Tarihi Şifa Baharatçısı, Beyoğlu'yu takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

1 Ayda 6 Cm İncelmeniz Artık Mümkün! İçeriğindeki Özel Formülü İle Sıkılaştırıcı & Şekillendirici ve Selülitlerinizden Kurtulmaya Yardımcı Termal Gel 59 TL Yerine Sadece 19.90 TL!

Fırsat Numarası: 7390

Ürün Bilgileri

Thermal Gel:

Thermal Geli kullanımınız sonrasında ürün içerisindeki mucizevi formül deri altındaki yağ tabaklarına anında müdahale ederek bu yağları yakmaya başlar. Ürünü uyguladıktan sonra vücudunuzda oluşacak ancak hiç acı vermeyecek olan hafif yanma ve ferahlık hissi ürünün etkisini göstermeye başladığını gösterir. Thermal Gel kısa süreli bir çözüm değildir. ThermalGelde bulunan mucizevi formül ürünün devamlı ve belirtilen oranlarda kullanılması halinde vücudunuzda bulunan fazla yağların her gün eriyip azaldığını ve gün geçtikçe vücudunuzun daha estetik bir görünüme kavuştuğunu fark edeceksiniz. Thermal Gel'de sağlığınızı tehdit edecek herhangi bir kimyasal bulunmamaktadır ve 100 sağlıklı kontrol edilerek üretilmiştir. Vücudunuzdaki değişikliği ilk siz fark edeceksiniz ve hergün aynanın karşısına geçtiğinizde yepyeni bir siz karşınıza çıkacak.

 

Thermal Gel Nasıl Sonuçlar Verir?

Thermal Geli kullanımınız sonrasında ürün içerisindeki mucizevi formül deri altındaki yağ tabaklarına anında müdahale ederek bu yağları yakmaya başlar ürünü uyguladıktan sonra vücudunuzda oluşacak ancak hiç acı vermeyecek olan hafif yanma ve ferahlık hissi ürünün etkisini göstermeye başladığını gösterir. Dikkat Thermal Gel kısa süreli bir çözüm değildir. Thermal Gel'de bulunan mucizevi formül ürünün devamlı ve belirtilen oranlarda kullanılması halinde vücudunuzda bulunan fazla yağların her gün eriyip azaldığını ve gün geçtikçe vücudunuzun daha estetik bir görünüme kavuştuğunu fark edeceksiniz. Thermal Gel'de sağlığınızı tehdit edecek herhangi bir kimyasal bulunmamaktadır ve 100 sağlıklı kontrol edilerek üretilmiştir.Vücudunuzdaki değişikliği ilk siz fark edeceksiniz ve hergün aynanın karşısına geçtiğinizde yepyeni bir siz karşınıza çıkacak. Thermal Gel Mucizesi Nasıl Çalışıyor. Thermal Gel özel olarak göbek basen ve bel bölgelerinize gerçek çözüm olacak şekilde tasarlandı Thermal Gel diğer benzer ürünlerle asla kıyaslamayın Thermal Gel alanında Türkiyede bulunan ilk ve en etkili üründür 100 Sağlıklı ve içeriğinde hiçbir kimyasal bulunmadan üretilmiştirTarım ve Köyişleri Bakanlığı Onaylı Thermal Gel kalitesini farkını ve mucizevi formülünü piyasadaki diğer sahte ürünlerden farklı olarak Tarım Bakanlığından Alınan Onay ile tescillemiştir. Kremin vücudunuza nüfuz etmesi için masaj yaparak cildinize sürünüz. Grape Fruit bileşenleri sayesinde selülit oluşumunu da engeller. Selülite karşı etkileyerek portakal kabuğu görünümünü engeller.Capsicum Annuum bitki özünün termal etkisi ile daha sıkı pürüzsüz ve ince bir görünüme yardımcı olur. Yenilenir ve Jojoba parçacıkları ile cildinizi yumuşatır. Güzel bir görünüm ve sıkı bir cilt için Monida Zayıflaştırıcı ve Sıkılaştırıcı Jel Jojoba parçacıkları ile.

 

Nasıl Kullanılmalı:

Thermal Geli ihtiyacınız olan selülitli bölgeye göbek basen veya bel 15 dakika boyunca yoğun olarak uygulayınız. Ürünün kıvamı gereği uygulama miktarınıza bağlı olarak daha hızlı sonuç verecektir. Kullanım sonrasında cildinizde herhangi bir tortu ya da iz kalmamaktadır.

 

Ürün 250 Ml'dir

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 59.00 TL
İNDİRİM %67
KAZANCINIZ 39.1 TL
19.90 TL
19.90 TL
GERÇEK FİYAT 59.00 TL
İNDİRİM %67
KAZANCINIZ 39.1 TL
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • Ücretsiz Kargo
  • Ürünü adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • Kargo ücreti 3.50 TL olup alıcıya aittir.
  • Siparişleriniz 5 gün içinde kargoya verilecektir.
  • Ürünün teslimatı kargoya verildikten sonra kargo şirketinin hızına ve teslimat adresine göre 5 - 25 gün arasında sürmektedir.
  • Ürününüzün adresinize teslim edilebilmesi için üyelik esnasında sizden istenilen iletişim bilgilerinizi ilçe bilgisiyle birlikte eksiksiz olarak girmeniz gereklidir. Aksi halde kargonuzda gecikme yaşanabilir.
  • Ürünleriniz satın alım sayfasında belirttiğiniz adrese kargolanacaktır. Farklı bir adrese veya kişiye teslimatını isterseniz lütfen bize bildirin.
  • Bu fırsattan dilediğiniz kadar satın alabilirsiniz.
MEKANLAR