Bakırköy Estemagic'ten Stoklarla Sınırlı 12 Seanslık Buz Başlık İstenmeyen Tüy Paketleri

Fırsat Numarası: 58347
Bakırköy Estemagic'ten Stoklarla Sınırlı 12 Seanslık Buz Başlık İstenmeyen Tüy Paketleri Bakırköy Estemagic'ten Stoklarla Sınırlı 12 Seanslık Buz Başlık İstenmeyen Tüy Paketleri Bakırköy Estemagic'ten Stoklarla Sınırlı 12 Seanslık Buz Başlık İstenmeyen Tüy Paketleri Bakırköy Estemagic'ten Stoklarla Sınırlı 12 Seanslık Buz Başlık İstenmeyen Tüy Paketleri Bakırköy Estemagic'ten Stoklarla Sınırlı 12 Seanslık Buz Başlık İstenmeyen Tüy Paketleri Bakırköy Estemagic'ten Stoklarla Sınırlı 12 Seanslık Buz Başlık İstenmeyen Tüy Paketleri Bakırköy Estemagic'ten Stoklarla Sınırlı 12 Seanslık Buz Başlık İstenmeyen Tüy Paketleri

Seçenekler

Estemagic'ten 12 seans, tüm vücut, buz başlık istenmeyen tüy uygulaması paketi...

Şans ayağınıza gelmişken istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için acele edin!

Sakın kaçırmayın!

Tüm Vücut Geçerli Bölgeler

  • Koltuk Altı
  • Genital
  • Yarım Kol

Estemagic

Estemagic 35 yıllık sektördeki tecrübemizle her zaman güler yüzlü,pozitif, profesyonel alanında uzmanlaşmış ekibimizle ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşterimiz değil misafirimizsiniz.
Misafirimiz olarak bizim için değerlisiniz.
Hijyenik ortamda çeşitli uygulamalar hizmetinize sunuyoruz.
Sağlık bakanlığı onaylı ve FDA onaylı serumlar la uygulamalar yapılmaktadır.
Güzellikle ilgili ve her sene yenilenen teknolojik cihazlar ve ürünlerimizle ve hizmetlerimizle öncü olmanın mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz.

İlgili Aramalar

999.99 TL

Estemagic, Bakırköy'ün Yorumları

 
Güleryüzlü ve ilgili karşılamaları için teşekkürler
 
Merhabalar Sevim hanım çok güzel agirladi çok güzel işlemler yaptı tertemiz herkeze tavsiye ederim çok memnun kaldım sizlerde gidebilirsiniz pişman olmazsınız
Kesinlikle Tavsiye Ederim
Güler yüzlü muhteşem bir ekip. Temiz ve hijyen bir ortam. Herkese tavsiye ederim çok memnun kaldım tek adresim ????
 
Başka güzellik salonu aramam artık
Güler yüz, nezaket, zarafet ve işini çok iyi gönülden yapan bir ekip. Her şeyiyle mükemmel bir işletme. İyi ki yollarımız kesişmiş. Bugüne kadar "acaba kandırılıyor muyum?" kaygısı taşımadan gittiğim tek yer diyebilirim. Kesinlikle tavsiye ederim.
 
Güler yüz iyi hizmet bilgilendirme beğendim tavsi ederim
Harika İnsanlarla Tanışmanın Mutluluğu
Daha önceden gittiğim yerlerden sonuç alamadığım işlemlerin bu kadar profesyonelce sonuçlandırmış olduklarının huzurunu ve mutluluğunu sizlerle paylaşmak isterim.
Gülcan Hanım,Damla Hanım ve tüm ekibin aile ortamında özel ilgileri ve güler yüzleriyle verdiği hizmetten dolayı sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum,sizleri tanıdığım için çok mutluyum;
İyi çalışmalar,sevgiler..
Sibel
Çok memnun kaldım
Her şeyiyle mükemmel,aile ortamı sıcaklık samimiyet her şeyiyle mükemmeldi lazer seanslarına başladım ve ilk olmasına rağmen çok memnun kaldım daha önce farklı işlemler için de gelmiştim hiçbir yerde bu kadar güzel karşılanıp,bu kadar özen gösterilmemişti iyi ki gelmişim diyorum ve herkese tavsiye ediyorum hijyen olarak da mükemmel...
Memnuniyet
Herşeyden önce müşteri gözüyle bakılmama farkını deneyimlemek paha biçilemez. Hijyenik ve profesyonel hizmet de cabası oldu. Bütün sevdiklerime önerebileceğim bir merkez gerçekten.
 
Gayet temiz, hijyenik ve kaliteli bir yerde tatlı ve güler yüzlü bir hanım karşıladı beni, işlemi de aynı kişi gerçekleştirdi. İşini özenerek yaptığı belliydi. Zaten öncesinde internetten araştırarak almıştım fırsatı ve haklarında hiç bir olumsuz şeye rastlamamıştım. Çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.
Aile Ortamı
Verilen hizmet gayet hijyenik bir ortamda ve gayet işini bilen eller tarafından yapılmakta. Epilasyon korkumu yenemeden gittiğim bu mekandan inanılmaz mutlu mesut ayrıldım. Seda hanımın rahatlatıcı telkinleri ve uygulaması ile gayet sorunsuz ve rahat bir epilasyon süreci yaşadım. Sevim hanımın güler yüzü ve ilgisi orada bulunduğum sürece kendimi aile ortamında hissetmemi sağladı. Epilasyondan korkan bayanlar, adres ESTEMAGİC. Adında da belirtildiği gibi "sihir"li ellere teslim edin kendinizi. Pişman olmayacaksınız.
999.99 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 214 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0212 560 60 35
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 17 Kasım 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
MEKANLAR