Bu Fırsat Kaçtı :(

Natural Estetik'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Natural Estetik'ten Fit Bir Görüntüye Ulaşmak İsteyenlere Özel Soğuk Bölgesel Yağ Eritme, Kavitasyon ve Radyofrekans Uygulamaları

Fırsat Numarası: 35237

Artık çok geç demeyin...

Fazla kilolarınızdan kolayca kurtulmak, kısa sürede gözle görülür bir farka ulaşmak için sıkı durun!

 

Fit, sıkı ve incecik görünmek istiyorsanız Natural Estetik'in bu kampanyası tam size göre!

Sakın kaçırmayın...

Soğuk Bölgesel Yağ Eritme

Bölgesel yağlanma, sadece kadınlarda değil erkeklerde de sıkça karşılaştığımız sağlık açısından olduğu kadar görsel olarak rahatsızlık veren bir problem. Kimi durumlarda kişinin sosyal hayatını etkileyebilecek bölgesel yağlanmalar, kadınlarda basen, göbek, bel, diz içi ve üst kol gibi bölgelerde; erkekler de ise genelde göbek ve bel çevresinde toplanır. Kışın kalın kıyafetler altında saklamaya çalışılan bölgesel yağlar, genelde yaz yaklaşırken bir sorun olarak gün yüzüne çıkar ve çözüm aranmaya başlar. Yağ hücreleri bütün vücuda dağılmıştır. Sağlık sorunları, yanlış beslenme, hareketsizlik, genetik faktörler kişide var olan yağ hücrelerinin bölgesel olarak genişlemesine, hacminin büyümesine neden olabilir. Spor, egzersiz, uzman gözetiminde yapılan diyetler bile bazen bölgesel yağlanmaya çözüm olmaz. Bu noktada bölgesel yağlardan kurtulmak için alternatif yöntemler, çözümler devreye girer. Ameliyatlı vücut şekillendirme yöntemlerine alternatif olarak karşımıza çıkan ve kişinin hayatını etkilemeyen, acısız, anestezi gerektirmeyen rahat ve de konforlu yöntemlerden biri de Soğuk Bölgesel Yağ Eritmedir. Dondurarak vücut şekillendirme ve zayıflama olarak tanımlayabileceğimiz Soğuk Bölgesel Yağ Eritme, son dönemde çok revaçta olan, sonuçları da danışanlarımızı mutlu eden bir uygulamadır.

Kavitasyon

Ultrason teknolojisi son yıllarda kozmetik ve estetik amaçlı olarak geniş uygulama alanına sahip olmuş ve tüm dünyada kendini kanıtlamış güvenli bir teknolojidir.Kavitasyon yönteminde: Kullanılan ultra ısı teknolojisi ile hücreler arası boşluklar doldurularak, fizyolojik yapısı iyileştirilir, yağ hücreleri arasındaki bağların çözülmesi sağlanır ve yağ hücrelerinin çeperlerini zayıflatıp parçalayarak sonuca ulaşılır.

Radyofrekans

Cilt gençleştirme, sarkıkların toparlanması ve kırışıklık giderme tedavilerinin yanında Bölgesel İncelme ve Selülit Tedavisinde de çok sık kullanılan bir teknolojidir. Radyofrekans, ciltte kollajen sentezini tetiklerken, cilt altı yağ dokusu metabolizmasını da hızlandırarak bölgesel incelme sağlar. Bunun yanında, selülit tedavisinde de selülitin oluşmasına neden olan fibröz bantlara etki ederek selülitleri yok eder.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 599.00 TL
İNDİRİM %76
KAZANCINIZ 450.00 TL
149.00 TL
149.00 TL
GERÇEK FİYAT 599.00 TL
İNDİRİM %76
KAZANCINIZ 450.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 96 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 26 Şubat 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR