İlkbal Deluxe Hotel Legend Spa'da Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj ve Kese Köpük Uygulamaları

Fırsat Numarası: 386412
İlkbal Deluxe Hotel Legend Spa'da Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj ve Kese Köpük Uygulamaları İlkbal Deluxe Hotel Legend Spa'da Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj ve Kese Köpük Uygulamaları İlkbal Deluxe Hotel Legend Spa'da Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj ve Kese Köpük Uygulamaları İlkbal Deluxe Hotel Legend Spa'da Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj ve Kese Köpük Uygulamaları İlkbal Deluxe Hotel Legend Spa'da Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj ve Kese Köpük Uygulamaları İlkbal Deluxe Hotel Legend Spa'da Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj ve Kese Köpük Uygulamaları İlkbal Deluxe Hotel Legend Spa'da Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj ve Kese Köpük Uygulamaları

Seçenekler

İlkbal Deluxe Hotel Legend Spa'da ıslak alan kullanımı dahil masaj, kese köpük uygulamaları ve yüz maskesi sizi bekliyor.

İlkbal Deluxe Hotel’de konuklarına koşulsuz misafir memnuniyeti ve maksimum kalite anlayışıyla konfor ve rahatlık sunuyor.

Sıhhatler dileriz...

İlkbal Deluxe Hotel Legend Spa

Masaj Çeşitleri

İsveç masajı

Relax masaj

Aroma terapi masajı


Hakkında

Oteli kurulduğu günden bugüne, toplam kalite inancı içinde profesyonel insan kaynağını, teknolojiyi, bilgiyi en etkin ve verimli şekilde kullanarak misafirlerine kusursuz hizmet anlayışı içerisinde hizmet sunmak, ülkemiz insanlarına istihdam ve gelir sağlamak, Türk turizminin ve otelcilik sektörünün gelişmesine her daim katkı yapmak, otelcilik bilgi ve deneyimleri marka imajı ile özdeş hale getirmek, insana ve eğitime önem veren bir yönetim şekli uygulamak, geleneksel Türk misafirperverliğini uluslararası standartlarda ön plana çıkartmak gibi bir çok misyonu kendine görev edinmiştir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 90.00 TL
İNDİRİM %35
KAZANCINIZ 31.00 TL
59.00 TL

Legend Spa, İlkbal Deluxe Hotel'in Yorumları

 
Güleryüzlü bir ekip tarafından işletilen bir mekan.Kendinizi şımartabileceğiniz bir işletme olup güvenerek dostlarınıza tavsiye edebilirsiniz.
59.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 90.00 TL
İNDİRİM %35
KAZANCINIZ 31.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 488 kişi satın aldı!
 • T.C. İçişleri Bakanlığı genelgesi uyarınca, tüm misafirlerimiz için HES kodu sorgulaması yapılacaktır. HES kodu beyanı yapmayan misafirlerimizin, tesisimize girişlerine müsaade edilmeyecektir.
 • Hes kodunun nasıl alınabileceği hakkında talimatlar için tıklayın.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 15 Nisan 2021
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Rezervasyon için 0552 232 55 15 nolu telefonu arayabilirsiniz.
 • Bu fırsat hafta içi ve hafta sonu 10:00-23:00 saatleri arasında geçerlidir.

 • Fırsata ücretsiz ıslak alan kullanımı (sauna, buhar odası, Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu) dahildir.

MEKANLAR