Gold Crystal 10 Aşamalı Organik Su Arıtma Cihazı

Fırsat Numarası: 625081
Gold Crystal 10 Aşamalı Organik Su Arıtma Cihazı
Gold Crystal 10 Aşamalı Organik Su Arıtma Cihazı
Gold Crystal 10 Aşamalı Organik Su Arıtma Cihazı
Gold Crystal 10 Aşamalı Organik Su Arıtma Cihazı
Gold Crystal 10 Aşamalı Organik Su Arıtma Cihazı
Gold Crystal 10 Aşamalı Organik Su Arıtma Cihazı
Gold Crystal 10 Aşamalı Organik Su Arıtma Cihazı
Gold Crystal 10 Aşamalı Organik Su Arıtma Cihazı
Gold Crystal 10 Aşamalı Organik Su Arıtma Cihazı
Gold Crystal 10 Aşamalı Organik Su Arıtma Cihazı Gold Crystal 10 Aşamalı Organik Su Arıtma Cihazı Gold Crystal 10 Aşamalı Organik Su Arıtma Cihazı Gold Crystal 10 Aşamalı Organik Su Arıtma Cihazı Gold Crystal 10 Aşamalı Organik Su Arıtma Cihazı Gold Crystal 10 Aşamalı Organik Su Arıtma Cihazı Gold Crystal 10 Aşamalı Organik Su Arıtma Cihazı Gold Crystal 10 Aşamalı Organik Su Arıtma Cihazı Gold Crystal 10 Aşamalı Organik Su Arıtma Cihazı

Seçenekler

Ürün Bilgileri

AQUA BELLA LG CHEM Membranlı Crystal 10 Aşama Organik Su Arıtma Cihazı

Sudaki mineralleri tanır ve ihtiyaç duyduğu mineralleri suya katarak mineral bakımından daha zengin ve kaliteli olmasını sağlar

Ürünümüz LG CHEM 80 GPD Membran filtre sistemi kullanılarak üretilmektedir.

Ürünümüz 10 yıl garantili olup kuruluma hazır bir şekilde tüm aparatları ile birlikte göndermekteyiz. Siz dışardan extra herhangi bir malzeme vss almıyorsunuz biz paket içerisinde hepsini gönderiyoruz. Tüm ürünlerimiz adınıza faturalı olarak gönderilmektedir.

Ürünümüz NSF, Water Quality, CE, ISO-9001 ve TSE belgelerine sahip USA kalitesinde üretilmiştir.

Alkalin filtresi sayesinde suyun pH seviyesini 7-8.5pH a yükselterek yüksek ph lı su içmenin ayrıcalığını hissettirir.

·6 filtrasyon sistemli 10 aşama içerir· Mineral Filtre ile yüksek oranda mineralli su elde edilir

· Alkalin Filtre sayesinde 8.5 pH seviyesinde su sağlar

· Mutfak tezgahı altında minimum yer kaplar

· Yeşil Teknoloji & Elektrik Gerektirmez

· Sağlıklı ve Lezzetli Su Üretir.

· Günlük 300 Lt Su Üretim Kapasitesine Sahiptir. LG CHEM TWRO - 80 GPD Membran İle

· 8 Litre NSF Onaylı Çelik Su Tankı

Made In LG CHEM Membran Filtreli 10 Aşamalı Crystal Organik Sisteminde Kullanılan Filtre Teknolojileri:

1. Aşama Filtresi: 5 Micron Kaba Tortu Filtresi: 5 mikron tortu filtre, ters ozmos filtrasyonunun ilk aşamasıdır. Filtrasyonun başlangıcında, suda bulunan kaba tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar. Kullanım ömrü 8-12 Aydır. suyun kullanımına göre de değişiklik gösterebilir. 6 ton su kullanıldığında ömrü dolar ve yenisiyle değişmesi gerekmektedir. Filtre boyutu 2,5 inch kalınlıkta 12 inch boyundadır. (12 Ayda Bir Değişir 25 TL)

2. Aşama Filtresi: Granül Aktif karbon filtresi: Aktif karbon filtre, ters ozmos filtrasyonun ikinci aşamasıdır. Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar. Kullanım ömrü 8-12 Aydır. suyun kullanımına göre de değişiklik gösterebilir. 6 ton su kullanıldığında ömrü dolar ve yenisiyle değişmesi gerekmektedir.Filtre boyutu 2,5 inch kalınlıkta 12 inch boyundadır. (12 Ayda Bir Değişir 25 TL)

