Gayrettepe Sürmeli Hotel Aura Spa'da Deniz Manzarasına Karşı Yenileneceğiniz Aroma Terapi, Bali ve Thai Masajları

Fırsat Numarası: 37338
Gayrettepe Sürmeli Hotel Aura Spa'da Deniz Manzarasına Karşı Yenileneceğiniz Aroma Terapi, Bali ve Thai Masajları Gayrettepe Sürmeli Hotel Aura Spa'da Deniz Manzarasına Karşı Yenileneceğiniz Aroma Terapi, Bali ve Thai Masajları Gayrettepe Sürmeli Hotel Aura Spa'da Deniz Manzarasına Karşı Yenileneceğiniz Aroma Terapi, Bali ve Thai Masajları Gayrettepe Sürmeli Hotel Aura Spa'da Deniz Manzarasına Karşı Yenileneceğiniz Aroma Terapi, Bali ve Thai Masajları Gayrettepe Sürmeli Hotel Aura Spa'da Deniz Manzarasına Karşı Yenileneceğiniz Aroma Terapi, Bali ve Thai Masajları Gayrettepe Sürmeli Hotel Aura Spa'da Deniz Manzarasına Karşı Yenileneceğiniz Aroma Terapi, Bali ve Thai Masajları

Seçenekler

Vücudunuzun ihtiyacı olan herşey Aura Spa'da...

Dinleneceğiniz, yenilenip tazeleneceğiniz bir günle kendinizi ödüllendirmeye ne dersiniz?

Aura Spa'da Aromaterapi, Bali ve Thai Masajları ile yorgunluğunuzu atın!

Sürmeli Hotel Aura Spa Masaj Seçenekleri

Anti- Stress Masajı

Anti Stres Masajı, yavaş ve ritmik yapılan bir masaj tipidir. Kasları gevşetici rahatlatıcı etkisi vardır. Yumuşak hareketlerle tepeden tırnağa kadar yapılan masaj sayesinde vücuttaki kas ve dokuların gevşemesi sağlanıyor.

Anti-stres masajı yüz, baş, boyun, sırt ve ayak tabanını kapsıyor, gerilimi etkin olarak gideriyor.

Shiatsu Masajı

Uygulama genel olarak dokunma, basınç uygulama, sallama, hafif darbeleme, esnetme ve eklem çalıştırma tekniklerinin hepsini  içerir. İki insan arasındaki enerji alışverişi sonucunda hastanın beden enerjisinin hareketlenmesi amaçlanır. Uygulaması aslında basit ve pratiktir. Teknik donanıma da ihtiyaç olmadığı için gayet kolaylıka öğrenilebilinir.

İsveç Masajı

Genellikle vücudun güne zinde başlamasına ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulmak amacı ile yapılan genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılan masaj türüdür. Burada önemli olan kişinin rahatlatılabilinmesi ve bulunduğu ortamdan keyif almasının sağlanmasıdır. Batı tekniği ile yapılan ve genellikle masaj yağları kullanılarak yapılan bir masaj olup nadir durumlarda tercih halinde kayganlaştırıcı kullanılmadan da yapılabilen bir masajdır.

Relax Masajı

Relax masajın en önemli etkeni masajın yavaş ve ağır, hareketlerin baskısı ve tatlı sert olmasıdır, yani acil ve sorunlu olan bölgede çalışıp bitişini relaks olarak tamamlamaktır. Buda kişiyi çok rahatlatır, hem vücutta sorun çözülmüş olur hemde rahatlama uygulaması da yapılmış olur.

Aromaterapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilen özel formüle edilmiş yağlar kullanılarak uygulanan masajla hem zihniniz hem de bedeniniz rahatlayacak! İhtiyaca özel kullanılan her yağ, doğal ve tedavi edici özelliğe sahip. Aromaterapi bir çok yönden faydalı. Gergin ve stresli durumlarda huzuru koruyabilmek için destek olur. Dikkati ve hafızayı kuvvetlendirir. Ayrıca yoğun bir iş gününde veya uykusuzluk, jet-lag durumunda konsantrasyonu ve enerji seviyesini destekler.

Bali Masajı

Tüm vücuda avuç içleriyle baskı yaparak uygulanan bu masaj tekniği kan dolaşımınızı düzenler, enerjinizi arttırır ve tam bir rahatlama ve canlılık hissi verir.

Thai Masajı

Thai masajı Tayland kökenli bir masaj türüdür. Uzak doğu ve taylandın kültür dokusunu içinde barındıran bu masaj yöntemi vücuda uygulanırken uygulanan bölgeyi gererek rahatlama sağlar ve bölgesel olarak tüm vücuda uygulanır. Geleneksel yöntemlerin uygulandığı bu masaj yönteminde 20 den fazla hareket mevcuttur.

Sürmeli İstanbul

Binlerce yıllık tarihi ile efsanevi şehir, İstanbul’un kalbinde, iş, eğlence ve kültürel hayatın merkezinde, güvenli bir ev duygusu, 5-yıldızlı hizmet ve inanılmaz lezzetli Türk ve dünya yemekleri… Sürmeli Istanbul’un misafirlerini gönülden yakalayan, her seferinde mıknatıs gibi kendine çeken, vazgeçemediği deneyimin sırrı…

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 230.00 TL
İNDİRİM %49
KAZANCINIZ 111.00 TL
119.00 TL

Aura Spa, Sürmeli Hotel Gayrettepe'nin Yorumları

 
sürmeli otele daha öncede gelmiştik,masaj ilk kez deneyimledik çok memnun kaldık,teşekkürler.
 
Mekan gayet temiz, çalışanlar güler yüzlü ve ilgili. Masözler de oldukça iyiydi. Tavsiye ederim.
 
Merhaba,
İki kişi bir odada masaj yaptırdık. Eşimle ikimiz de memnun kaldık. Mekan çok büyük değil. Sıkıcı değil. Güzeldi. Teşekkürler
 
Harikaydı. Süper bir deneyim..En kısa sürede yeniden gideceğiz.
 
Aldığım masaj hizmeti çok başarılıydı. Terapist gayet iyiydi. genel olarak da ilgileniyorlar
Gayrettepe surmeli
Masaj ve verilen hizmetle ilgili çok memnun kaldık. Teşekkür ederim
 
Öncelikle masajdan çok memnun kaldım.Ayrıca masaj yapan bayan oldukça kibar ve güleryüzlüydü vede diğer çalışanlarda kibar ve samimiydi.Sürmeli Hotel e yakışır kalitede bir mekan.
 
Hizmetinden çok memnun kaldık.Çalışanları çok güleryüzlüydü.Mekan çok temizdi.
119.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 230.00 TL
İNDİRİM %49
KAZANCINIZ 111.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1825 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 1 Eylül 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Fiyatlara ıslak alan kullanımı dahildir. (Sauna, hamam, Buhar odası)
  • 11:00 - 20:30 arası hizmet verilmektedir.
  • Masaj süreleri 50'şer dakikadır.
MEKANLAR