Bu Fırsat Kaçtı :(

26-27-28-29 Temmuz 1.Uluslararası Çocuk Dansları Festivali & İstanbul Uluslararası Dans Festivali Giriş Bileti

Fırsat Numarası: 36295

Müziğin ritmine dayanamayanlar, dans konusunda kendini geliştirmek isteyenler buraya!

 

1.Uluslararası Çocuk Dansları Festivali & İstanbul Uluslararası Dans Festivali kapılarını sizler için aralıyor!

 

İstanbul Uluslararası Dans Festivali; Her yıl 100’ü aşkın ülkeden 1000’in üzerinde yabancı katılımıyla ortalama 5000’in üzerinde danssevere ev sahipliği yapan, ana haberlere ve televizyon programlarına konu olan İstanbul Uluslararası Dans Festivali, 27-30 Temmuz 2018 tarihlerinde ilk kez Summer Edition’la dans severleri İstanbul’da buluşturacak.

 

Uluslararası Çocuk Dansları Festivali; İstanbul Uluslararası Dans Festivali içerisinde bu yıl ilk kez düzenlenen 1. Uluslararası Çocuk Dansları Festivali’de yer alacak.

 

Siz de müzik ve dansın bu eşsiz gösterilerini kaçırmamak için acele edin ve uygun fiyatlı biletinizi tükenmeden alın!

 

O zaman dans!

İstanbul Uluslararası Dans Festivali

Her yıl 100’ü aşkın ülkeden 1000’in üzerinde yabancı katılımıyla ortalama 5000’in üzerinde danssevere ev sahipliği yapan, ana haberlere ve televizyon programlarına konu olan İstanbul Uluslararası Dans Festivali, 27-30 Temmuz 2018 tarihlerinde ilk kez Summer Edition’ la dans severleri İstanbul’da buluşturacak.

 

Ulusal ve uluslararası yarışmalarda birincilikler almış bir çok yerli dansçının da yer aldığı line up’ta en dikkat çeken isim, Bachata dansının tüm dünyada popüler olmasını sağlayan isimlerin en başında gelen Daniel Sanchez (Daniel Y Desiree) olurken, İspanyol dansçılar Dario & Sara, Antonio & Estefania, Sergio & Marichu, festivale workshopları ve muhteşem gösterileri ile renk katacak.

 

Festival kapsamında gündüzleri ünlü eğitmenler tarafından Dans Workshopları (Latin Dansları, Salsa, Bachata, Kizomba, Tango, Swing, Roman-Oryantal, Flamenko, Sirtaki, Zeybek vb.), akşamları Yerli ve Yabancı Dans gruplarının gösterileri, akşamları ise 6 ayrı salonda sabaha kadar sürecek Dans Partileri (Salsa, Küba, Bachata, Kizomba, Tango, Hip Hop-R&B, Zumba), Balkan (Roman-Oryantal) ve Sirtaki geceleri düzenlenecek.

 

3 günde 2.500’ün üzerinde dansçıyı ağırlayacak olan festival, İstanbul’un en değerli tarihi binalarından Cercle d’Orient’ı dünya standartlarında restorasyon kalitesiyle eski ihtişamına kavuşturan, Emek Sineması’nı sürdürülebilir bir anlayışla gelecek kuşaklarla tanıştıran, kültür, sanat, eğlence, moda ve gastronominin hizmetine sunulmuş yeni nesil bir yaşam merkezi olan Grand Pera’da gerçekleşecek.

 

Tarihi binada workshopları ve partileri, Emek Sineması’nda muhteşem gösterileri, panoramik teraslarında açık hava partileri ile yaza damga vuracak olan festivalde, Art of Kitchen garantisi ve özel sokak sunumları ile ’İstanbul Sokak Lezzetleri’, Harvard Cafe kalitesi ve uygun fiyatlarıyla ‘Happy Hours By Harvard Cafe’ en göze çarpan etkinliklerin arasında yer alıyor.

1. Uluslararası Çocuk Dansları Festivali

İstanbul Uluslararası Dans Festivali içerisinde bu yıl ilk kez düzenlenen 1. Uluslararası Çocuk Dansları Festivali’de yer alacak.

 

28-29 Temmuz 2018 tarihlerinde Grand Pera, Beyoğlu’nda gerçekleşecek olan festivalde çocuklar, sabahtan öğlene kadar Urban Dance, Hip-Hop, K-Pop, Dans Hall Modern Dans ve Zumba vb. bir çok dans kategorisinde toplamda 36 saat eğitim alabilecekler.

 

Öğle arasında Art of Kitchen kalitesi ve sokak sunumları ile çok uygun fiyatlara İstanbul Sokak Lezzetleri etkinliğine katılacak olan çocuklar, sonrasında Zumba Kids programına dahil olurken, aileleriyse Türkiye’nin çocuk konusundaki ünlü Blogger’ ları (Hürriyet Yazarkafe yazarı Buket Özyer gibi) ve Aytunç Bentürk gibi ünlü dans akademi kurucuları ile birlikte gerçekleştireceği söyleşi ve sempozyumlarına katılabilecek, dans, spor ve çocuk hakkında bilgiler alabilecekler.

 

Bunlarla sınırlı kalmayan festivalde, çocuklar ve aileleri Harvard Cafe kalitesi ile çok uygun fiyatlara,rahatça içeceklerini yudumlayacak, çocukları ile birlikte Tarihi Emek Sineması’nda önce çocuk tiyatrolarını sonrasında ise Türkiye’nin dört bir yanından festivale katılan dans okullarının yapacağı muhteşem çocuk dans gösterilerini izleyebilecekler.

 

Davetli konuklar arasındaki, ünlü tiyatrocu Murat Akkoyunlu gibi özel isimlerin de festivale renk katacağını bekliyoruz.

 

Gösteriler sonrası, e çocuklarında biraz ‘Party’ yapmak hakkı. Farklı yaş grupları için dans eğitmenleri eşliğinde açık hava DJ partileri çocukları bekliyor olacak.

İlgili Aramalar

30.00 TL
30.00 TL
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 12:00 - 18:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (36295) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Temmuz 2018
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • 1.Uluslararası Çocuk Dansları Festivali için 0-12 yaş çocuk ücretsizdir.
  • Detaylı bilgi için 0530 950 00 63 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
  • Kişi başı fiyatlardır.
MEKANLAR