0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Şişli Fashion Coiffeur'dan Saç ve Kişisel Bakım Paketleri

Fırsat Numarası: 37002
Şişli Fashion Coiffeur'dan Saç ve Kişisel Bakım Paketleri Şişli Fashion Coiffeur'dan Saç ve Kişisel Bakım Paketleri Şişli Fashion Coiffeur'dan Saç ve Kişisel Bakım Paketleri Şişli Fashion Coiffeur'dan Saç ve Kişisel Bakım Paketleri Şişli Fashion Coiffeur'dan Saç ve Kişisel Bakım Paketleri

Seçenekler

Fashion Coiffeur kaliteli bir kişisel bakım hizmeti sunmakta ve müşterilerinin memnuniyetini her daim ön planda tutmaktadır.

Alacağınız tüm bakım hizmetlerinden memnun kalacak, Fashion Coiffeur'ün profesyonel hizmetini almış olmaktan mutlu olacaksınız!

Şimdi güzelleşmeye el ve ayaklardan başlama zamanı!

Sakın kaçırmayın...

Fashion Coiffeur Güzellik Enstitüsü

Aradığınız hizmetin en kalitelisini, hijyenik ve nezih bir ortamda bulabileceksiniz. Güzellik ve estetiğin birleştiği adres Fashion Club Güzellik Enstitüsü'nde zengin ürün çeşitleri ile ışıldayın.


Mecidiyeköy Fashion Club Güzellik Enstitüsü'nün, son derece konforlu ve hijyenik bir ortamında, bakımlı el ve ayaklar ile kusursuz bir görünüme kavuşacaksınız...

 
 
 

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 220.00 TL
İNDİRİM %78
KAZANCINIZ 170.1 TL
49.90 TL

Fashion Coiffeur, Şişli'nin Yorumları

 
Çok memnun kaldım!
Kesinlikle tavsiye ederim. Fatih bey ilgili ve başarılı bir kuaför. Saç kesimi ve boya konusunda düşünmeden gidebilirsiniz.
Sonsuz teşekkürler
İs disiplini, güncel trendleri uygulaması ve güleryüzü için Fatih bey ve ekibine sonsuz teşekkürler... Tereddütsüz tercih edilesi bir mekan... Mikro kaynak uygulaması ile yıllardır süren seyrek ve cansiz saç sorunum bitti. Fiyatlar makul, muhakkak tercih edilmeli.
Beş üzerinden beş yıldız. En kısa sürede görüşmek üzere...
Brezilya Fönü
Teşekkürler Fashion Coiffeur.
Kaş Konturu
1 yıl önce ablamın kaşlarını dolgu tekniği ile kaş konturu yaptırıp seyrekliğinden kurtarmaya gitmiş, çok da memnun kalmıştık Seda Hanımdan. 2 hafta önce de ben kendi kaşlarım için gidip, Seda Hanıma kendimi emanet ettim :) Kendisinin hijyene, simetriye fazlasıyla önem verdiğini daha önceden gördüğüm için bir an olsun tereddüt etmedim. Güleryüzü ve hoş sohbeti de cabası.. Ödediğiniz ücret kesinlikle boşa gitmiyor. Herkese tavsiye ederim.
Nur Atlı
Gerçekten güleryüzlü ve samimi çalışanlara sahip bir mekan .Ayrıca mahvolan saçlarımı geri kazandırdılar. Hemşehrinizden selamlar..Tekrar geleceğim.
49.90 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 220.00 TL
İNDİRİM %78
KAZANCINIZ 170.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1594 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0212 347 96 80 - 0212 347 96 81
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 20 Ocak 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR