540.10 TL
59.90 TL
İlgili Aramalar
Este Sea Güzellik Salonu'nun Yorumları
 
Bu uygulamadan ilk defa ürün aldıgım için biraz tereddütlüydüm. Este Sea dan Ayşegül Hanım ile konuştuktan sonra rahatladım. Çünkü sağolsun Ayşegül Hanım her sorumu rahatlatıcı bir şekilde cevapladı.çarşamba günü ilk randevum var ondan sonra tecrübelerimi yine yazarım
 
İyi
Sevda hanım işinde çok titiz gayet güzel uygulamayı farklı alternatifleri belirtiyor zayıflama uygulaması için aldığım paketi daha kapsamlı hale getirdim 2.5 litre su şart sakın ihmal etmeyin
MEMNUNUM
Bir kampanyadan yararlandım . Randuvalarda zamanında alındım . Sevda hanımın ilgisindan ve Elif hanımın hizmetinden memnun kaldım.Bir erkek olarak bana hitap eden uygulamaları olduğunda tercih edeceğim. .
 
Olcay gürleyen
Uzun süredir Este sea dan hizmet alıyorum merkez e uğramadan önce yorumları okumuştum oraya gittikten sonra ne kadar samimi bir ortam olduğunu güzel yorumların ve ne kadar haklı olduğunu kendimde deneyimledim tüm işlemlerimden memnun kaldım sevda abla elifcik Ayşegül abla ve isimlerini sayamadığım tüm arkadaşlar olmak üzere herkes güler yüzlü ilk baştan itibaren aramızda bir abla Kardeş arkadaş ilişkisi oluştu ne kadar hijyenik bir ortamda işlem yaptıklarını gördüm ve en önemlisi işlerini profesyonel yaparak güven veriyorlar sizede keyifle güzelleşmek kalıyor herkese tavsiye ediyorum çok memnun kalacaksınız bir başladımı bırakamayacaksınız çünkü bağımlılık yapıyor sizleri seviyorum ❤️❤️❤️❤️❤️
 
Harika ötesi insanlar güleryüzlü bir ekip ilk görüşmede verdikleri enerji anlatılmaz yaşanır.Uygulamalara gelince gelen pişman olmaz derim gelin görün mutlu ayrılın❤️
 
Çok memnun kaldım yakından ilgilendiler ve güler yüzlüler işlerini de çok iyi yapıyorlar herkese tavsiy ederim
Teşekkürler Este Sea
Hijyenik ve rahat bir ortam...
İhtiyacınız olan bakımı sağlayan profesyonel cihazlar...
İlk seansta Este Sea' nin müdavimi gibi hissettiren güler yüzlü ve ilgili çalışanlar...
Daha ne olsun?
Teşekkürler Sevda Hn. ve ekibine...
 
daha ilk seansa gitmiş olmama rağmen çok güler yüzlü bayanlar ve çok ciddi iş disiplini içerisinde olan bir ortam ben çok memnun kaldım herkese şiddetle tavsiye ediyorum :)))
 
Çalışanlar sıcak kanlı ilgililer. Ilk seansa girdim gayet memnun ayrıldım
59.90 TL SEPETE EKLE
GERÇEK FİYAT 1600.00 TL
İNDİRİM %97
KAZANCINIZ 1540.10 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1845 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0212 213 33 06 - 0212 213 33 07 - 0533 087 27 88
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 23 Ekim 2021
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR