NART Sigorta'dan Yabancı Uyruklar İçin Sağlık Sigortası

Fırsat Numarası: 60348
NART Sigorta'dan Yabancı Uyruklar İçin Sağlık Sigortası
NART Sigorta'dan Yabancı Uyruklar İçin Sağlık Sigortası
NART Sigorta'dan Yabancı Uyruklar İçin Sağlık Sigortası
NART Sigorta'dan Yabancı Uyruklar İçin Sağlık Sigortası
NART Sigorta'dan Yabancı Uyruklar İçin Sağlık Sigortası
NART Sigorta'dan Yabancı Uyruklar İçin Sağlık Sigortası
NART Sigorta'dan Yabancı Uyruklar İçin Sağlık Sigortası NART Sigorta'dan Yabancı Uyruklar İçin Sağlık Sigortası NART Sigorta'dan Yabancı Uyruklar İçin Sağlık Sigortası NART Sigorta'dan Yabancı Uyruklar İçin Sağlık Sigortası NART Sigorta'dan Yabancı Uyruklar İçin Sağlık Sigortası NART Sigorta'dan Yabancı Uyruklar İçin Sağlık Sigortası

Seçenekler

NART Sigorta'dan "Yabancı Uyruklara Özel Sağlık Sigortası"

Ayakta tedaviden yoğun bakım sürecine sağlığınız NART Sigorta güvencesinde!

Hastalıkların maliyet yükümlülüklerini dert etmeden kendinizi ve sevdiklerinizi güvene almak için bu fırsata hemen sahip olun!

Sağlıklı günler dileriz...

Yabancı Uyruklar Sağlık Sigortası

Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası ürünümüz oturma izni veya ikamet tezkeresi için başvuran yabancı uyruklu kişilerin yaptırmaları gereken sağlık sigortaları için çözüm sunmaktadır. Ürünümüz oturma izni ya da ikamet tezkeresi için gerekli olan şartları karşılamaktadır.

 

Health Insurance for Foreigner s in Turkey

Ana Teminatlar

Yatarak Tedavi

Ameliyatlı veya ameliyatsız hastanede yatarak yapılan tedavilerde, hastaneye yatış-çıkış dönemi içindeki doktor, ameliyathane, yatak–yemek, refakatçi, her türlü tıbbi malzeme, ilaç, hastalık ve komplikasyonlarınızın tedavisinde, zorunlu ve diğer hizmetlere ait yoğun bakım – yatarak tedavi giderleri teminatımız altında!

Hastane Oda - Yemek

Ameliyat ve yoğun bakım sonrasında gerekli olan fizik tedavi masraflarınız güvencemiz altında!

Yoğun Bakım

Yoğun bakım ünitesinde gerçekleşen tedavi giderleriniz teminatımız altında!

Ayakta Teşhis Tedavi

Hastanede yatış gerektirmeyen tanı ve tedavilerde; doktor muayenesi, ilaç – aşı, her türlü laboratuvar tetkikleri, röntgen, fizik tedavi – rehabilitasyon, ileri tanı yöntemleri ile hastanede yatarak veya yatmadan yapılan ileri tanı yöntemleri ve tıbbi gözlem - tedavi giderleri poliçenizde belirtilen yıllık limitler ve limit ödeme yüzdesi dahilinde teminatımız altında!

Yardımcı Tıbbi Malzeme

Sigorta süresi boyunca meydana gelen kaza veya hastalık sonucu uygulanan tedavilerde, vücuda dışarıdan destek olacak şekilde ve sadece tıbbi amaçlarla kullanılan taşınabilir ve kişiye özel; atel, elastik bandaj, ortopedik bot, tabanlık, korse, varis çorabı, boyunluk, dizlik, bileklik, oturma simidi, işitme cihazından ibaret tıbbi malzemeler ile yanık veya yara tedavisinde kullanılan örtücü malzemeler sigortada belirtilen yıllık limit ve ödeme yüzdesi dâhilinde teminatımız altında! *Yardımcı tıbbi malzeme teminatı, ayakta tedavi teminatı limitinden düşülerek karşılanır.


