Daha dolgun ve uzun kirpikler her kadının istediği şeylerin başında gelir. İpek kirpik sayesinde artık herkes istediği etkili bakışlara ulaşabilecek. Henüz yeni yeni uygulanmaya başlanan ipek kirpik uygulaması birçok güzellik merkezinde yapılıyor. Saf ipekten oluşan kirpikler teker teker tıpkı takma kirpik gibi kirpik diplerine takılıyor ve belirli aralıklarla bakım yapılması gerekiyor. İşlem biraz uzun sürdüğü için göz hassasiyeti olanlar bu uygulamayı tercih etmeyebilir fakat herhangi bir acı söz konusu değil. Uygun fiyatlı ipek kirpik fırsatlarını takip ederek bütçenize göre bir güzellik merkezinde ucuz ipek kirpik uygulaması yaptırabilirsiniz. İpek kirpik fiyatları sanılanın aksine çok pahalı sayılmaz. Size özel hazırladığımız fırsatları inceleyerek, güzelliğinize güzellik katabilirsiniz!

İpek kirpik gerçek kirpiklerinize zarar verir mi?

Kirpik diplerinde bulunan gerçek kirpiklerimizden biraz daha üst kısma takıldığı için kirpik takma işlemi esnasında normal kirpiklerinize dokunulmuyor. Böylece ne uygulama esnasında ne daha sonrasında bir zarar söz konusu değil fakat güzellik merkezinin size söylediği aralıklarla gidip bakımını yaptırmazsanız bir süre sonra takma kirpikler dökülebilir.

İpek kirpiğin kullanımı rahat mı?

Rimel sürmeden dışarı çıkamayanlardansanız bu uygulama sizler için kurtarıcı nitelikte olacaktır çünkü kirpikleriniz o kadar dolgun ve kıvrımlı oluyor ki rimel sürmenize bile gerek kalmıyor. Yalnız dikkat etmeniz gereken bazı durumlar var. Göz makyajınızı yaptıktan sonra temizleme işlemi sırasında kullanacağınız yağ bazlı göz temizleyicileri kirpiklerin yapıştırıcı etkisini azalttığı için yağ bazlı temizleyicileri tercih etmemeniz gerekiyor. Ayrıca ucuz ipek kirpik fiyatlarıyla karşılaştığınız her işletmeye güvenmeyin ve öncesinde ufak çaplı bir araştırma yapın daha sonra size en uygun olan yeri seçin.

Nelere dikkat edilmeli?

Kirpik taktıracağınız yerin kalitesinden emin olmalısınız. Protez kirpik takma sertifikası olmayan yerleri tercih etmeyin. Kullanılan kirpiklerin sentetik olmaması ve yapıştırıcılarında göze zarar verecek maddelerden yapılmamış olması gerek. Temiz bir yer olup olmadığına mutlaka dikkat edin. Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları