Tact Güzellik Merkezi'nden Biorezonans Yöntemiyle Tek Seansta Sigaradan Kurtulma

Fırsat Numarası: 57250
Tact Güzellik Merkezi'nden Tek Seansta Sigara Bırakma
Tact Güzellik Merkezi'nden Tek Seansta Sigara Bırakma
Tact Güzellik Merkezi'nden Tek Seansta Sigara Bırakma
Tact Güzellik Merkezi'nden Tek Seansta Sigara Bırakma
Tact Güzellik Merkezi'nden Tek Seansta Sigara Bırakma Tact Güzellik Merkezi'nden Tek Seansta Sigara Bırakma Tact Güzellik Merkezi'nden Tek Seansta Sigara Bırakma Tact Güzellik Merkezi'nden Tek Seansta Sigara Bırakma

Seçenekler

Sigaradan kurtulmak artık tek seansta mümkün! Profesyoneller aracılığı ile nefes alın! 


Tek seferde kurtulmak imkansız değil, mümkün!

Ne kadar tiryaki olursanız olun biorezonans ile siz de sigarayı bırakabilirsiniz! Tek bir biorezonans seansı ile sigarayı hayatınızdan uzaklaştırın.

Daha fazla geç kalmayın!

Biorezonans Yöntemiyle Sigarayı Bırakma Uygulaması:

Biorezonans Yöntemi, tek seansta bağımlılık yapan madenin çevresine yaydığı frekansların vücuttan silinmesi işlemidir. İçilen sigaradan alınan frekans, elektronik olarak ters çevrilerek elektromanyetik dalgalar şeklinde vücuda verilir. Amaç bağımlılık yapan maddeye karşı vücutta bir temizlenme hali yaratabilmektir. Biorezonans Yönteminde vücuda herhangi bir madde verilmez.

Etkisi Nasıl Olur?

Biorezonans Yöntemi vücudun nikotine olan tanışıklık durumunu tek seans ile ortadan kaldırmaktadır. Uygulama sonrasında sigara isteği azalmakta ve giren kişilerin hemen hepsinin söylediği gibi ''vücudun sigara istemiyor olması, fiziksel bir istek duymama hali'' yaşanmaktadır. Biorezonans Yöntemi uygulaması sonrasında kişi, sigara içmeye kalksa bile hem eski bildiği tadı alamamakta, hem de bağımlılık durumunun eskisinden farklı olduğunu görmektedir. Etkisi, nikotin vücuda tekrar tekrar ve ısrarla tanıtılmadığı sürece kalıcıdır.

Terapiye Gelmeden Önce:

Bırakma zamanınızı işlerinizin anormal derecede yoğun olduğu ve anormal bir stresin hakim olduğu bir zamana denk getirmeyiniz. Bayan iseniz adet zamanının hemen öncesine gelmemesine özen gösteriniz. Gelmeden önce sigarayı azaltmayınız. Yarım günlük bırakmalar yapmayınız. Kendinizi denemeye kalkmayınız. Eskiden içtiğiniz kadar içiniz. Son akşam alkol almayınız. Sigarayı bırakma gününün öncesi akşam (mümkünse birkaç gün öncesinden itibaren) alkol almayınız. Son 6 saat kahve içmeyiniz. Bir gün öncesinden itibaren bol sıvı almaya başlayınız. Sigara içmeye devam ediniz. Randevunuza giderken yanınızda genellikle içtiğiniz marka sigaradan son iki tane kalmasına dikkat ediniz.

Biorezonans Yöntemi Uygulaması

Adım 1:

Uygulama öncesinde sigara içmenizi isteyeceğiz. Uygulamanın hemen öncesinde yarısını içeceğiniz ve küçük bir cam tüp içine söndüreceğiniz iki adet sigarayı kullanacağız.Terapi esnasında son içtiğiniz sigaralar kullanılacak, yani bio-rezonans ile frekans temizliği, son içtiğiniz sigaralar üzerinden olacak. Bu yüzden bu sigaraların genellikle kullandığınız marka sigaralar olması önemlidir. Biorezonans yöntemi uygulaması sırasında rahat bir koltukta oturuyor olacaksınız. Ellerinizde cihazın elektrotları olacak. Ayaklarınız özel iletken plakalara basıyor olacak. Alnınızda ise bir başka elektrot sarılı bulunacak. Uygulama 30 ila 50 dakika arası sürecek ve bu sırada bir rahatlama-sakinlik hali yaşayacaksınız, hafif sersemlik hissetmeniz de olasıdır. Bu durum, seans bittiğinde ortadan kalkar ve sizi işinizden alıkoyacak ya da araba kullanmanızı engelleyecek bir durum değildir. Seans sürerken doktorla yapacağınız bir görüşme olacak. Bu görüşmede size motivasyon değerlendirmesi yapılacak ve bırakma sürecinde uymanızı önerdiğimiz bazı kurallar, ayrıca psikolojik bağımlılığın üzerine gitmenin yolları anlatılacak.

Adım 2:

Sigara bırakma uygulamasında de sigaradan alınıp değiştirilen elektromanyetik frekanslar bir etil alkol - tuzlu su karışımına verilecek. Başka bir deyişle küçük bir şişe içindeki bu sıvı elektro-homeopatik yüklemeye tabi tutulacak. Homeopatik sıvı uygulamanın devamında, evde kullanılacak. Gün içinde zaman zaman dil altına damlatılacak.

Adım 3:

Homeopatik sıvıya benzer şekilde uygulamanın devamı için bir de çip kullanılacak. Bu çip işlem bitiminde cihazdan çıkartılıp bir bant yardımı ile göbeğinizin altına yapıştırılacak. Çip üzerinizde kaldığı süre boyunca sigaranın tersi elektromanyetik bilgiyi vücudunuza vermeye devam edecek. Çip sudan etkilenmeyeceği için vücudunuza çip takılıyken banyo yapabilir ve denize girebilirsiniz.

GERÇEK FİYAT 440.00 TL
İNDİRİM %80
KAZANCINIZ 351.00 TL
89.00 TL
İlgili Aramalar
Tact Güzellik Merkezi'nin Yorumları
 
Cok samimi ve konusunda uzman bir ekip. Aldigim hizmetten cok memnun kaldigim gibi, bundan sonra da baska Hizmetler almaya devam edecegim.
 
Çalışan personel ilgili ,memnun kaldığım bir hizmet oldu.Konumu da güzel ,merkezi.
 
Evet 8 agustos tact guzellik salonuna gidip sigaraya biorezonansla veda ettigim gundur...sayelerinde ben ve 2 arkadasim toplamda 3 kisi biraktik bu illeti tesekkurler tact guzellik merkezi .(ilk yorumlari okudugumda tanidiklarinin yorum yazdigini dusunuyordum.)
 
Deneyimli ve bilgili bir hizmet almanın yanında, çalışanların anlayışlı, yardımsever ve samimi yaklaşımı da; insana keyifli bir atmosfer yaşatıyor. Bir de, teknolojinin en son ulaştığı aletlerle işlem görmek; daha da sağlıklı oluyor. Her konuda, kuşku duymadan hizmet alabileceğim; olumlu bir estetik merkezi. Herkese rahatlıkla öneririm.
Dr. Püren
 
Çalışanlar güler yüzlü ve ilgililer. Bilgilendirme yaparak sizi rahatlatıyorlar
89.00 TL SEPETE EKLE
GERÇEK FİYAT 440.00 TL
İNDİRİM %80
KAZANCINIZ 351.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 683 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 2 Haziran 2021
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR