Bu Fırsat Kaçtı :(

Kumkapı Olimpiyat 2 Minas Restaurant'ta Fasıl Eşliğinde Ziyafet

Fırsat Numarası: 31668

Eğlencenin merkezi Kumkapı'da muhteşem bir eğlenceye var mısınız? 

Kumkapı Olimpiyat 2 Minas Restaurant, en leziz menülerini mükemmel eğlenceler eşliğinde sunmak ve unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşatmak için sizleri bekliyor!

Afiyetler olsun,
İyi eğlenceler!

Menü

Ordövr Tabağı (6 çeşit Meze)
Ara Sıcak (Sigara Böreği)
Ana Yemek (Levrek, Çipura ya da Tavuk Şiş )
Mevsim Salata
İrmik Tatlısı
Meyve Tabağı
Kahve İkramı
2 Kadeh Yerli Alkollü ya da Alkolsüz İçecek
 

Kumkapı Olimpiyat 2 Minas Restaurant

Dünyada bir örneği bulunmayan 150 yıllık geçmişe sahip olan İstanbul’un Eminönü ilçesine bağlı Kumkapı semti, Bizans döneminde bir balıkçı köyü olarak kurulmuştur.

Kumkapı’da MEYHANECİLİK Rumlarla başlamış. Yorgo, Kör Agop ve Minas buranın en eskileri.

1967 yılında Kör Agop’un mekanı olarak kurulan Restaurantımız ilerleyen zamanlarda yerini yeğeni Minas’a bırakmıştır. Kumkapı’nın en eski mekanlarından biri olan mekan 1992 yılında OLİMPİYAT 2 MİNAS restaurant olarak devam etmektedir.

İşletmeciliğini 92 yılından itibaren Vedat YAMAÇ´ın yaptığı OLİMPİYAT 2 MİNAS RESTAURANT İSTANBUL AVRUPA YAKASI KUMKAPI’da hizmet vermektedir.

Kumkapı’da balığın en güzel yenilebileceği kendine has fasıl müziği ve eğlencenin adresi OLİMPİYAT 2 MİNAS RESTAURANT ‘ta müşterilerimizin isteği üzerine FASIL eşliğinde kışın 80KİŞİLİK ve yazın 170 KİŞİLİK kapasiteli restaurantımız tarihi mimarisi ile müşterilerine farklı bir ambiyans yaşatmaktadır.

Eğlence, şık atmosfer ve iyi bir hizmetin yanısıra çok özel lezzetler sunan, OLİMPİYAT 2MİNAS Restaurantın mönüsünde,geleneksel Osmanlı mezeleri ve Kör Agop’un ermeni sıcak pilaki,ciğer yahnisi yer almaktadır. Mezelerden sonra ana yemek olarak mevsimine göre değişen taze balık çeşitleri ara sıcaklar ,deniz mahsülü zeytinyağlı mezeler , mevsim salataları, ballı muz,irmik ve krep tatlısı çeşitlerimizden oluşan özel lezzetler sunulmaktadır.

Her masada farklı dilden bir sohbete tanık olabileceğiniz Kumkapı’da yemek sırasında keman, darbuka ve klarnetten oluşan ,en seçkin müzisyenlerden olusan Rasim KURT ve oğulları eşliğinde her aksam geleneksel Türk müziklerini dinleme (fasıl) olanağına da sahip olabilirisiniz.

Eğlencesi ve lezzeti uluslararası bir marka haline gelmiş olan Avrupa Başkenti İstanbul’un tarihi semti Kumkapı’da OLİMPİYAT 2MİNAS RESTAUANT Dünya’nın en lezzetli balığını en otantik eğlenceler eşliğinde sizlere sunuyor…

Kumkapı’daki bu eğlence gec ve vakitlere kadar devam etmektedir.

Kış sezonunda açık hava mekanlarımızda doğalgaz ısınma sistemi ile sizlere sıcak bir atmosfer sunmakta olup, sigara kullanan müşterilerine rahat bir ortam sağlamaktadır

40 yıldan bu yana özveri ile durmaksızın çalışan ve 40 yıl önceki müşterilerimize dahi halen hizmet vermenin haklı gururunu yaşayan bizler ‘’Gündüz sözü, akşam sazı ‘’ ile sizleride mükemmel damak zevkimizi tatmaya davet ediyoruz.

İlgili Aramalar

149.00 TL

Olimpiyat 2 Minas Restaurant'ın Yorumları

 
Sıcak,keyifli bir mekan, işletme çalışanları ve servis kalitesi gayet iyi. Ziyaretçi profili nezih. Müzik ise mekana renk katıyor. En önemlisi Fırsat sitelerinden tercihte bulunduğunuz için ( yani indirimli) 2. sınıf insan mumamelesi görmüyorsunuz. Keyifli bir gece geçirmek isteyen herkese tavsiye ederim..
149.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 588 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Mart 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR