Bu Fırsat Kaçtı :(

Nish Güzellik Akademi'yi takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Nish Güzellik Akademi'den İnceltici & Sıkılaştırıcı Selülit Giderici Vücut Bakımı, Masaj ve Beden Terapisi & Refleksoloji

Fırsat Numarası: 37223

Vücudunuzun sıkı ve fit bir görünüme sahip olmasını istemez misiniz?

İnceltici & sıkılaştırıcı selülit giderici vücut bakım uygulaması ile olduğunuzdan daha fit bir vücuda sahip olabilirsiniz.

İstediğiniz kiloya ulaşabilmek için acele edin!

İnceltici & Sıkılaştırıcı Selülit Giderici Vücut Bakımı  

  • 8 SEANS LENF DRENAJ (1 SEANS 20 DK)
  • 4 SEANS G5 MASAJI (1 SEANAS 20 DK)
  • 4 SEANS PASİF JIMNASTİK (1 SEANS 20 DK)

NOT: Telep doğrultusunda G5 masajı yada pasif jimnastik seansları birbirleriyle değiştirilebilinir.

AŞAMALARI: Ön bilgi Konsiltasyon (danışanın ön sağlık tansiyon vb genel bilgilerinin alınması)Referans noktaların ölçümlenmesi ve not edilmesi (bel ,Basen vb)Her bir seans için rutin olarak Lenf Drenaj 20dk+pasif jimnastik yada g5 masajı 20 dk tesbit edilen noktalara uygulanması.

NOT: Lenf drenaj cihazına girerken tercihen lenf noktalarını sıkıştırmayan esnek kıyafetler tercih edilmelidir.Hijyenik açıdan uzun kollu ve uzun paçalı olasını tavsiye ederiz.Kıyafetlerinizi burada bırakabilir veya değiştirebilirsiniz.Hiç bir uygulamamız bölgesel değildir.Vucudu bir bütün olarak görüp değerlendirmekteyiz ektra bölge fiyatlandırmamız ve ücret talebimiz yoktur.G5 masajı tene direkt temas eden bir uygulamadır, rahat edeceğiniz ,iç çamaşırı mayo vb formlarda bi kıyafetle uygulanır bu masaj sırasında evde var olan kullanmadığınız vücut yağı selülite kremi vb ürünler kullanılabilinir yanınızda olasını rica ederiz..Pasf jinmastık düz akım pedlerinin vücuda direkt tamasını gerektirir rahat edeceğiniz ,iç çamaşırı mayo vb formlarda bir kıyafetle uygulanır.

Lenf Drenaj

Ayak parmak uçlarından başlayıp yukarıya doğru ilerleyen bu ritmik basınç tekniğiyle, vücudunuz yağ ve toksinlerden arınıyor. Uygulama öncesi vücuda sarılan özel presoterapi giysisi, hızlanan lenf ve kan dolaşımının temizleyici etkisini artırır. Dolaşım sistemini tazelemek için mükemmel bir uygulamadır.,

Pasif Jimnastik 

Pasif jimnastik bir çeşit bölgesel zayıflama yöntemidir. İsmi, insanları yanıltabilir, jimnastik hareketleri ile kilo verildiği zannedebilir fakat durum böyle değildir. Pasif jimnastik bölgesel zayıflama tedavisinde uygulanan cihazın adıdır. Hedef bölgedeki yağ dokularına düşük voltajlı elektrik akımları göndererek yağların erimesini sağlar. Pasif jimnastik sadece bölgesel zayıflama tedavisinde etkili değildir. Aynı zamanda, saç çıkarma, vücut şekillendirme ve selülit tedavisinde de etkilidir.

Masaj ve Beden Terapisi

Masaj ve beden terapisi, beden farkındalığına davet eden bir sistem. Friksiyonlar ve tetik nokta uygulamaları ile kişinin kendi bedeni üzerine yoğunlaşmasını, onu dinlemesini sağlıyor.

Mental düzeyde başlayıp, bedene yansıyan sorunların gündelik yaşam koşuşturmasında fark edilmeleri oldukça zor olabiliyor. Kişinin - uyku dışında - bilinci açıkken bedenini dinlendirmesi ve farkındalığın yükseltilmesi için enerji düzeyinde yapılan bu terapi, deri ve kas dokusunun manuel olarak uyarılmasıyla birleşiyor. Sonuçta beden farkındalığı ortaya çıkıyor.

Friksiyonlar klasik masajdakilere benzemekte ama daha çok sorunlu bölgeler üzerinde yoğunlaşılmakta bu terapide... Uygulayıcı olarak bizler enerji, reiki yardımıyla auranın mental düzeyde ortaya çıkan düzensizlikleri dengelemeyi amaçlıyor. Kullanılan araçlar uygulayıcı tarafından kişiye uygun seçiliyor. Eller kullanılarak yaklaşık 1 ila 1,5 saat süren seans sonunda kişi kendi bedeni üzerinden farkındalık kazanıyor. Çalışmanın başlangıcında ve bitiminde soru/sohbet ile açığa çıkan dengesizlikler üzerine uygulayıcıyla bilgi alışverişi yapılıyor. Gerektiği sürece seanslar en yakın aralık 3 gün olacak şekilde tekrarlanıyor. Seans aralarındaki sürelerde bitki çayları ve gerekli görülen beslenme diyeti ile beden destekleniyor.

 

Sonuçta uygulayıcının desteğiyle kendine daha derin bir bakış açısı ile bakmış, düzensizliklerin ve blokajların daha geç olmadan farkına varmış ve bunları düzeltme şansına kavuşmuş oluyorsun.

Refleksoloji Masajı

Ayak refleksolojisi masajı, plantar fasiit, ayak bileği yaralanmaları ya da gün içinde spor ya da ayakta iş yapmak durumunda olan kişiler için rahatlatıcı ve terapötik bir yöntemdir. Refleksoloji masajında terapisti, ayak, bilek ve bacağınıza masaj uygular. Bu sadece ayak parmağı ağrısı, ayak bileği ağrısı, plantar fasiit ve yaygın artrit formlarının hafifletilmesine yardımcı olmaz, aynı zamanda tüm vücuttaki stres ve kaygıları azaltabilir.

Nish Güzellik Akademi 

Uzman eğitmen ve estetisyen Neşe Aydınlar ve Sonya Keşişyan tarafından titizlik ile yönetilmektedir. Uygulamaların tümü uzman estetisyen yada eğitmen statüsündeki kişiler tarafından yapılmaktadır.

Kalite ve hizmet standartlarımız;

Danışanımızdan görüşme bedeli asla talep etmeyiz!

Danışanımızın hertürlü soru ve sorununa titizlik ile yaklaşarak çözüm üretmeye gayret ederiz.

Danışanımıza fayda sağlayacak ek onarım bilgileri sunmaktan mutluluk duyarız.

Danışanımızın öncliklerini dikkate alır, çalışmanın her aşamasında bilgi veririz.

Danışanımız geçerli nedenlerden dolayı randevusunu iptal ederse uygun bir zamana alır ek ücret talep etmeyiz.

Kurum içi ve ünitelerin hijyen çalışmalarının periyodik yapılmasını sağlarız.

İlgili Aramalar

99.00 TL

Nish Güzellik Akademi'nin Yorumları

 
Güleryüzlü ekibi ve uygulamalarıyla güzel sonuçlar yaratan bir yer :)
 
Kapıdan içeri girer girmez ilk olarak güven ruhu hemen geçiyor sizlere. Sonya hanımı da görünce tamamdır deyiveriyor içinizdeki ses. Büyük başarıları hak edecek biri. Umarım da akademi güzellik holding oldukları günleri görürüz temennim. Saygım ve Sevgimle
 
kesinlikle işini severek yapan, bilgi ve ilgileriyle memnun bırakanların olduğu bir güzellik merkezi
 
Çok memnun kaldım aşırı temiz ve titizler işlerini severek ve en iyi şekilde yapıyorlar kesinlikle şans verilmesi gerek bir güzellik merkezi.
 
Samimiyet,hizmet ve ilgilerinden cok memnun kaldim, tesekkur ederim
99.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 352 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 28 Kasım 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR