Şişli İmage Saloon'da Global Keratin Juvexin ile Brezilya Fönü

Fırsat Numarası: 345
Şişli İmage Saloon'da Global Keratin Juvexin ile Brezilya Fönü Şişli İmage Saloon'da Global Keratin Juvexin ile Brezilya Fönü Şişli İmage Saloon'da Global Keratin Juvexin ile Brezilya Fönü Şişli İmage Saloon'da Global Keratin Juvexin ile Brezilya Fönü Şişli İmage Saloon'da Global Keratin Juvexin ile Brezilya Fönü

Seçenekler

Brezilya Fönü Nedir?

Brezilya fönü (kalıcı fön) en son çıkan teknolojiyle saçınıza keratin yüklenmesidir. Saç molekülleri keratinden oluşmaktadır. Saçınızdaki keratin eksikliği saçı mat kabarık yıpranmış olarak göstermektedir. Brezilya fönü olarak bildiğimiz düzleştirme işleminde saçımıza keratin yüklenerek hem sağlıklı hem de düz kalmasını sağlar. Keratin yüklemesiyle saçlarınız yumuşaklık kazanır ve elektriklenmesi önlenir.

Brezilya fönü tüm saç tipleri için uygulanabilecek bir yöntemdir. Matlaşan, yıpranan ve elektriklenen saçlarınızla, kıvırcık, dalgalı düzleştirilmesi güç olan saçlarınızda kesin ve kalıcı çözümdür. Kalıcı fön işlemi sonrasında saçlarınızı boyayabilir ya da röfle yaptırabilirsiniz.

 

Brezilya’da saç cinsinin ve havadaki nem oranının saçlarda düzleştirme işlemini zorlaştırmasından yola çıkılarak bulunan kalıcı fön kısa sürede saçları hem düzleştiriyor hem de saçların bakımını sağlıyor.

 

Doğal bukleli saçlar, kıvırcık saçlar, susuz kalmış kuru, röfle, dekolore, açma boyama işlemlerinden hasarlı kabarık saçlar ile canlılığı yok olmuş saçlar gibi muhtelif çeşitlerdeki saçların tedavisini yapmak, düzleştirmek ve bu türlerdeki saçların is kontrol edilebilmesini geliştirmek üzere tedavi yapmak için hedeflenmiştir.

Brezilya Fönü Uygulaması:

Kıvırcık, dalgalı, boyalı her saç tipine uygulanabilen Brezilya Fönünde, temiz saça keratin sürülerek bir süre beklenir.
Sonra saçlar fön makinesi ile kurutulur.
Keratinin saça iyice tutunması için yüksek sıcaklıkta düzleştirici ile saçlar düzleştirilir.
Oreyalli saçlarda daha düşük sıcaklıkta aynı uygulama gerçekleştirilir.
Brezilya fönü, 6 aya kadar kalıcılığını muhafaza eder.

Brezilya Fönünün Faydaları:

Saç dökülmesini önler.
Saçın her bir telini 2-6 kat arası kalınlaştırır.
Saçları düzleştirir, kabarmasını ve elektriklenmesini önler.
Yıpranmış saçları önemli ölçüde onarır, besler.
Saçlara dolgunluk ve hacim verir.
Saçlardaki nemi korur, kuru saçları nemlendirir, yumuşatır.

Global Keratin Juvexın Hakkında Bilgi:

50 US ve dünya çapındaki patentlerle korunan juvexin kritik aminoasitleri ve proteinlerin tamamını saça saf doğal halinde aktarır. Sağlıklı doğal yollardan beslenen Yeni Zelanda koyun yününden çevre dostu ve tamamen yenilebilir bir süreçten elde edilir. O kadar saftırki yenilebilir. Juvexin saçları koruyan ve genç haline dönüştürebilen bilimsel olarak kanıtlanmış tek proteindir saçlar için bilimsel olarak optimize edilmiş juvexin bir çok proteinin eşsiz karışımıyla oluşmuştur. Ve dünya çapında yalnızca Global Keratin Hair Tamıng System ürünlerinde bulunur. Hair Taming System saçı yıpratmadan onararak ve uzun süreli koruma ve bakım sağlar. Her saç tipi uygundur 5 ay kadar sürecek saçı daha kolay şekil alabilir yumuşak parlak düz ve kabarıksız hale getirir.
Saçı UV ışınlarından, kirlikten yumuşatıclardan, boyamadan günlük şekillendirmeden yaşlanmadan koruyarak saçın doğal özelliklerini devam ettirdiği kanıtlanmıştır. Bu ürünü ne kadar çok kullanırsanız, saçlarınız o kadar güçlü bir hale gelir. Sadece Global Keratin Juvexın üstün güzellik faydalarından donatılmıştır. Kadınların daha az sürede şekil alan ve bakım yapılabilen düzgün sağlıklı, günlük saçlara kavuşturabilmek için saçları içten ve dıştan besler ve korur.

