0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Özlem Yıldırım VIP Güzellik'ten Cildinizin Sağlıkla Işıldamasını Sağlayan 6 Seans Özel Bakım Serumu ve Led Maske Uygulaması

Fırsat Numarası: 31742
Özlem Yıldırım VIP Güzellik'ten Cildinizin Sağlıkla Işıldamasını Sağlayan 6 Seans Özel Bakım Serumu ve Led Maske Uygulaması Özlem Yıldırım VIP Güzellik'ten Cildinizin Sağlıkla Işıldamasını Sağlayan 6 Seans Özel Bakım Serumu ve Led Maske Uygulaması Özlem Yıldırım VIP Güzellik'ten Cildinizin Sağlıkla Işıldamasını Sağlayan 6 Seans Özel Bakım Serumu ve Led Maske Uygulaması Özlem Yıldırım VIP Güzellik'ten Cildinizin Sağlıkla Işıldamasını Sağlayan 6 Seans Özel Bakım Serumu ve Led Maske Uygulaması Özlem Yıldırım VIP Güzellik'ten Cildinizin Sağlıkla Işıldamasını Sağlayan 6 Seans Özel Bakım Serumu ve Led Maske Uygulaması Özlem Yıldırım VIP Güzellik'ten Cildinizin Sağlıkla Işıldamasını Sağlayan 6 Seans Özel Bakım Serumu ve Led Maske Uygulaması

Seçenekler

Cildinizin kıskandıran bir güzelliğe sahip olması için kendinizi Özlem Yıldırım VIP Güzellik'e emanet edin...

Maltepe'de yer alan Özlem Yıldırım VIP Güzellik, hazırladığı özel bakım sermu ve led maske uygulası ile müşterilerine sağlıklı bir cilt vaadediyor.

Işıl ışıl parlayan bir cilt için gerekli olan bakım ve yaşlanma belirtileriyle mücadele eden bu uygulama sayesinde çok daha genç gözükeceksiniz.

Siz de Özlem Yıldırım VIP Güzellik'in led maske fırsatından en uygun fiyata yararlanmak için vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Led Maskenin Kullanım Alanları

 • Sivilce ve aknelerin tedavisinde
 • Daha genç ve pürüzsüz bir cilt için
 • Eklem ve kas ağrıların tedavisinde
 • Yaşlanmaya bağlı oluşan lekelerde
 • Sedef hastalığı tedavisinde
 • Doku yenilenmelerinde
 • Ödem ve şişkinlikleri azaltmada
 • Kan dolaşımını hızlandırmak için

İlgili Aramalar

80.00 TL

Özlem Yıldırım VIP'ın Yorumları

Tesekkurler
Gıttıgınızde guler yüzle karşılayan tecrübeli,hijyenik ve sorularınıza aydınlatıcı cvp bulacağınız mukemmel bir ekip ..uygulanan Lenf Drenaj ve Led maske uygulamasından çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ediyorum, ayrıca tekrar Dermaviva sahibi Özlem hanıma ve çalışan arkadaslara tekrardan teşekkür ederim ..
 
Teşekkür
Kore bakımı için ilk defa gittim ve çok memnun kaldım Öncelikle Özlem hanım olmak üzere tüm çalışanların ilgi ve alakalarına çok teşekkürler. Bundan sonraki bakım adresim burası
 
Dermaviva Maltepe de Lenf Drenaj uygulaması aldım.
Kesinlikle harika her yıl spor ve diyet dışında mutlaka yaptırıyorum. Lenf damarları cildimizin her santimini kapsayan bir ağ örgüsüdür ve bütün organları çok büyük titizlilikle çevreler. Lenf damarları çok küçük, hassas ve kalın hücrelerdir. Nekadar organik beslenirseniz beslenin kapiller sistemde damardan çıkan sıvıların ve lenf yollarında birikip tıkanmaya yol açan proteinlerin tekrar dolaşıma katılması için spor belli bir yaştan sonra yetersiz kalıyor, uygulama bir nevi masaj gibi.
normal masajdan çok farklı. çok az, varla yok arası bir basınçla yapılıyor. Şimdi Lenf Drenaj masajından ziyadesi ile dün girdiğim seansta çok hoşnut olduğum durumu paylaşmak isterim salon sahibi hanım çok bilgili kendisi başka bir müşterinin tüm sorularını öyle güzel cevapladı ki ne sıkıldı ne başından savdı maalesef ki böyle insanlardan pek kalmadı. Ben çok memnun kaldım açıkcası..
Kesinlikle herkese tavsiye edeceğim ve sürekli gidebileceğim hizmet kalitesi, personeli, temizliği ve uygun fiyatlarıyla mükemmel bir yer. Sahibi Özlem Hanim da son derece ilgili sicak titiz ve işin ehli. Çok çok memnun kaldım .
Tavsiye ediyorum
çalışanlarının sizi güleryüzle karşıladığı, temiz rahat bir ortam. Özlem hanım ilgili ve her konuda yardımcı oluyor
80.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 376 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0538 912 71 17
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (31742) vermeyi unutmayınız.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 3 Kasım 2019
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
 • İşletme Pazartesi günleri kapalıdır.
MEKANLAR