Evora Tur'dan Her Hafta Sonu Kalkışlı Kartepe Park Otel'de 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklamalı, Açık Büfe Kahvaltı ve Akşam Yemeği Dahil Kartepe Kayak Turu Sadece 119 TL!

Fırsat Numarası: 7585

Tur Kalkış Nokta ve Saatleri:

(Cumartesi Sabahı Hareket - Pazar Akşam Dönüş)

06:30 Bakırköy Doğtaş Mağazası Önü

07:00 Beşiktaş Yıldız Camisi Önü

07:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Karşısı

 

1.Gün

Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde hareketle yaklaşık 1,5 saatlik yolculuk ile Kartepe’ye varış. Planlanan varış saatimiz olan 09:00'dan itibaren kayaksever ve snowboardcılar saat 16:00'e kadar verilen serbest zamanda yaklaşık 7 saat kayak yapabilirler. Kayak yapmak istemeyen ve doğanın tadını ve karın keyfini çıkarmak isteyen misafirlerimiz ise kızak , karda doğa yürüyüşü, sucuk ekmek sıcak şarap keyfi yapabilirler. Beyazlığın gizemi ile Kartepede başlayan Kartepe Turumuza İzmit'de bulunan otelimize hareket 
ederek devam ediyoruz. Misafirlerimiz otelde akşam yemeklerini alabilecekleri gibi İzmit’i gezme şansına da sahip olacaklardır.

 

2.Gün Kartepe'de Kayak ve Kar Keyfi :
Otelde alınan açık büfe sabah kahvaltısı sonrası saat 08 : 00’ da otelden hareketle Kartepe kayak merkezine gidiyoruz. Kartepe'de Kayak yapacak olan misafirlerimiz için akşam 16:30'a kadar serbest zaman veriyoruz. Bu süre içerisinde kayakseverler gün boyu kayak yapabilirler. Kayak yapmak istemeyen misafirlerimiz ise serbest zamanda kar üzerinde doğa yürüyüşlei yapabilir, eşsiz fotoğraf kareleri yakalayabilir, Kartepe'de bulunan otellerin kafe ve restaurant kısımlarından ücreti karşılığında faydalanabilirler. Kartepe’den belirlenen süre sonunda ayrılmamızla birlikte dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. İstanbul’ a varışımızın ardından sizlerle aldığımız duraklarda vedalaşıyruz.

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

Lüks araçlarla ulaşım

Çevre gezileri

Araç içindeki ikramlar

Otel'de 1 gece yarım pansiyon konaklama

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

Müze ören yeri girişleri

Öğlen yemekleri ve yemeklerde alınan içecekler

Skipass ücretleri

Kayak malzemeleri

 

Ulaşım Araçları:

Tura çıkacak olan araçlarımız katılımcı sayısına gore belirlenmekte olup Mercedes (403 vb) safir man , 27 – 31 – 17 kişilik araçlar şeklinde ayarlanmaktadır. Araç yerleşme planında hiçbir şekilde koltuk garantisi verilmemektedir. Araçlardaki oturma duzenimiz rezervasyon sıralaması göz önünde tutularak yapılmaktadır.

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 240.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 121.00 TL
119.00 TL
119.00 TL
GERÇEK FİYAT 240.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 121.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1938 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Mart 2014
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon yapılmayan kuponlar ile hizmetten yararlanamazsınız. Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
 • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur.
 • Rezervasyon iptallerinin 10 gün önceden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
 • Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Evora Tur'da saklıdır. Turun iptali durumunda Evora Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Kanunu süredir tazminat hakkı yoktur.
 • Bu fırsata Otel konaklama, ulaşım, açık büfe kahvaltı dahildir.
 • 0-6 yaş arası çocuklar, ekstra koltuk talep edilmedikçe 2 yetişkin yanında ücretsizdir.
 • Tur içersinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri, rehberlik hizmetleri, müze & ören yeri giriş ücretleri vb. haklar iade edilmez.
 • Tur sürecinde yaptığınız özel harcamalar ve skipasslar tura dahil değildir. Acentamızla tura katılan misafirlerimize skipasslar indirimli sağlanmaktadır.
 • Ulaşım sırasında millipark girişleri, İzmit & Kartepe ara transferleri, rehberlik ve seyahat sigortası, hizmet bedeli için ekstra 30 TL toplanacaktır.
 • Tek kişi olarak tura katılmak isteyen kullanıcıların, 50 TL'lik single fark ödemesi gerekmektedir. Ödeme ulaşımda acenta yetkilisine yapılabilir.
 • Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR