Bu Fırsat Kaçtı :(

Berke Hürcan ve Ece Gürsel'in Başrol Oynadığı 'Hangisi Karısı' Tiyatro Oyunu Bileti

Fırsat Numarası: 29580

Kahkahalar boğulacağınız bir tiyatro oyunu olan Hangisi Karısı, Berke Hürcan, Ece Gürsel ve diğer tüm yetenekli oyuncuların ışığı ile sizi içine çekecek tadına doyulmaz bir seyir keyfi yaşayacaksınız!

Yıllardır büyük ilgi gören tiyatro oyunu Hangisi Karısı eğer hala izlemediğiniz bir gösteriyse bu fırsatı sakın kaçırmayın!

Tiyatro Dünyası ve Fırsat Bu Fırsat iş birliği sanata büyük destek veriyor ve en ucuz tiyatro biletlerini sizlere sunuyor...

Keyifli seyirler! 

Hangisi Karısı

Fars türünün en değerli yazarlarından Ray Cooney’nin kaleminden çıkan oyunu Can Törtop yönetiyor. İngiliz komedilerinin en keyiflilerinden biri olan Hangisi Karısı, özellikle İngiltere’de ve Broadway’de uzun seneler boyu sahnelendi ve büyük başarıua ulaştı.

 

John Smith (Berke Hürcan) Londra’da bir taksicidir. John’un birbirinden bağımsız farklı iki hayatı, Londra’nın farklı bölümlerinde iki evi vardır ve de resmi olarak evli olduğu iki eşi: Mary (Ümmühan Kıldiş) ve Barbara (Ece Gürsel). Çok sıkı bir zaman planı yaparak iki evliliğini de hiç kuşku çekmeden devam ettirebilen John, bir akşam yaşlı bir kadını hırsızlardan kurtarmaya çalışırken gözünü hastanede açar. Hırsızlık olayıyla ilgilenen dedektiflerin (Celal Belgil ve Ferhat Balaban) sorularıyla John’un tüm düzeni bozulmak üzeredir.


Üst kat komşusu Stanly’den (Can Törtop) yardım ister fakat Stanly yardım etmekten çok işleri daha da içinden çıkılmaz bir hale sokacaktır. Barbara’nın yeni komşusu Bobby (Can Mutluca)’nın da işin içine dahil olmasıyla olaylar daha da içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.


Yazan:
Ray Cooney

Yönetmen: Can Törtop

Çevirmen: Orhan Azizoğlu

Oyuncular:

Berke Hürcan

Ece Gürsel

Celal Belgil

Can Törtop

Ümmühan Kıldiş

Ferhat Balaban

Can Mutluca

GERÇEK FİYAT 45.00 TL
İNDİRİM %38
KAZANCINIZ 17.00 TL
28.00 TL
28.00 TL
GERÇEK FİYAT 45.00 TL
İNDİRİM %38
KAZANCINIZ 17.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 4856 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 12:00 - 17:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (29580) vermeyi unutmayınız.
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 10 Nisan 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Satın alınan etkinlik tarihinde kodların kullanılması zorunludur.Tarih değişimi yapılamamaktadır.
  • Bilgi için 0536 320 58 55 no'lu telefonu arayabilirsiniz.