Bu Fırsat Kaçtı :(

13 Temmuz No Land Kadıköy Sahne Konser Bileti

Fırsat Numarası: 1200131

İran, Azerbaycan ve Türkiye kültür yelpazesini Dünya müziğiyle harmanlayan müzik topluluğu No Land, KadıköySahne’de!

Bir çok kültürü bir araya getiren bu özel gece için indirimli konser biletlerini sakın kaçırmayın.

Müzik ve eğlence dolu bu akşamda siz de yerinizi ayırın ve uygun fiyatlı konser biletinizi tükenmeden alın.

İyi eğlenceler.

No Land

Farklı kültür ve coğrafyalardan gelen müzisyenlerin oluşturduğu İstanbul merkezli müzik topluluğu No Land’in müziği, elektrik, bas, akustik gitarlar, davul, keman, çello ve trompet enstrumanlarının kullanıldığı, edebi değeri olan şarkı sözlerine sahip eserleriyle tüm zamanlara hitap eden bir müzik olarak tanımlanabilir.

2012 yılında Sahand Lesani (elektrik gitar), Kamil Hajiyev (vokal ve keman) ve Mehmet Akif Ersoy’un (ritm gitar) bir araya gelmesinin ardından Çağatay Vural (basgitar), Can Kalyoncu, Hazal Ekkerman, Yağız Nevzat İpek ve Oğuzcan Bilgin’in katılımıyla No Land müziğinin üretimi başlamıştır.

No Land ismi, farklı coğrafya ve kültürleri barındıran üyelere atfen Sahand Lesani’nin önerisiyle “No Man’s Land” filminden gelmektedir. Süreç içerisinde değişen topluluk üyeleriyle müziği zenginleşen No Land güncel kadrosunda Kamil Hajiyev (vokal, keman), Çağatay Vural (bas gitar), Sahand Lesani (elektrik gitar), Oğuz Can Bilgin (trompet), Ege Atalay (çello), Metin Kesik (ritim gitar) ve Nihal Saruhanlı (davul) bulunmaktadır.

2016 yılında yayınlanan ilk albümleri “Aramızda”, 2013 yılından itibaren üretilen ve genellikle topluluğun ilk çalışmalarını barındıran, Azerbaycanca ve Türkçe şarkı sözlerine sahip bir albümdür. Albümde bulunan “Niyə Belə Uzundur bu Yollar”, Azerbaycanlı değerli sanatçı Azer Cırttan Memmedov bestesi olup No Land tarafından “No Land müziği - NoLandçe” yorumlanmıştır. Bunun dışında albümde bulunan eserlerin birçoğunun söz yazarı Vugar Hasani’dir.

2019 yılında yayınlanan ikinci albümleri “Pusulası Kaybolmuş”, topluluğun ürettiği müziklerin dinleyiciyle buluşmasının yeni bir habercisi niteliğindedir ve Türkçe, Azerbaycanca, Farsça ve Rusça sözlere sahip eserlerden oluşmaktadır.

Albümlerin yanı sıra zaman içerisinde yayınladıkları teklilerle müzik üretimini sürdüren topluluk, 2024 yılı içerisinde yayınlamayı planladıkları üçüncü albümleri “Son” için kayıt sürecindedir.

GERÇEK FİYAT 340.00 TL
İNDİRİM %27
KAZANCINIZ 90.00 TL
250.00 TL
250.00 TL
GERÇEK FİYAT 340.00 TL
İNDİRİM %27
KAZANCINIZ 90.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 4293 kişi satın aldı!
  • Biletinizi konser günü kodunuzu ileterek gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 13 Temmuz 2024
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Minimum 18 yaş zorunluluğu vardır.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Kapı açılışı 20.00, konser başlangıcı 21.30'dur.
Tatil Fırsatları