3. Aşama Filtresi: Blok karbon filtresi: Karbon blok filtre, ters ozmos filtrasyonun üçüncü aşamasıdır. Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar. Kullanım ömrü 8-12 Aydır. suyun kullanımına göre de değişiklik gösterebilir. 6 ton su kullanıldığında ömrü dolar ve yenisiyle değişmesi gerekmektedir.Filtre boyutu 2,5 inch kalınlıkta 12 inch boyundadır. (12 Ayda Bir Değişir 25 TL)

4. Aşama Filtresi: Ters Ozmos membran filtresi LG CHEM TWORO-80 GPD: Membran filtre, ters ozmos filtrasyonunun dördüncü ve en önemli aşamasıdır. Membran filtre, ters ozmos işlemini gerçekleştirerek suyun yarı geçirgen zar olan membrandan yüksek basınç yardımı ile geçirilerek suyun nano tortu, partikül, ağır metal, kimyasal, virüs, bakteri, mikro organizma ve kireç gibi maddelerden arıtılmasını sağlar. İdeal nitelikte içme suyu üretir. Kullanım ömrü 4-6 Yıldır. suyun kullanımına göre de değişiklik gösterebilir. Filtre boyu ve modeli BW60-1812-80 (60 Ayda Bir Değişir 110 TL)

5. Aşama Filtresi İnline Post Karbon Filtre: Mebran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır. Gümüş iyonlar sayesinde bakteri oluşumunu engeller.Tatlandırıcı post karbon filtre %10 gümüş iyon içerir gümüş iyonlu post karbon bakteri üremesini engelleyerek temiz su elde etmenizi sağlar gümüş iyonlu post karbon filtresinin ana ham maddesi hindistan cevizi ve zeytin çekirdeğinden üretilmektedir.Gümüş iyonlu tatlandırıcı post karbon filtrenin kullanım ömrü genelde 24-48 ay dır. 5 ton su geçirdiğinde post karbonun süresi dolar ve yenisi ile değişim yapılmalıdır. Değişim süresini geçirmemeniz gereklidir. çünkü su en son bu aşamadan geçtiği için suyun tadını oldukça etkilemektedir. (48 Ayda Bir Değişir 20 TL)

6. Aşama Mineral Filtre: Mineralli Su Teknolojisi ? Zengin Mineral Seviyesi ! Mineral filtre, ters ozmos yöntemi kullanılan sistemlere ilave olarak eklenebilen bir teknolojidir. Suya mineral ilave ederek yüksek oranda mineral içermesini sağlar. Hücrelere zarar veren serbest radikalleri engelleyerek Antioksidan etki yaratır. Metabolizmayı hızlandırarak enerji sağlar ve dinçleştirir. Vücuttan mineral çalınmasını engelleyerek hücre ve organların korunmasına yardımcı olur. Kullanım ömrü 48 ay dır. 5 ton su geçirildiğinde süresi dolar. (48 Ayda Bir Değişir 20 TL)

7. Aşama Alkalin Filtre : Alkalin Su Teknolojisi ? 8.5 pH Seviyesi ! Alkalin filtre, ters ozmos yöntemi kullanılan sistemlere ilave olarak eklenebilen bir teknolojidir. Vücuda ihtiyaç duyduğu mineralleri sağlar. Yüksek pH seviyesi ile asidik etkilere karşı direnç kazandırır. Ürettiği Alkalin su sayesinde metabolizmanın dengeli çalışmasına yardımcı olur. Hücrelerin güçlendirilmesini sağlayarak besinlerin enerjiye çevrilmesini kolaylaştırır. Kullanım ömrü 48 ay dır. 5 ton su geçirildiğinde süresi dolar. (48 Ayda Bir Değişir 20 TL)

8. Aşama Detox Bioseramik İnfirared Filtre : Detox Teknolojisi Toksinleri Yok Eder ! Detox filtre, ters ozmos yöntemi kullanılan sistemlere ilave olarak eklenebilen bir teknolojidir. Vücuttan toksin atılmasını kolaylaştırır ve aynı zamanda toksin birikimini engeller. Metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeye yardımcı olur. Vücutta enerjinin dengeli kullanılmasını sağlayarak dinç kalmayı sağlar. Toksinlerin atılmasına yardımcı olarak, yorgunluk ve halsizlik gibi problemlerin önüne geçilmesini sağlar. Kullanım Ömrü 48 Aydır. ALKALİ SU Suyun içerisindeki hidrojen ve hidrosit iyonlarının miktarı asidite ve alkaliniteyi belirler.Ph'ı 7'nin altındaki sular asitik, 7 olanlar nötr, 7'nin üzerindeki sular alkalidir. Bilimsel araştırmalar vücudumuzun Ph seviyesinin 7.4 olduğunu ve bu seviyenin üzerindeki suları tüketmenin sağlık açısından son derece yararlı olduğunu ortaya koymuştur. Alkali su başlıca; Magnezyum, Kalsiyum, Sodyum, Potasyum ve Demir açısından zengindir. (48 Ayda Bir Değişir 20 TL)