İmage Saloon Hakkında:

Uzman kadromuz ile siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunan, 1990 dan beri sürekli gelişmeleri,yenilikleri siz müşterilerimiz adına takip ederek sizlere ulaştıran,sizlerin değerli görüşlerini her zaman dikkate alan saygın ve gelişmelere açık bir kuruluş olmak,her zaman en iyiyi kaliteliyi sizlere ulaştırmaya çalışmak temel vizyonumuzdur.
Bayan kuaför ünitemizde size özel saç tasarımlarının yanı sıra saçınıza dair her türlü bakım, brezilya fönü, röfle, balyaj, modern & klasik topuzlar, kaynak ve en güzel günlerinizde sizi herkesden farklı ve özel kılacak saç modelleriyle hizmetinizdeyiz. Değişmeyen profesyonel kadro hızlı ve kaliteli iş prensibi ile bayan kuaför ünitemizde ayrıca kaş dizaynı profesyonel makyaj uygulaması, sir ağda, manikür, pedikür, gibi işlemlerinizi de evinizde hizmet alışmışçasına rahat ve mutlu bir şekilde yaptırabilirsiniz.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 370.00 TL
İNDİRİM %74
KAZANCINIZ 271.00 TL
99.00 TL

İmage Saloon'un Yorumları

 
İsmail bey çok ilgili ve işinin ehli bir kuaför. Çok memnun kaldım brezilya fönüm çok güzel oldu, ellerinize sağlık, teşekkürler. Herkese tavsiye ederim düşünmeden gidin bence..
 
İsmail bey çok ilgili.Yaptığınız işlem ile ilgili detaylı bilgi paylaşıyor.Yeni yaptırdım iyi sonuç alacağımı düşünüyorum.
Brezilya Fönü mutlak rahatlık
Çok başarılı bir yer. Öncesinde de defalarca yaptırmıştım ama bu kadar el çabukluğu ve profesyonel olanını görmedim. Çok memnun kaldım ve hiç bekletilmedim. Güler yüz ve samimiyet için çok teşekkür ederim. Mutlaka tekrar geleceğim
 
birezilya fönü hakkında internetten yazılar okuyorum sürekli memnn kalan kalmayan vs aklıma takılan sorular vardı aradığımda gayet güzel kibar nazik bi şekilde soruarımın cevaplarını verdiler bugün gittiğimde de davranışları olsun yapılan işlem olsun sonrasında bilgilendirmeler beni çok memnun etti bakalım bende memnun kalacak mıyım saçlarımı rahat bi şekilde kullanabilecek miyim. tekrar yaptırmak istersem de zten yine tercihim İMAGE SALON olur
 
salonun temizliği, personelin ilgi ve alakası ve işlemi hiç bekletmeden çabucak yapmaları... beni çok memnun etti. teşekkürler...
 
Personel çok iyi ve güler yüzlüydü, sıcak kanlı ve ilgili davrandılar, hizmetten memnun kaldım, çok teşekkür ederim.
 
ilk kez gittim,oldukca memnun kaldım..saygılı bir işyeri.sacımda oldukca guzeldı.memnun kaldım.Basarıların devamını dılerım
 
Çok memnun kaldım,çalışanlar cok ilgili ve başarılılar :)
 
Oldukca tecrubeli ve ilgili davrandılar, bundan sonra brezilya fonu için kendilerini tercih edeceğim
 
Yalan yok. önce tedirgin gittim ama orada çalışan bayan ve saçlarımı yapan İsmail bey gayet ilgili ve sabırlı kişiler.gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz arkadaşlar
99.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 370.00 TL
İNDİRİM %74
KAZANCINIZ 271.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1256 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0212 231 09 80
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 16 Eylül 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Uzun saçlı erkeklere saat 19:00'dan sonra hizmet verilmektedir.
MEKANLAR