Sante Plus Hastanesi'nden Zayıflama, Kavitasyon, Vücut Şekillendirme, Radyofrekans Yöntemi İle Yüz ve Vücut Kırışıklıkları Tedavisi 1450 TL Yerine Sadece 900 TL!

Fırsat Numarası: 5568

Fırsat İçeriği:

Diyetisyen Kontrolünde Zayıflama 6 seans

Dermotoloji Ünitesinde Kavitasyon İle Vucüt Şekillendirme

Estetik Ünitesinde Radyo Frekans Yöntemi ile Yüz ve Vucüt Kırışıklıkları Tedavisi 6 seans

 

Diyetisyen kimdir?

Diyetisyenler; insanların Her yaşta, sağlıkta ve hastalıkta dengeli ve yeterli beslenmeleri için bu eğitimi üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik bölümlerinde almış olan meslek grubunda yer alırlar. Her yaşta her durumda doğru beslenme desteği şarttır. Bu desteği en doğru şekliyle uygulamanızı sağlayacak meslek grubu da diyetisyenlerdir. Kimler diyetisyene başvurmalıdır? Obezite problemli kişiler, tansiyon - diyabetli hastalar, kalp hastaları, damar sertliği olanlar vb ve tabiki zayıflamak isteyenler. Sağlıklı uzun bir ömür sürmek isteyen herkes mutlaka dengeli ve doğru beslenmelidir.

 

Kalıcı Zayıflayamama, Eski Kilonun Geri Dönmesi:

Diyetisyenin düzenleyeceği kişiye özel beslenme programı ile verilen kilolar yağlardan olacak,metabolizma hızı artacaktır.Bu şekilde doğru beslenerek kilo verildiğinde yağ hücreleri küçülecek ve giden kiloların sistem bozulduğunda geri dönüşü çabuk olmayacaktır. Düşük kalorili beslenmelerde vücut daha çok kas kaybına uğradığı ve yağ hücreleri küçülmediği için verilen kilolar süratle geriye dönecek ve insanlar bu kısır döngüyü devamlı yaşayacaklardır.

 

Kavitasyon:

Kavitasyon, düşük ultrason dalgalarına dayanan doğal bir olaydır. Ultrason dalgaları sıvının içinde gitgide büyüyen ve belli bir büyüklükte patlayan hava kabarcıklarını oluşturur. Etkisi en az olan ısı halindeki enerji ve etkisi en çok olan basınç dalgaları serbest kalır. Yağ tabakalarının titreşimlere direnme kapasitesi kaybolarak kavitasyon ile bu yağ hücreleri kolayca kırılır. Bu olay esnasında kas, sinir ve damar dokuları korunmaktadır. Böylece zayıflama gerçekleşmiş olur.

 

Radyofrekans:

Radyo frekans tedavilerinde; uygun kontrollü elektrik akımlarının cilt ve cilt altı dokularında oluşturduğu ısınmadan yaralanarak ve özellikle kan dolaşımını artırarak, dokuda olumlu değişiklikler elde ediliyor. Cilde zarar vermeyecek kadar yüksek bir ısıyla cildi yanmış gibi hissettirerek iyileşme mekanizmasını harekete geçirmektir. Sonuç termostimülasyon yoluyla cildin doğal olarak yenilenmesidir. Böylelikle hücre sayısı artar, kolajen ve elastin dokusu yenilenir. Zaman içinde porlar küçülür, elastikiyet artar, ciltteki yenilenmeden dolayı lekelenmeler bile azalır, yani cilt kalitesi artar. Piyasada çok değişik tipte radyofrekans cihazları vardır, her birinin değişik özelliklerine göre değişik uygulama şekilleri vardır. En etkili Radyo Frekans sistemlerinin Tripolar özellikte olanlar olduğu klinik çalışmalarda gösterilmektedir. Önemli olan şey doğru kişiye, doğru uygulama şekliyle, destekleyici tedavilerle doğru kombinasyonlar yaparak daha iyi sonuçlar elde edebilmektir. Radyo frekans ile cilt sıkılaşabilir ve yüz ovali belirginleşebilir. Cilt yeni kolajen stimülasyonuna başlar ve doğal bir toparlanma ve cilt kalitesinde artış elde edilir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 1450.00 TL
İNDİRİM %38
KAZANCINIZ 550.00 TL
900.00 TL
900.00 TL
GERÇEK FİYAT 1450.00 TL
İNDİRİM %38
KAZANCINIZ 550.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 39 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (5568) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Ekim 2013
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR