Anadolu Sigorta‘dan İnternet Hizmetlerinde Koruma Altında Olmanızı Sağlayan Bireysel Siber Güvenlik Sigortası

Fırsat Numarası: 34253
Anadolu Sigorta‘dan Bireysel Siber Güvenlik Sigortası
Anadolu Sigorta‘dan Bireysel Siber Güvenlik Sigortası
Anadolu Sigorta‘dan Bireysel Siber Güvenlik Sigortası
Anadolu Sigorta‘dan Bireysel Siber Güvenlik Sigortası
Anadolu Sigorta‘dan Bireysel Siber Güvenlik Sigortası
Anadolu Sigorta‘dan Bireysel Siber Güvenlik Sigortası
Anadolu Sigorta‘dan Bireysel Siber Güvenlik Sigortası Anadolu Sigorta‘dan Bireysel Siber Güvenlik Sigortası Anadolu Sigorta‘dan Bireysel Siber Güvenlik Sigortası Anadolu Sigorta‘dan Bireysel Siber Güvenlik Sigortası Anadolu Sigorta‘dan Bireysel Siber Güvenlik Sigortası Anadolu Sigorta‘dan Bireysel Siber Güvenlik Sigortası

Seçenekler

Günümüzün en çok karşılaşılan problemlerinden olan siber ortam suçları ve siber anlaşmazlıklar için kendinizi koruma altına alın.

Teknoloji dünyasında da bir güvencem olsun diyorsanız bireysel siber güvenlik sigortası Anadolu Sigorta güvencesi ile karşınızda!

Siz de kendinizi bu güvence altına alın, kafanız siber ortamda da rahat olsun!

Sakın kaçırmayın...

 

Bireysel Siber Güvenlik Sigortası Nedir?

 • Dark web ve deep web'de 10 yıl geriye dönük ve 7/24 raporlama hizmeti
 • E - reputasyon, online alışveriş, kimlik hırsızlığı, ödeme araçlarının hileli çalınması – 6000 TL avukatlık, 900 TL uzman danışmanlığı hizmeti
 • Kişisel şifre çalınması – 2000 TL'ye kadar tazminat ödemesi
 • 7/24 bilgisayar asistans ve hukuksal danışmanlık hizmeti

Bireysel Siber Güvenlik Sigortası

Bireysel Siber Güvenlik Sigortası poliçesi ile sigortalılarımızın kişisel şifrelerinin çalınması, kimlik hırsızlığına uğraması, ödeme araçlarının hileli veya kötüye kullanımı, yaşadıkları online alışveriş anlaşmazlıkları, bilgisayar asistans hizmetleri veve sanal dünyada saygınlıklarına zarar verilmesi , durumunda destek ile bu süreçlerde gerekiyorsa hukuki danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

Anlaşmazlıkların hukuki bir süreç içerisinde çözümlenmesi durumunda 6.000 TL’ye kadar, adli süreç dışında çözümlenmesi durumunda ise 900 TL’ye kadar sürecin çözümüne yönelik teminat sağlanacaktır. Poliçemizde 600 TL muafiyet bulunmaktadır.

Sigortalılarımız belirtilen teminat türlerinin her birinden poliçe dönemi içerisinde birer defa faydalanabilecektir.

Poliçemizde yer alan bir diğer teminat Kişisel Şifre Çalınması Teminatıdır. Bu teminat çerçevesinde Sigortalılarımızın banka internet şubesi, diğer finansal kurumlara ait internet hesapları, kredi veya banka kartları ve mobil bankacılık hesaplarına ulaşmak için kullanmakta oldukları kişisel şifrelerinin teknolojik yöntemlerle çalınması veya “ödül kazandınız” gibi ifadelerle telefonda / sosyal medya üzerinde rızaları dahilinde öğrenilmesi ve sözkonusu şifreler kullanılarak yapılacak internet alışverişleri veya sigortalılarımızın banka hesabından para çekilmesi ve benzeri durumlarda ilgili banka veya finansal kurum tarafından karşılanmayan ekonomik kayıplar, talep başına ve poliçe süresince toplam 2.000 TL limit çerçevesinde tazmin edilmektedir.

Yine poliçemiz kapsamında sunulan Bilgisayar Asistans Hizmeti ile Sigortalılarımızın kişisel bilgisayarlarında (masaüstü, notebook) yaşayacakları teknik sorunların çözümü için yardım hattımızın ilgili menü adımlarından bize ulaşan sigortalılarımıza kişisel bilgisayar teknik destek hizmeti sağlanacaktır.

Ayrıca poliçemiz kapsamında sunulan bir diğer hizmet ise Anadolu Siber Güvenlik Hizmetidir. Sigortalılarımız bu hizmetten, poliçenin düzenlenmesini takiben cep telefonlarına SMS olarak onay
gönderildikten sonra www.anadolusiberguvenlik.com.tr linkinden eriştikleri web sitesi üzerinden üyeliklerini aktive ederek faydalanmaya başlayabilecektir. Bu hizmet poliçe süresince sigortalılarımızın, kimlik numarası, banka hesap numarası, telefon numarası, eposta adresi vb. kendi tercihleri ile belirledikleri bilgilerini webde 7/24 kötü amaçlı kullanımının tespitine yönelik izlenmesini

sağlayacaktır.

