Bu Fırsat Kaçtı :(

Likya'nın Gizemli Dünyasını Keşfedin! Emreli Turizm'den Şeker Bayramında 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklamalı Likya Turu 569 TL!

Fırsat Numarası: 12295

Hareket Yerleri ve Saatleri:

20:00 İncirli Ethica Hastanesi Önü
20:30 Mecidiyeköy Doğtaş Mağazası Önü
21:00 Kadıköy Adalar-Beşiktaş İskelesi Önü
21:15 Maltepe Kapet Önü
22:00 Kartal Köprüsü Metro Çıkışı
22:30 Çayırova Mc.Donalds Önü
23:45 İzmit Halkevi Karşısı Üst Geçit

1. Gün

Siz değerli misafirlerimizle yukarıda belirtilen hareket noktalarında buluşarak, Bilecik-Kütahya-Afyon istikametinde gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2. Gün

Sabah erken saatlerde yol üzerinde vereceğimiz serbest kahvaltı molamızın ardından, Ölüdeniz mevkiine varıyor ve Ölüdeniz'i doya doya göreceğimiz tekne turumuza başlıyoruz.

Mavi Mağara, Kelebekler Vadisi, Akvaryum Koyu, Soğuksu Koyu, Gemiciler Adası ve Deve Adası'nı tekne ile geziyoruz ve koylarda denize giriyoruz.

Gezi sonrasında eski adı Levissi olan Kayaköy'e doğru yol alıyoruz. Lozan Antlaşması'nın sonucunda mübadele ile terk edilmiş eski bir Rum Köyü olan Kayaköy'ü gezerken 1920'li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezisi sonrası otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

3. Gün

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası, birbirinden güzel koy ve adalarında yüzme olanağı bulabileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız Fethiye tekne turumuza çıkıyoruz. Koylarda yüzme molaları vererek denizin keyfini çıkarıyoruz. Tekne turu dönüşünde şehir merkezinde bulunan kaya mezarlarını ziyaret ediyoruz. Daha sonra serbest zaman veriyoruz sonrası otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

4. Gün

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası, Dalyan'dan binilecek kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos'un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, kayalardan oyma Kral Mezarlarına varış. Sazlıkların oluşturduğu kanalda yapılacak tekne turunu takiben Atlantik Okyanusu'ndan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Plajı'na varış, Buradaki vereceğimiz yüzme molasının ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

5. Gün

Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında, antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasında Sarı Çay olarak adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km'lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Daha sonra Afyon-Bilecik-İzmit üzerinden İstanbul'a hareket ve gece saatlerinde İstanbul'a varış.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

Otellerde 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Lüks araçlar ile Ulaşım
Çevre Gezileri
3 Tekne Turu
Araç İçi İkramları
Açık Büfe 3 Sabah Kahvaltısı
Teknede alınan 3 öğle yemeği
Açık Büfe 3 Akşam Yemeği
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

Rehberlik hizmetleri
Ferdi Kaza ve Sağlık Sigortası
Son Gün Öğlen Yemeği
Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
Tüm Özel Harcamalar
Milli Park Girişleri

Müze Ören Yeri Girişleri

Ek Hizmetler:

Milli Park Girişleri, Rehberlik Hizmetleri , Ferdi Kaza ve Sağlık Sigortası Toplam Ücreti  50 TL  olup, bu ücret araç içinde rehberimize makbuz karşılığı ödenecektir.

1618 No'lu Zorunlu Seyehat Sigortası Kapsamı;

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

Önemli Not:

Otobüslü turlarda 00 - 1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.

 

 

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.
GERÇEK FİYAT 1138.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 569.00 TL
569.00 TL
569.00 TL
GERÇEK FİYAT 1138.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 569.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1607 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (12295) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 25 Temmuz 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentada saklıdır.