Can Yücel'in 'Hayatta Ben En Çok Babamı Sevdim' ve 'Bir Garip Orhan Veli' Tiyatro Oyunları Bileti! 2 Oyun 1 Bilet!

Fırsat Numarası: 53075

Çağdaş şiirimizin en büyük isimlerinden Can Yücel 'Hayatta Ben En Çok Babaı Sevdim' ve 'Bir Garip Orhan Veli' tiyatro oyunları sahnede seyirciyle buluşuyor!

 

İki oyunun birden sahnede sizi başka diyarlara götüreceği bu akşamın bir parçası olun ve indirimli tiyatro biletinizi tükenmeden alın!

 

Üstelim 1 bilet ile 2 oyunu birden izleyebilecek, tiyatro ve şiir sevki yüksek bir akşam geçireceksiniz...

 

İyi seyirler.

Bir Garip Orhan Veli

Çağdaş Türk şiirinin en önemli şairlerinden biri olan GARİP AKIMI’nın öncüsü ORHAN VELİ KANIK ‘ın şiirlerinden yola çıkılarak ,öncelikle şairin yaşam öyküsü ve sonrasında şairin Aşk, Doğa,İnsan Sevgisi temaları üzerinde durduğu ve sefalet çektiği yılları anlatan tek kişilik oyunların usta yorumcusu SERDAR AYGÜN ‘ ün sıradışı performansı ve beraberinde Fatoş Balcan ‘ın oyuna renk kattığı soluk soluğa izleyeceğiniz bu performansı kaçırmayın!

Can Yücel 'Hayatta Ben En Çok Babamı Sevdim'

Ve yine çağdaş Türk şiirinin en önemli şairlerinden biri olan CAN YÜCEL ‘in sivri diliyle, siyasi ve omurgalı duruşuyla ,aykırı kişiliğinin beraberin de özenle seçilmiş şiirlerinden ve anılarından derlenmiş olarak öncelikle babasına ve ailesine ,Cumhuriyet’e ,Devrim e ve direnişe duyduğu sevgiyi konu alan oyunumuz tek kişilik oyunların usta yorumcusu SERDAR AYGÜN ‘ün 36 yıllık tiyatro deneyimi ile sahnelediği sıra dışı bir performanstır.

Oyunların her biri 45 dk. sürmektedir.

Ege Sanat Tiyatrosu

EGE SANAT TİYATROSU sanatçıları olarak yoğun istek üzerine 2 oyun birden sahnelenmektedir. Ege Sanat Tiyatrosu 1986 yılında Serdar Aygün tarafından kurulmuş olup, 1987 yılından bu yana 1800 defa sahnelenmiş olan BİR GARİP ORHAN VELİ VE 1992 yılından bu yana 1200 defa sahnelenmiş olan CAN YÜCEL ’HAYATTA BEN EN ÇOK BABAMI SEVDİM’ adlı oyunları ile tiyatro sevenlerin karşısına çıkmıştır.

GERÇEK FİYAT 50.00 TL
İNDİRİM %30
KAZANCINIZ 15.00 TL
35.00 TL
35.00 TL
GERÇEK FİYAT 50.00 TL
İNDİRİM %30
KAZANCINIZ 15.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 36 kişi satın aldı!
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 12 Ekim 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.