Kişisel Şifre Çalınması Teminatı: Bankanızın internet şubesi, diğer finansal kurumlara ait internet hesapları, kredi veya banka kartlarınız ve mobil bankacılık hesaplarına ulaşmak için kullanıyor olduğunuz kişisel şifrelerinizin, teknolojik yöntemlerle çalınması veya “ödül kazandınız” gibi ifadelerle telefonda / sosyal medya üzerinde rızanız dahilinde öğrenilmesi ve söz konusu şifreleriniz kullanılarak yapılacak internet alışverişleri veya banka hesabınızdan para çekilmesi ve benzeri durumlarda bankanız veya finansal kurumunuz tarafından karşılanmayan ekonomik kaybınız talep başına ve yıllık toplam 2.000 TL limit çerçevesinde tazmin edilmektedir.

Anlaşmazlıkların hukuki bir süreç içerisinde çözümlenmesi durumunda 6.000 TL’ye kadar, adli süreç dışında çözümlenmesi durumunda ise 900 TL’ye kadar sürecin çözümüne yönelik teminat sağlanacaktır. Poliçemizde 600 TL muafiyet bulunmaktadır.

Online Saygınlığa Zarar Verilmesi: Sigortalının online itibarına zarar verecek bir fotoğraf, belge ya da WEB sitesi veya blogda yayınlanan bir açıklamayı kullanarak Sigortalıyı karalamak, aşağılamak ya da yasa dışı ifşa etmek durumunda aşağıdaki limitler geçerli olacaktır:

 • Anlaşmazlığı gidermek adına bir uzman danışmanlığı gerekiyorsa, yıllık 900 TL (vergi dahil) limit dahilinde teminat sağlanacaktır.
 • Oluşacak hukuki süreç ile ilgili Sigortalının menfaatlerinin yargı önünde savunulması için yıllık 6.000 TL (vergi dahil) limit dahilinde teminat sağlanacaktı
 • Online Alışveriş Anlaşmazlıkları: Sigortalının Türkiye sınırlarında faaliyet gösteren online ticaret yapan sitelerden aldığı; yeni (kullanılmamış), vergi dahil 150 TL ile 6.000 TL arasında değere sahip ve nakledilebilir ürünlerin bozuk, eksik veya kusurlu şekilde teslim edilmiş olması durumundan sonra ortaya çıkan anlaşmazlıklarda aşağıdaki limitler geçerli olacaktır.
 • Ödeme Araçlarının Çalınması ya da Hileli Kullanımı: Sigortalının ödeme araçlarının (banka kartları, kredi kartları, seyahat çekleri hariç olmak üzere çekler) çalınması ya da hileli kullanımı sonucu ortaya çıkacak anlaşmazlıklarda aşağıdaki limitler geçerli olacaktır.

190.00 TL
İlgili Aramalar
NART Sigorta ve Reasürans Brokerliği'nin Yorumları
 
Haftasonu olmasına rağmen hızlı işlem için teşekkürler
 
Gayet güzel bir sigorta tavsiye ederim. Hemen Nart sigorta tarafından poliçe oluşturulup gönderildi. Teşekkürler
 
Siparişimi geçtikten sonra Nart sigortaya mail attım.Hemen poliçemizi düzenlediler.Ardından Demir hayat müşteri hizmetlerini arayarak check-up için randevu talebi oluşturduk.
Randevuyu oluşturup geri dönüş yapılacak.
 
Harika bir firma güvenli ve ilgili.Mutlaka tavsiye ediyorum birçok fırsatı kendilerinden alıyorum.
 
henüz kullanmadım ama sorunsuz poliçe ulaştı tarafıma.
 
Çok teşekkür ederim ilgi alaka muhteşem ötesi iyiki varsınız
190.00 TL SEPETE EKLE
Bu işletmenin fırsatlarını 321 kişi satın aldı!
 • Kupon Başlangıç Tarihi: 10 Ağustos 2020
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 3 Haziran 2021
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Bu Fırsatın satın alınması , satın alma fiyatından ve belirtilen şartlar ile hizmeti sunan NART Brokerlik aracılığı ile fırsatta konu edilen sigorta poliçesini sunan sigorta şirketinden belirtilen fiyatta bir sigorta poliçesi düzenlenmesi hakkının satın alınmasıdır. Sigorta poliçesi, Kupon kodunun Hizmeti sunan NART Sigortaya belirtilen şartlarda bildirilmesinden sonra düzenlenecektir.
 • Ürünü satın aldıktan sonra mail olarak ozanyildirim@nart.com adresine İsim Soyisim TC Kimlik Numarası ve Fırsat Kodu mail olarak gönderilmelidir. Mail gönderildikten 48 saat sonra ürün aktif hale gelecektir. Detaylar için 0850 724 63 10 – 0530 699 05 80 numaralı hat aranarak ayrıntılı bilgi alınabilir.
 • Fırsat satın alındıktan sonra 1 yıl kullanım süresi mevcuttur.
MEKANLAR