Son dönemlerde sigara kullanma eğilimi yediden yetmişe hızla yayılmaktadır. Stresli iş hayatı ya da kişisel sorunlardan oluşan sebeplerden dolayı sigaraya olan bağımlılık artış göstermektedir. İşte o bağımlılıktan uzaklaşmak için fırsatları ayağınıza getiriyoruz!

Sigara, başlaması kolay fakat bırakması oldukça zor olan nikotin bağımlılıklardan biridir. Her zaman dillere pelesenk olan 'sigarayı bırakmak istiyorum' cümlelerinin artık kesin sonuçla çözümlenmesini istemez misiniz?

Tek başınıza zor olan, her pazartesi girip salı günü bozulan diyetler gibi değilde, aksine istikrarlı bir şekilde sigarayı bırakabilmeniz için işte sizlere destek olmaya geldik! Önce neden sigaranın bırakılması gerektiğini sonra ise sizler için hayata geçirdiğimiz kampanyalardan bahsedeceğiz...

Sigaranın içinde bulunan nikotin insan vücudunda bağımlılık yaratan bir maddedir. Bağımlılık bir kere oluştuktan sonra tahmin edersiniz ki bu bağımlılıktan kurtulmak kolay değildir. İnsan vücudunda bağımlılık yapan sigara alınmadığı zamanlarda gerginlik belirtisi yaratır, kendinizi oldukça sinirli ve rahatsız hissetmenizi sağlar. Sigarayı içtiğiniz zaman ise kendinizi rahatlattığını düşünürsünüz. İçildiği zaman sakinleştiğinizi ve sinirlerinizi yatıştırdığını düşündüğünüz sigaranın aslında hiçbir etkisi yoktur. Tamamen psikolojik, bağımlılıktan kaynaklı olarak içilmediğinde ne kadar sinirli olursanız, içtiğiniz zamanda kendinizi rahatlamış hissedersiniz.

Sigara bırakmak için en önemli kural önce kendinizden emin olmanızdır. Sigarayı tamamen bırakmak istediğinize emin olursanız yolun bir kısmını yarılamış olacaksınız. Çevrenizde bulunan çakmak, kül tablası yani kısaca size sigarayı hatırlatacak ne varsa kendinizden uzaklaştırarak ve sigara bırakma desteği alarak kolay bir şekilde sigarayı bırakabilirsiniz.

Sitemizde yer alan ve sigarayı hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde bırakmanıza yardımcı olacak Cosmopark Terapi Merkezi ve Vita Terapi Merkezi ile değişiminize siz bile inanamayacaksınız.

Unutmayın sağlıklı bir vücut için, psikolojik rahatlamalara ihtiyacınız yok. Sigaranın verdiği zararlardan kaçınmak ve daha sağlıklı güzel bir hayat yaşamak için uygun fiyatlı kampanyalarımızdan yararlanın!

Vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirin, nasıl bu kadar kolay bir şekilde sigarayı bıraktığınıza siz bile inanamayacaksınız!

Sakın kaçırmayın... Kapat
devamı...