Bu Fırsat Kaçtı :(

Fitside Metropol İstanbul' & Leven Şubelerinde Geçerli da Birebir Veya Düet Kick Boks Eğitimi

Fırsat Numarası: 812510

Fitside Metropol İstanbul'un birebir kick boks fırsatı ile tanışın!

Hem sağlıklı bir beden, hem stres atma, hem de fit görünüme kavuşmanızı sağlayacak indirimli kick boks eğitimi kampanyasını sakın kaçırmayın...

Zihnen ve bedenen gelişimenizi sağlayacak bu ayrıcalık için indirimli kick boks eğitimine hemen başlayın!

Kendinizi ihmal etmeyin!

Kick Boks

Kickboks sporu, farklı tekniklerin içinde yer aldığı bir savunma sporudur. Kick Boks, tekme ve yumruk kullanmayı içeren bir spor dalı olduğu için muhakkak eldiven, kask ve dişlik gibi malzemelerin kullanımı zorunludur.
Aerobik özelliği yüksektir ve yüksek kalori harcatır. Aktivite sırasında saatte 600-800 kalori yakabilirsiniz.. Sadece kalori yakmakla kalmaz, dayanıklılık oluşturur, formu da artırır.
Günün stresinden kurtulmak için birebir bir özelliğe sahiptir. Dersin ardından daha iyi hissedilir.
Koordinasyonu geliştirir. Özellikle el, göz, ayak koordinasyonunu ve uyumu geliştirir.
Endorfin hormonunun salgılanmasına yardımcı olur. Bu sayede kişi efor sarf ederken mutlu olur.
Esnekliği Artırır.. Tipik bir hafif ısınma dersi boyunca sırt ve omuz germe hareketleri yapılır. Buna ek olarak idman boyunca yapılan hareketler yüksek tekmeleri içinde barındırır. Bunlar kalçalardaki hareket çeşidini artırır.
Efor sarf ederken, kalp atım hızını yükseltir, vücuda hem daha fazla oksijen girer hem de yüksek oranda terleme meydana gelir. Bununla birlikte vücuttan toksinlerin atılması daha fazla olur.
Hızlı düşünme kapasitesini geliştirir. Bu sayede, ne zaman hamle yapılması gerektiğini ve nasıl savunma yapılacağını geliştirebilirsiniz.
Kararlılığı ve kendine güveni artırır. Çünkü her ne durum ortaya çıkarsa çıksın doğru savunma tekniği ile bu durum ile başa çıkılabilir. Kickboks dayandığı temel prensiplerden biri olarak öz-disiplini ortaya çıkarır. Akabinde bu dersler ruh gücünü ve özellikle kararlılığı geliştirmeyi öğretir.
Kilo verme programı olarak yapıldığında, kalp ve damar dayanıklılığı ile kas düzenlemelerinde iyileştirmeler hedefleyen tam bir vücut antrenmanı sağlar. Buna ek olarak, düzenli bir egzersiz olarak yapıldığında eğlenceli ve enerjik bir biçimde tüm kas gruplarını çalıştırır..
Dövüş tekniklerinin yanında, antrenmanlarının içinde fonksiyonel egzersizleri ve jimnastik çeşitleri de bulunmaktadır. Bunlar bütün kasları çalıştırarak tüm vücudu güçlendirir..

GERÇEK FİYAT 2400.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 1201.00 TL
1199.00 TL
İlgili Aramalar
Fitside, Metropol İstanbul'un Yorumları
Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
LEVENT tenis klubünüzde pilatese başladım. Fatma hocamı çok beğendim.gerçekten çok güzel çalıştırıyor.tam bir sporcu disiplini .bundan sonra o beni bırakmazsa ben onu bırakmam.. klubün yeride çok güzel zaten .temiz ve kaliteli .
Fırsat bu Fırsat'dan doktor tavsiyesi üzerine buradan deneme amaçlı pilates dersi aldım ve çok memnun kaldım. Çok temiz ve güzel bir yer, tüm çalışan hocalar güler yüzlü ve ilgililer. Samet Yalçın hocayı da, salonu da kesinlikle tavsiye ederim.
İlk pilates dersimi buradan aldım, Samet Hoca'dan kişisel hedeflerime yönelik çalışmalar yaptık. İlk başta çekincem olmasa da 8 derste çok faydasını gördüm. Çok temiz bir salon ve çok ilgililer. Samet Hoca'ya keyifli ve verimli derslerden ötürü çok teşekkür ediyorum.
Temiz ve özenle bakılan bir salon. Bu manzarada spor yapmak çok keyifli. Lokasyon çok merkezi. Aletler yeterli sayıda. Yoğunluk olmuyor. Özellikle Samet Yalçın ile çalışmak ayrı bir keyif. Eğitimi ve deneyiminin hakkını veriyor. Çok tşkler ☺️
Deneme amaçlı buradan reformer pilates dersi aldım, sonrasında 22 + 30 derslik paketlerle devam ediyorum. Antrenörüm Büşra Yeşilkaya' yı da stüdyoyu da kesinlike tavsiye ederim.
Çok temiz ve güvenilir bir salon, çalışanlar da çok güler yüzlü ve ilgili. Herkese tavsiye ederim.
1199.00 TL
GERÇEK FİYAT 2400.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 1201.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 167 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (812510) vermeyi unutmayınız.
 • Görseller temsilidir. Uygulamanın sonucu kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 22 Mart 2024
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Aldığınız hizmet için ilgili işletmeyi 24 saat içinde arayarak fırsat süresi dahilinde rezarvasyonunuzu yaptırmalısınız. Aksi halde işletmenin uyguladığı fiyat revize edildiğinde tarafınıza fark yansıtılabilir.
 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
 • Pazar günü hariç haftanın her günü 08:00 - 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
 • Detaylı bilgi için işletmenin instagram ve web adresini ziyaret edebilirsiniz.
 • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp hediye edebilir.
 • Fırsatı aldıktan sonra devam etmek isteyen kişilere %20 indirim uygulanacaktır.
MEKANLAR
Tatil Fırsatları