İşsizlik Teminatı Dahil Doğa Çocuğum Eğitim Güvence Sigortası

Fırsat Numarası: 57684
İşsizlik Teminatı Dahil Doğa Çocuğum Eğitim Güvence Sigortası İşsizlik Teminatı Dahil Doğa Çocuğum Eğitim Güvence Sigortası İşsizlik Teminatı Dahil Doğa Çocuğum Eğitim Güvence Sigortası İşsizlik Teminatı Dahil Doğa Çocuğum Eğitim Güvence Sigortası

Seçenekler

Geleceğinizi güvence altına alın!

Doğa Çocuğum Eğitim Güvence Sigortası; kişinin kaza sonrası tedavi masraflarından, işsizlik maaşına ya da ölümü ile sonuçlanan hallerde çocuklarının okul masraflarının karşılanmasına pek çok avantaj içermektedir.

İşsizlik teminatı dahil eğitim güvencesi sigortasına uygun fiyatlara sahip olarak kendiniz ve aileniz için gelecek kaygısına son verin!

Doğa Çocuğum Eğitim Güvence Sigortası

Sigortalının kaza sonucu ölümü, sürekli sakat kalması durumunda, işsizlik maaşı, poliçede ismi kayıtlı öğrenciye ait, ödemesini üstlendiği taksite bağlı tüm yıllık eğitim, servis ve yemek harcamaları için Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları ve poliçede yazılı özel şartlar çerçevesinde poliçede kayıtlı azami bedele kadar teminata dahildir.

 

Bu teminatların yanı sıra sigortalının herhangi bir kaza sonucu tedavi masrafları dahil olup Medline acil sağlık hizmetleri ile desteklenmektedir. Yine poliçe süresi içinde sigortalının maruz kalabileceği kritik hastalıklar teminatı ilave edilmiştir. Öğrenciye ilişkin olarak ebeveynin maruz kalabileceği bir kaza sonucu kazaya bağlı olarak öğrencinin;

Okul Cep Harçlığı
Özel Ders Ücreti
Servis Masrafı
Yemek Masrafı poliçede belirtilen özel şartlar dahilinde temin edilmektedir.
İşsizlik maaşı ayrıca sigortalıya ilişkin hukuksal koruma teminatı ile aracına yönelik mini onarım hizmetlerini de kapsamaktadır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 430.00 TL
İNDİRİM %74
KAZANCINIZ 315.75 TL
114.25 TL

NART Sigorta ve Reasürans Brokerliği'nin Yorumları

 
Harika bir firma güvenli ve ilgili.Mutlaka tavsiye ediyorum birçok fırsatı kendilerinden alıyorum.
 
henüz kullanmadım ama sorunsuz poliçe ulaştı tarafıma.
 
Çok teşekkür ederim ilgi alaka muhteşem ötesi iyiki varsınız
114.25 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 430.00 TL
İNDİRİM %74
KAZANCINIZ 315.75 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 211 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 5 Ağustos 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Bu Fırsatın satın alınması , satın alma fiyatından ve belirtilen şartlar ile hizmeti sunan NART Brokerlik aracılığı ile fırsatta konu edilen sigorta poliçesini sunan sigorta şirketinden belirtilen fiyatta bir sigorta poliçesi düzenlenmesi hakkının satın alınmasıdır. Sigorta poliçesi , Kupon kodunun Hizmeti sunan NART Sigortaya belirtilen şartlarda bildirilmesinden sonra düzenlenecektir.
  • Ürünü satın aldıktan sonra mail olarak ozanyildirim@nart.com adresine İsim Soyisim TC Kimlik Numarası ve Fırsat Kodu mail olarak gönderilmelidir. Mail gönderildikten 48 saat sonra ürün aktif hale gelecektir. Detaylar için 0850 724 63 10 – 0530 699 05 80 numaralı hat aranarak ayrıntılı bilgi alınabilir.
MEKANLAR