9. Aşama Bioseramik Filtre : (48 Ayda Bir Değişir 20 TL) Suyun ısınmasına neden olan filtreleri unutun tamamen doğal ve şeffaf infrared filtresi sayesinde suyun içeriğindeki tüm canlı ve zararlı bakteri ve virüslerin yüzde 99 u nu öldürüp etkisiz hale getirerek sizin ve çocuklarınızın başta ishal olmak üzere su kaynaklı birçok hastalığa karşı korunmalarını sağlar, suyunuzu güvenle içmenize yardımcı olur. Detox filtre suyun molekül yapısını küçülterek hücre emilimini maksimum seviyeye çıkar ve vücudunuzda biriken toksinlerin atılmasını kolaylaştırır. Yoğun ve yorgun bir günün ardından Detox (Anti-stress) filtresi nin sizi rahatlatmasına ve stresinizi almasına izin verin..!

10. Aşama İnfirared Filtre : (48 Ayda Bir Değişir 20 TL)

İnfirared filtre tüplerinin içindeki seramik kürelerin yaydığı FIR (uzak kızılötesi ışınlar), içme suyu, su moleküllerini aktive etmek için, kan dolaşımı ve metabolizmayı canlandırmak için kullanılır.Uzak Kızılötesi ışınları (FIR) hangi gözle görünmez, güneş spektrumu, bir parçasıdır. Infrared ışınlarının dalga boyu 4 mikron 1000 mikron arasında değişir.

AQUA BELLA SU ARITMA CİHAZLARI UYARIYOR DİKKAT!Ürünlerimiz NSF, ISO, TSE ve BRC sertifikalı olup tamamı onaylıdır, taklit ve sahte ürünlerden kaçınınız!.Not:Cihazda Toplamda 10 Filtrasyon Bulunmaktadır.Ama Resimlere Dikkatlice Bakarsanız 6 Filtre Bulunmaktadır. Son Filtrede 5 Ayrı Filtrasyon Vardır. Su değmiş ürünlerde İADE bulunmamaktadır.AQUA BELLA Su Arıtma Cihazları Genel Bilgilendirme!

Montaj İşlemi Nasıl Yapılmakta: Montaj işlemi 100 tl karşılığında il merkezlerinde yapılmaktadır. Dilerseniz kendiniz yada herhangi bir su tesisatcısı bu ürünü montaj edebilir. Garanti kapsamında her hangi bir değişiklik olmaz. her iki şekilde de ürün 5 yıl garantilidir. Web sitemizden veya youtube kanalımızdan kurulum hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pompalı Pompasız Ne Farkı Vardır: Pompasız model ürünler su basıncınız düşük ise çalışmaz en az 3,5 bar su basıncınız olması gerekmektedir. Pompalı model ise su basıncınız düşük olan yerlerde

membran filtreye basınç oluşturmak için kullanılır. Kullanılan pompa aksamları 24 Vold Dc ile çalışır fazla elektrik tüketimi yoktur.

Ürünleriniz Neden Bu Kadar Hesaplı: AQUA BELLA olarak ürünlerimizin üretimini yapıyor 1.elden satın alım yapıyorsunuz. Fabrika olarak satış yapıyoruz bu sebeple ürünlerimiz hesaplıdır.

Ürünlerimiz ile aklınıza takılan soru/sorunlarınız için ürün sayfasında yer alan Mağazaya Soru Sor kısmından bize soru/sorunlarınızı iletebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz en geç 2 saat içerisinde siz değerli müşterilerimize dönüş sağlayacaktır

GERÇEK FİYAT 1499.00 TL
İNDİRİM %54
KAZANCINIZ 800.00 TL
699.00 TL
İlgili Aramalar
699.00 TL SEPETE EKLE
GERÇEK FİYAT 1499.00 TL
İNDİRİM %54
KAZANCINIZ 800.00 TL
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • 18 Mayıs Salı gününe kadar kargoya verilir.
  • Ücretsiz Kargo
  • Bu ürün Aqua-bella tarafından gönderilecektir.
  • Marka: Aqua Bella