MNSR Dermaroller 540 İğneli Derma Roller 0,50 mm Cilt Yüz Yenileme Bakım Seti

Fırsat Numarası: 47568

Ürün Bilgileri

MNSR Dermaroller 540 İğneli Derma Roller 0,50 mm Cilt Yüz Yenileme Bakım Seti

Dermaroller, Cilt Üzerinden Geçerken Cilt Yüzeyinde Derin Olmayan, Geçici, Küçük Mikro Kanalcıklar Oluşturur. Cilde Açılan Kanallar Mikroskobik Boyuttadır Ve Böylece Cildin Çevre Dokusu Yıkılarak Derinin Kendi Kendini İyileştirme Mekanizması Harekete Geçer, Kan Dolaşımı Hızlanır, Fibroblastlarda Kolajen (Cildin Gerginliğini Ve Dolgunluğunu Sağlayan Lifli Protein) Üretimi 200-300 Kat Artar Ve Cildin Yeniden Yapılanması Hızlanır.

‘’Drs Dermaroller’In Faydaları Nelerdir?’’

Cilde Uygulanan Etki Maddelerinin Direkt Olarak Doku Altına Geçişi Sağlanır, Cilt Yeniden Yapılanır, Elastin, Collagen Fibronektin, Hyaluronic Asit Stimülasyonu Arttırılarak Anti-Aging Etki Sağlanır, Kan Dolaşımı Hızlanır, Yaşlı Ve Keratinize Hücresi Artmış Cildin Yenilenmesi Desteklenir, Genişlemiş Porlar (Gözenekler) Sıkılaşır, Ölü Hücreler Ciltten Uzaklaştırılarak Cilt Yüzeyinin Düzgün Ve Pürüzsüz Görünmesi Sağlanır.

‘’Drs Dermaroller Hangi Cilt Problemlerinde Etkilidir?’’

Cilt Yenileme, Lifting Ve Elastikiyet Kaybında, Akne, Yara Ve Yanık Skarlarınn Giderilmesinde, Stretch Marks (Cilt Çatlaklıkları) Problemlerinde, Selülit Ve İncelme Tedavilerinde, Göz Altı Morlukları Ve Torbalarında, İnce Çizgi Ve Kırışıklıklarda, Ultraviyole Işınlarından Kaynaklanan Lekelenmelerde Ve Pigmentasyon Tedavilerinde, Saç Kaybı Ve Saç Derisi Tedavilerinde, Genişlemiş Porların (Gözeneklerin) Daraltılmasında, Cilt Vitamin Ve Neme İhtiyaç Duyduğunda.

‘’Drs Dermaroller’In Uygulama Alanları Nelerdir?’’

0,5 Mm; Saç Ve Yüz Bölgesi, Saç Canlandırma, Hafif Kırışıklık Hafif Çizgiler, Hücre Yenileme, Anti-Aging, Geniş Porları (Gözenek) Sıkılaştırma,

GERÇEK FİYAT 49.00 TL
İNDİRİM %33
KAZANCINIZ 16.01 TL
32.99 TL
32.99 TL
GERÇEK FİYAT 49.00 TL
İNDİRİM %33
KAZANCINIZ 16.01 TL
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • 7 Haziran Pazar gününe kadar kargoya verilir.
  • Kargo kapıda alıcı ödemelidir.
  • Bu ürün Ekosis tarafından gönderilecektir.