İlkbal Deluxe Hotel Legend Spa'da Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj ve Kese Köpük Uygulamaları

Fırsat Numarası: 37405
İlkbal Deluxe Hotel Legend Spa'da Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj ve Kese Köpük Uygulamaları İlkbal Deluxe Hotel Legend Spa'da Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj ve Kese Köpük Uygulamaları İlkbal Deluxe Hotel Legend Spa'da Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj ve Kese Köpük Uygulamaları İlkbal Deluxe Hotel Legend Spa'da Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj ve Kese Köpük Uygulamaları İlkbal Deluxe Hotel Legend Spa'da Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj ve Kese Köpük Uygulamaları İlkbal Deluxe Hotel Legend Spa'da Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj ve Kese Köpük Uygulamaları

Seçenekler

İlkbal Deluxe Hotel Legend Spa'da ıslak alan kullanımı dahil masaj, kese köpük uygulamaları ve yüz maskesi sizi bekliyor.

İlkbal Deluxe Hotel’de konuklarına koşulsuz misafir memnuniyeti ve maksimum kalite anlayışıyla konfor ve rahatlık sunuyor.

Sıhhatler dileriz...

İlkbal Deluxe Hotel Legend Spa

Masaj çeşitleri

İsveç masajı

Relax masaj

Aroma terapi masajı


Hakkında

Oteli kurulduğu günden bugüne, toplam kalite inancı içinde profesyonel insan kaynağını, teknolojiyi, bilgiyi en etkin ve verimli şekilde kullanarak misafirlerine kusursuz hizmet anlayışı içerisinde hizmet sunmak, ülkemiz insanlarına istihdam ve gelir sağlamak, Türk turizminin ve otelcilik sektörünün gelişmesine her daim katkı yapmak, otelcilik bilgi ve deneyimleri marka imajı ile özdeş hale getirmek, insana ve eğitime önem veren bir yönetim şekli uygulamak, geleneksel Türk misafirperverliğini uluslararası standartlarda ön plana çıkartmak gibi bir çok misyonu kendine görev edinmiştir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 90.00 TL
İNDİRİM %46
KAZANCINIZ 41.00 TL
49.00 TL
49.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 90.00 TL
İNDİRİM %46
KAZANCINIZ 41.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 265 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (37405) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 27 Kasım 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Rezervasyon için 0552 232 55 15 nolu telefonu arayabilirsiniz.
  • Bu fırsat hafta içi ve hafta sonu 10:00-23:00 saatleri arasında geçerlidir.

  • Fırsata ücretsiz ıslak alan kullanımı (sauna, buhar odası, Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu) dahildir.

MEKANLAR