Sinbo Shb 3150 Smothie Blender Seti Pembe

Fırsat Numarası: 649226
Sinbo Shb 3150 Smothie Blender Seti Pembe
Sinbo Shb 3150 Smothie Blender Seti Pembe

Seçenekler

Ürün Bilgileri

Sinbo SHB-3150 Smothie Blender- Pembe
Küçük ev aletleri sektöründe yaptığı atılımlar ve geliştirdiği teknolojiler ile adından sıklıkla bahsettiren Sinbo, kaliteli ve uygun fiyatlı elektrikli ev aletleriyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Ürettiği akılcı ürünler ile gündelik işlerinize pratik çözümler getiren marka, Sinbo SHB-3150 Smothie Blender- Pembe modeliyle mutfak tezgâhlarınızda şık bir görüntü sergilerken hiç zahmetsiz ama çok lezzetli smoothieler yapmanıza olanak sağlıyor. BPA içermeyen ve doğrayıcı hazne görevi gören 600 ml ve 300 ml hacme sahip 2 adet şişe, içeceklerinizi sağlıkla içmenize ve saklamanıza imkân tanıyor.

Mutfağınızdaki Pratik Güç: Sinbo SHB-3150

Paslanmaz çelik bıçaklara hareket enerjisi veren 300 Watt gücündeki motoruyla içeceklerinizi kısa sürede hazırlamanızı sağlayan Sinbo SHB-3150 Smothie Blender, tek tuşla çalışma özelliğiyle hiç güç sarf etmeden lezzetli içecekler hazırlamanıza yardımcı oluyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliğine sahip hazneler ile kolay temizlenebilme özelliğine sahip olan cihaz, sizi temizlik zahmetinden de kurtarıyor. Çift emniyet sistemi teknolojisiyle doğrayıcı haznenin yuva içine oturup oturmadığını anlayan blender, hazne yuvaya oturmadan çalışmayı önleyerek motorda oluşabilecek arızaların önüne geçiyor.

Dikkat Çeken Avantajlı Yönler

BPA içermeyen sağlıklı malzemelerden yapılan 2 adet içecek şişesi, içeceklerinizi hazırlamanıza ve dilediğiniz zaman yanınızda taşımanıza olanak tanıyor.
Tek tuşla çalışma özelliğine sahip cihaz, size yorulmadan tek bir parmak hareketi ile içecekler hazırlama imkânı sunuyor.
Çift emniyet sistemi sayesinde cihaz haznenin yuvaya oturmadığı durumlarda aktif hale gelmiyor, böylece yaşanabilecek olası kazaların önüne geçiyor.
Teknik Özellikler

Motor Gücü: 300 Watt
Renk: Pembe
Bıçak: Paslanmaz Çelik
Gövde Malzemesi: Plastik
Doğrayıcı Hazne: 2 adet
Hazne Kapasitesi: 300 ml ve 600 ml

179.88 TL
İlgili Aramalar
179.88 TL SEPETE EKLE
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • 17 Mayıs Pazartesi gününe kadar kargoya verilir.
  • Kargo alıcı ödemelidir.
  • Bu ürün Turuncu Elma tarafından gönderilecektir.
  • Marka: Sinbo