Aşı Sonrası Bağışıklığınızı Ölçmek İçin Spike Antikor Testi

Fırsat Numarası: 791539
Aşı Sonrası Bağışıklığınızı Ölçmek İçin Spike Antikor Testi
Aşı Sonrası Bağışıklığınızı Ölçmek İçin Spike Antikor Testi
Aşı Sonrası Bağışıklığınızı Ölçmek İçin Spike Antikor Testi
Aşı Sonrası Bağışıklığınızı Ölçmek İçin Spike Antikor Testi
Aşı Sonrası Bağışıklığınızı Ölçmek İçin Spike Antikor Testi Aşı Sonrası Bağışıklığınızı Ölçmek İçin Spike Antikor Testi Aşı Sonrası Bağışıklığınızı Ölçmek İçin Spike Antikor Testi Aşı Sonrası Bağışıklığınızı Ölçmek İçin Spike Antikor Testi

Seçenekler

İstanbul da yaşıyorsanız bulunduğunuz ev yada iş adresinize ücretsiz olarak gelen saglık personeli ile kan alma işlemleri ücretsiz ürün kapsamında yapılmaktadır.

İstanbul dışı anlaşmalı kurum listesinde bulunan kliniklerde ürünü kullanabilirsiniz. Ürünü kullanmadan önce uygulama üzerinden randevu almanız yeterlidir.

Spiker Antikor Testi Nedir?

Covid-19 Spike Antikor Testi SARS-CoV-2 virüsüne maruziyet veya aşı sonrası oluşan bağışıklığın düzeyini belirlemede önemli bir rol oynar. Test, vücutta oluşturulan IgM ve IgG tipi antikorları ölçer. Mevcut aşıların çoğu, spike proteinine karşı bir antikor cevabı oluşturdukları için testte de bu proteine karşı üretilen antikorların ölçülmesi önemlidir.

Covid-19 Spike Antikor Testi İçeriği Nedir?

COVID-19 için yapılan aşılar ile birlikte vücudumuzdaki antikor seviyeleri yükselmektedir. Oluşan antikorlar Covid-19’a karşı bağışık kazanmasını sağlar. Covid-19 Spike Antikor Testi tam bu aşamada Covid-19 virüsüne karşı antikor oluşup oluşmadığını kan numunesi verilerek belirleyen bir testtir. 2 doz aşıyı yaptıktan ve son aşının üzerinden 21 gün sonra yapılan bu test sonrasında kişinin Covid 19 virüsüne karşı bağışıklık durumunu gösterir.

Antikor Testi Randevusu Nasıl Alınır ve Süreç Nasıl İşler?

Antikor Testli Ferdi Kaza Ürünü’ne ait ilgili sigorta şirketinin mobil uygulaması ya da web sitesinde yer alan online işlemler üzerinden test başvurusu yapılması yeterlidir. İstanbul’daki sigortalılarımız isterlerse talep ettikleri adreste ya da Medilab Şişli Laboratuvarı’nda test yaptırabilecektir. Üstelik Medilab Şişli Laboratuvarı’na giderek test yaptırmanız durumunda; açlık kan şekeri, total kolesterol, HDL kolesterol, LDL kolesterol ve kan basıncı ölçümü testleri ile tüm bu test sonuçları için ücretsiz doktor görüşü hizmeti mevcuttur. Diğer illerdeki sigortalılarımız ise anlaşmalı sağık kuruluşlarında test yaptırabilecektir

 

Anlaşmalı Kurumlar

Anlaşmalı Kurumlar için tıklayın.
110.00 TL
110.00 TL SEPETE EKLE
Bu işletmenin fırsatlarını 352 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 15 Aralık 2021
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Ürünü satın aldıktan sonra mail olarak ozanyildirim@nart.com adresine veya 0530 051 87 57 whatsapp hattına İsim Soyisim TC Kimlik Numarası ve Fırsat Kodu mail olarak gönderilmelidir. Mail veya whatsapp iletisi gönderildikten 48 saat sonra ürün aktif hale gelecektir. Detaylar için 09.00 – 18.00 saatleri arası 0530 699 05 80 numaralı hat aranarak veya (7/24) 0530 051 82 57 whatsap hattı  üzerinden yazarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.