Bu Fırsat Kaçtı :(

NART Sigorta'dan Ferdi Kaza Sigortası ve Tüm Türkiye'de Geçerli Diş Paketi Hediyesi

Fırsat Numarası: 32532

Sağlıklı ve bembeyaz gülüşlerim olsun diyenler buraya! NART Sigorta tam sizin aradığınız gülüşleri ve sağlığı kazanacağınız bir kampanya ile karşınızda.  

 

Sağlıklı ve bembeyaz gülüşlere kavuşmak için uygun fiyatlı bu kampanyı hemen alın!

 

İyi gülüşler dileriz... 

FERDİ KAZA

Bu sigorta ile sigortalının, sigorta müddeti içinde maruz kalacağı kazaların neticelerine karşı Ferdi Kaza Sigortası Genel ve Özel Şartları kapsamında poliçede belirtilen teminat limitlerine kadar teminat altına alır. Kaza tabirinden maksat ani ve harici bir hadisenin tesiri ile sigortalının iradesi dışında ölmesi yaralanması veya cismani bir arızaya maruz kalmasıdır.

Teminatlar

 • Kaza Sonu Daimi Sakatlık
 • Kaza Sonucu Vefat

DİŞ BAKIM PAKETİ

Diş Hekim Muayenesi
Detertraj (Diş taşı Temizliği Alt ve Üst Çene)

Periapikal (Diş Röntgen Filmi)

DETERTAJ

Dişlerimizin bakımını ne kadar düzenli yaparsak yapalım tıpkı çaydanlığın içinde suyun kaynayarak oluşturduğu kireç gibi dişlerimizin üstü de tartar dediğimiz diştaşı oluşumlarına açıktır. Özellikle tükürük bezlerinin açıldığı bölgelerde çokça gözlenir.

 

En sık dil altı tükürük bezlerine maruz kalan alt ön diş arkalarında ve yanak bölgesi tükürük bezi hizasında olan azı dişlerinin yan yüzlerinde birikim yaparak çürüksüz dişlerin zamanla dişeti ve kemik desteğini yitirerek, sallanıp kaybına bile yol açabilir.

 

Bunu engellemek adına dişlere özel aletlerle detertraj dediğimiz bu işlem yapılarak diştaşlarından arındırmış oluruz.

PERİAPİKAL

 3x4 cm boyutundaki filmle çekilen, birkaç dişi ve köklerinin etrafındaki bölgeyi görüntülemek amacıyla çekilen röntgendir.

 

TÜRK NİPPON SİGORTA A.Ş. İşbu poliçe ile şimdiye kadar ağır bir hastalık geçirmediğini, marazi bir hali ile daimi sakatlığa duçar olmadığını beyan eden yukarıda yazılı bulunan sigortalıyı, poliçede yazılı ücret ve teferruatının ödenmesi karşılığında ve ekli ferdi kaza genel şartları ile poliçede yazılı özel şartlar çerçevesinde sigorta eder. Bu poliçede yazılı özel şartlar genel şartlardan önce uygulanır.

 

DAİMİ SAKATLIK TAZMİNATI

İşbu poliçe ile temin edilen bir kaza, sigortalının derhal veya kaza tarihinden itibaren 2 sene zarfında daimi surette maluliyetine sebebiyet verdiği takdirde tıbbı tedavinin sona ermesini ve daimi maluliyetin kati surette tespitini muteakip daimi maluliyet sigorta bedeli ferdi kaza sigortası genel şartları 8B'de yazılı nispetler ve şartlar dahilinde kendisine ödenir.

 

VEFAT TAZMİNATI

İşbu poliçe ile temin edilen bir kaza, sigortalının derhal veya kaza tarihinden itibaren 1 sene zarfında vefatına sebebiyet verdiği takdirde, sigorta bedeli poliçede gösterilen menfaattarlara, yoksa kanuni hak sahiplerine ödenir. İşbu sigorta sözleşmesi ile kapsam dahiline alınmış riskler ile kapsam dışı bırakılmış risklerin yer aldığı TC. Başbakalın Hazine Müsteşarlığı'nca onaylı Sigorta Genel Şartlarını ve klozlarını poliçe ile birlikte teslim aldım.

 

DİŞ TASARRUF PLAN KAPSAMI

Diş Hekim Muayenesi

Detertraj (Diş Taşı Temizliği Alt ve Üst Çene)

Diş Röntgen Filmi (Periapikal)

 

Poliçe kapsamında yılda 1 defa olmak üzere aşağıda yazılı hizmetleri kapsayan diş tasarruf planı hizmetinden yararlanmak için rezervasyon numarasının aranarak görevlilerin yönlendirmesi sonucunda diş tasarruf planı hizmetinden faydalanabilirsiniz.

GERÇEK FİYAT 230.00 TL
İNDİRİM %79
KAZANCINIZ 180.1 TL
49.90 TL
49.90 TL
GERÇEK FİYAT 230.00 TL
İNDİRİM %79
KAZANCINIZ 180.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 212 kişi satın aldı!
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 20 Aralık 2018
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Şube bilgisi ve randevu için 0850 724 63 10 nolu telefon aranmalıdır.
 • Kupon aldıktan sonra aynı gün içerisinde İsim-Soyisim -mail adresi -Cep telefonu ve Tc numarası firsat@nart.com adresine atılmalıdır.
 • Poliçe kapsamında yılda 1 defa olmak üzere bu hizmetten yararlanabilir.
 • Bu hizmet Nart Sigorta ve Benefit Global tarafından sağlanmaktadır.
 • Dental hizmetler 1 yıl boyunca Türk Diş Hekimleri Birliği taban fiyat tarifesinden verilecektir.
 • Klinik bilgisini 0530 699 05 80 numaralı hat üzerinden alabilirsiniz.