Beşiktaş Esteteam Güzellik ve Estetik Merkezi'nden Açılışa Özel Fiyatla 1 Yıl Sınırsız Belirli Bölgelere İstenmeyen Tüy Uygulaması (SINIRLI SAYIDA)

Fırsat Numarası: 29396
Beşiktaş Esteteam Güzellik ve Estetik Merkezi'nden Açılışa Özel Fiyatla 1 Yıl Sınırsız Belirli Bölgelere İstenmeyen Tüy Uygulaması (SINIRLI SAYIDA) Beşiktaş Esteteam Güzellik ve Estetik Merkezi'nden Açılışa Özel Fiyatla 1 Yıl Sınırsız Belirli Bölgelere İstenmeyen Tüy Uygulaması (SINIRLI SAYIDA) Beşiktaş Esteteam Güzellik ve Estetik Merkezi'nden Açılışa Özel Fiyatla 1 Yıl Sınırsız Belirli Bölgelere İstenmeyen Tüy Uygulaması (SINIRLI SAYIDA) Beşiktaş Esteteam Güzellik ve Estetik Merkezi'nden Açılışa Özel Fiyatla 1 Yıl Sınırsız Belirli Bölgelere İstenmeyen Tüy Uygulaması (SINIRLI SAYIDA) Beşiktaş Esteteam Güzellik ve Estetik Merkezi'nden Açılışa Özel Fiyatla 1 Yıl Sınırsız Belirli Bölgelere İstenmeyen Tüy Uygulaması (SINIRLI SAYIDA) Beşiktaş Esteteam Güzellik ve Estetik Merkezi'nden Açılışa Özel Fiyatla 1 Yıl Sınırsız Belirli Bölgelere İstenmeyen Tüy Uygulaması (SINIRLI SAYIDA)

Seçenekler

Beşiktaş'ta henüz hizmet vermeye başlayan ancak tecrübesini yıllardan almış Esteteam Güzellik ve Estetik, sizlere istenmeyen tüylerinizde kurtulmanız için son teknoloji bir paket hazırladı.

Hayata her an hemen hazır olabilmek için vücudunuzu kusursuz pürüzsüzlüğe kavuturmaya Esteteam Güzellik ve Estetik Merkezi aracılığı ile hazır mısınız?

Esteteam Güzellik ve Estetik Merkezi'nın açılışa özel fiyat ile 1 yıl boyunca sınırsız belirli bölgelerde istenmeyen tüy uygulaması hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bu kampanyayı sakın kaçırmayın!

Daha fazla geç kalmayın...

İlgili Aramalar

399.00 TL
399.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 161 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0212 236 36 99 - 0545 236 36 99
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 18:30 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (29396) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 11 Ocak 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Pazar hariç, haftanın diğer her günü 10:00 - 19:00 saatleri arasında geçerlidir.
  • İstenmeyen tüy uygulaması son çıkan ütüleme sistemli cihaz ile gerçekleştirilmektedir.
  • 1 yıl boyunca ayda 1 kullanım hakkı vardır.
MEKANLAR