Kız Kulesi'nin Seyrine Doyum Olmayan Manzarasında Hafta Sonu Müze Giriş ve Ulaşım Dahil Kahvaltı Menüsü

Fırsat Numarası: 1064651
Kız Kulesi'nin Seyrine Doyum Olmayan Manzarasında Hafta Sonu Müze Giriş ve Ulaşım Dahil Kahvaltı Menüsü Kız Kulesi'nin Seyrine Doyum Olmayan Manzarasında Hafta Sonu Müze Giriş ve Ulaşım Dahil Kahvaltı Menüsü Kız Kulesi'nin Seyrine Doyum Olmayan Manzarasında Hafta Sonu Müze Giriş ve Ulaşım Dahil Kahvaltı Menüsü Kız Kulesi'nin Seyrine Doyum Olmayan Manzarasında Hafta Sonu Müze Giriş ve Ulaşım Dahil Kahvaltı Menüsü Kız Kulesi'nin Seyrine Doyum Olmayan Manzarasında Hafta Sonu Müze Giriş ve Ulaşım Dahil Kahvaltı Menüsü Kız Kulesi'nin Seyrine Doyum Olmayan Manzarasında Hafta Sonu Müze Giriş ve Ulaşım Dahil Kahvaltı Menüsü

Kız Kulesi'nin şık ambiyansı, eşsiz atmosferi, muhteşem manzarası ve leziz menüsünün bir araya geldiği kahvaltı sofrasına davetlisiniz!

Boğazın en güzel manzaralarından birine ev sahipliği yapan Kız Kulesi Restaurant, sizlere tadı damağınızda kalacak bir kahvaltı fırsatı hazırladı. Bu özel günü bu özel mekanda taçlandırın!

Tarihle iç içe olan, varlığını yüzyıllardır sürdüren ve bu süreçte hakkında türlü rivayetler yayılan Kız Kulesi'nin bu gizemli atmosferinde siz de yerinizi ayırtın.

Sevdiğinizle birlikte keyifli bir gün geçirmek, boğazın ferah havasında kahvaltı yapmak ve kendinizi özel hissedeceğiniz bu hizmetten en uygun fiyata yararlanmak için sitemiz üzerinden rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Afiyet olsun...

Tekne Ulaşım

 • Kabataş İskelesi : 10:00 - 11:00-12:00 Arası Her Saat Başı Sefer.

 • Üsküdar İskelesi : 10:15 – 12:30 Arası Her 15 Dakikada Bir Sefer.

Kız Kulesi Kahvaltı Menüsünde Neler Var?

Peynir Çeşitleri
Siyah Zeytin
Yeşil Zeytin
Macar Salam
Dana Jambon
Tavuk Jambon
Domates
Salatalık
Tereyağı
Bal
Çilek Reçeli, Kayısı Reçeli
Çikolatalı Fındık Ezmesi
Kuru Kayısı
Ceviz
Köy Acukası
Su Böreği
Sosis Tava, Sucuk Tava
Rulo Omlet
Açma, Simit, Poğaça, Pancake
Limitsiz Çay ve Filtre Kahve 

Kız Kulesi

İstanbul Boğazı'nın Salacak açıklarında bulunan ve tarih boyunca çeşitli rivayetlere konu olan Kız Kulesi, yerli ve yabancı turistlerin ilgisini üzerinde tutmaya devam ediyor.

En çok ziyaret edilen yerlerden biri olan Kız Kulesi, Karadeniz'in Marmara ile birleştiği yerde, ada üzerinde kurulu. 25 asırdır tarihe tanıklık eden kule, günümüzde de gizemini koruyor ve ziyaretçi akınına uğruyor.

Evliya Çelebi'nin, "Deniz içinde karadan bir ok atımı uzak, dört köşe, sanatkarane yapılmış bir yüksek kuledir. Yüksekliği tam 80 (seksen) arşındır. Sathı mesehası iki yüz adımdır. İki taraftan yerde kapısı vardır" Şeklinde tasvir ettiği Kız Kulesi, bazı Avrupalı tarihçiler tarafından ise Leander Kulesi şeklinde anılıyor.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 95.00 TL
İNDİRİM %47
KAZANCINIZ 45.1 TL
49.90 TL

Kız Kulesi'nin Yorumları

 
İlgi ve hizmetinizden çok memnun kaldık. Teşekkürler
 
güzeldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 
Kız kulesi... Baktıkça huzur veren, dinlendiren, sırlı, gizemli, ihtişamlı, bıktırmayan her zaman görülmeye değer bir şaheser... İnsanı sanki bir masalın içinde hissettiren büyülü bir atmosferde eskimeyen eski dostlarla masalsı bir gün yaşadık. Teşekkürler bize bu imkanı sunanlara, hizmet verenlere :)
 
Teşekkürler, herşey güzel ve sorunsuz geçti. Tekrar gelme planına başladık bile
 
Tarihte kapladığı değere yakışan dokusu ve ekibiyle bizleri ağırladılar. Herşey çok güzeldi. Bu imkanı bizlere sunduğunuz için teşekkürler.
49.90 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 95.00 TL
İNDİRİM %47
KAZANCINIZ 45.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 2722 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için

 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 13 Mayıs 2017
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Rezervasyon esnasında kodların verilmesi zorunludur.
 • Sadece hafta sonu geçerlidir. 
 • 0-3 yaş ücretsiz olup 3 yaş üzeri için fırsat kodu alınmalıdır.
 • Rezervasyonsuz katılım kabul edilmemektedir.
 • Aranılan tarihten en fazla 14 gün sonrasına rezervasyon alınabilmektedir. 
MEKANLAR

Fırsatlardan Haberdar Ol

Kaydet