Yurtiçi Acil Yardım ve Tıbbi Danışmanlık

Hayati tehlike gösteren ani durumlarda Groupama yanınızda! Yerinde müdahale, hastane nakli gibi Acil Yardım Hizmetleri korumamız altında! Sigortalı kartı üzerinde belirtilen Acil Yardım Hattı’nı araması koşulu ile Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde ve bu hizmetin verilebildiği bölgelerde Acil Yardım Hizmetini karşılar.

Kemotrapi, Radyoterapi, Diyaliz

Kritik hastalıkların tedavisinde uygulanan kemoterapi ve/veya radyoterapi ile diyaliz tedavi giderleri (hastane, ilaç, doktor ücreti) teminatımız altında!

Health insurance

With the new law that went into force in April 2014 obtaining a Turkish residence permit requires a proof of health insurance covering inpatient and outpatient treatments. Emergency insurance is not accepted. If you do have foreign insurance that extends beyond emergency care, you must get the documentation of your plan translated into Turkish and notarized. If you do not have foreign insurance, you must buy a plan in Turkey.

 • Totally compliant for Residence Permit requirements for you and your family
 • In case of an illness or an accident, expenses for inpatient and outpatient cares are covered
 • Quality services in our contracted institutions
 • No insured’s contribution in contracted institutions for inpatient cares.
 • 24/7 Health Assistance • Affordable premium, payment with Turkish or Foreign Credit card.
 • Children can be self-insured • Insurance policy covers persons aged between 0-65

Prefer our contracted healthcare institutions! All your inpatient treatments are free of charge.

 • Simply presenting your insurance card and original passport at the health institutions
 • Asking for authorization from the Authorization Center of Nart Sigorta at latest 48 hours beforehand, except for emergency cases. (Dial 0850 7246300 and type)

At a non-contracted healthcare institution After paying yourself your treatment expenses to the respective institution, the following documents have to be sent in accompany of the claim form of which front face has been completed in full and signed by yourself and the back face by the attending physician to Nart Sigorta. Claim form is available at www.nart.com

1. Original invoice

2. Original prescription, drug boxes and original of pharmacy’s cash register slip

3. Any report the institution provide to you (consultation file, results, surgery report, accident report, X-ray…)

4. If treatment was received in abroad, photocopy of the passport of the insured showing that you were in the country where the treatment was received at the date of the treatment, a document showing that the invoice has been paid

5. Original of your passport

6. A bank account number to

125.00 TL
125.00 TL SEPETE EKLE
Bu işletmenin fırsatlarını 377 kişi satın aldı!
 • Kupon Başlangıç Tarihi: 10 Ağustos 2020
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 15 Aralık 2021
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Bu Fırsatın satın alınması, satın alma fiyatından ve belirtilen şartlar ile hizmeti sunan NART Brokerlik aracılığı ile fırsatta konu edilen sigorta poliçesini sunan sigorta şirketinden belirtilen fiyatta bir sigorta poliçesi düzenlenmesi hakkının satın alınmasıdır. Sigorta poliçesi, Kupon kodunun Hizmeti sunan NART Sigortaya belirtilen şartlarda bildirilmesinden sonra düzenlenecektir.
 • Ürünü satın aldıktan sonra mail olarak ozanyildirim@nart.com adresine veya 0530 051 87 57 whatsapp hattına  İsim Soyisim TC Kimlik Numarası ve Fırsat Kodu mail olarak gönderilmelidir. Mail veya whatsapp iletisi gönderildikten 48 saat sonra ürün aktif hale gelecektir. Detaylar için 09.00 – 18.00 saatleri arası  0530 699 05 80 numaralı hat aranarak veya (7/24) 0530 051 82 57 whatsap hattı  üzerinden yazarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
 • Fırsat satın alındıktan sonra 1 yıl kullanım süresi mevcuttur.