GKM Elektronik Hizmetler'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Yeni Nesil Zayıflama Ürünü Slimm Fitt Göbek Bandı İle Uyurken Bile Zayıflayın! Slimm Fitt 30'lu İnceltici Göbek Bandı 49 TL Yerine Sadece 8.90 TL!

Fırsat Numarası: 5874

Ürün Bilgileri

Slimm Fitt Göbek Bandı

Diğer zayıflama ürünlerinden farkı; geceleri, uyurken kullanılmasıdır. Geceleri siz uyurken yavaşlayan metabolizmanın hızlanmasına olanak tanıyan bu bantlar kilo vermenize yardım ederken uykuda kullanıldığı için de yorgun düşmemiş olursunuz.


Araştırmalar sonucunda kilo almaya müsait olan vücudun ana merkezine yani mideye ve sindirim sitemine etki eden, gündüz tüketilen yiyecekleri ve biriken yağları ayrıştırarak vücuttan atılımını sağlamaya yardımcı olmak amacıyla üretilen Slimm Fitt Göbek Bandı ile kilo verebilirsiniz.


Gündüz Aldığınız Kilolardan Fazlasını Uyurken Verebilirsiniz!

Normal bir kişi günlük aktiviteleri kapsamında belirli bir kalori alması gerekmektedir. Bu kalorinin alımını azaltmak, gün içinde yorgun ve bitkin düşmeye sebep vermektedir. Ve beden zayıflamadığı gibi de hastalıkları beraberinde getirmektedir.

Özellikle masa başı işlerde çalışanlar ya da ev hanımları gün içinde aldıkları kiloları atamazlar. Günde ortalama 2 - 3 kilo alırlar, gün içinde bu kiloların daha azını uykuda atılır. Atılamayan kilolar da bünyenin genişlemesine ve yağ tutmasına neden olur. O yüzden ya gündüzleri spor yapmak ya da geceleri uykuda kilo vermeyi hızlandırmak gerekmektedir. Uykuda metabolizmanızın hızlanmasına yardımcı olan göbek bantları ile daha kolay kilo verebilirsiniz.

 

Yeni Nesil Zayıflama Ürünü Slimm Fitt Göbek Bandı!
Obezite konusunda endişe duyan Dünya Sağlık Örgütleri bu duruma dur demek için sürekli çalışmalar yapıyor. Daha önceleri bulunan çözümlerin başında zayıflama kapsülleri gelmekteydi. Fakat zayıflama kapsüllerinin gün içinde tüketilen yiyeceklerle beraber kullanıyor olmasından dolayı yeterli sonuç alınamıyordu. Bu durumu göz önüne alan bilim adamları ve diyetisyenlerin senelerdir uğraştığı konu gece, uykuda kilo verme arayışıydı.
Arayışları metabolizmanın en yavaş olduğu zamanı yani uyku anlarındaki metabolizma hızını artıracak bir yöntem üzerineydi. Uykudayken ilaç içme, jel sürme ya da hareket etme yapılmayacağı için yapılacak ürünün bedene sürekli bir temas halinde olması ve metabolizmayı tetiklemesi gerekiyordu.
Ve uzun uğraşlar, tetkikler ve deneyler sonucunda uykudayken metabolizmayı hızlandırarak kilo kaybı sağlayan yeni nesil bir ürün ortaya çıkardılar, Slimm Fitt Göbek Bandını ürettiler.

İçeriği:

Carnitine

Guarana

Angelica Sinensis

Alisima Orientalis

Immature Bitter Orange

Scutellaris Baicalensis

Active Plant Extract

Poria Cocos

Maythorm

Samen Cassiae Torae


Ürün Kullanımı:
Daha fazla yağ yakmanıza ve iştahınızın azalmasına yardımcı olur.
Bandı yapıştıracağınız bölgenin temiz, kuru olduğundan, krem ya da sabun artığı bulunmadığından emin olunuz.
Bandı dikkatlice arkasından ayrın.
Yapışkanlı tarafı kolunuza, göbeğinize, kalçanıza ya da sırtınıza yapıştırıp 20-30 sn. boyunca elinizle hafifçe bastırın.
Daha etkili sonuç alabilmek için bantları sabah 10:00 dan önce yapıştırınız.
Bantları hergün değişik bir yerde yapıştırmanız tavsiye edilir.
Her bant 24 saat kullanım içindir.
Bir günde 1 den fazla bant kullanmayınız.

Slimm Fitt göbek bandı iştah kontrolünü sağlar, metabolizmayı hızlandırır, fazla yağları yakar, yağ emilimini azaltır ve vücutta zararlı toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda kan basıncını ve kolesterol düzeyini dengelemeye yardımcı olur.

Uyarılar:
Dış ambalajı açıp hava almaya maruz bırakmayınız.
14 yaş altı bebek emzirenler ve hamilelerin kullanması önerilmez.
Adet dönemlerinde kullanmaktan kaçınınız.
Herhangi bir alerjik durumda doktorunuza danışınız.
Uykudayken metabolizma en düşük seviyeye iner, bu sebepten dolayı vücut uykuda aşırı yağ depolama eğilimindedir. Bu nedenle geceleri kilo kaybını başlatmak önemlidir. Ağızdan alınan ilaçlar 2 - 4 saat metabolizmaya etki eder ve etkisi kaybolduğunda metabolizma tembelleşme sürecine girer ancak Slimm Fitt göbek bandı 12 saat boyunca yağ sentezini engelleyerek ve yağı ayrıştırarak gece kilo almayı engeller.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 49.00 TL
İNDİRİM %82
KAZANCINIZ 40.1 TL
8.90 TL
8.90 TL
GERÇEK FİYAT 49.00 TL
İNDİRİM %82
KAZANCINIZ 40.1 TL
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • 21 Temmuz Salı gününe kadar kargoya verilir.
  • Ücretsiz Kargo
  • Kargo ücreti alıcıya aittir.
  • Kargo ücreti 4 TL'dir.
  • Ürününüz 5 iş günü içinde kargoya verilecektir. Ürünün teslimatı kargoya verildikten sonra kargo şirketinin hızına ve teslimat adresine göre 2 - 5 gün arasında sürmektedir.
  • Dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR