So'u Spa & Wellness'te 30 Dakika Kese Köpük veya 50 Dakika Masaj Seçenekleri

Fırsat Numarası: 41385
So'u Spa & Wellness'te 30 Dakika Kese Köpük veya 50 Dakika Masaj Seçenekleri So'u Spa & Wellness'te 30 Dakika Kese Köpük veya 50 Dakika Masaj Seçenekleri So'u Spa & Wellness'te 30 Dakika Kese Köpük veya 50 Dakika Masaj Seçenekleri So'u Spa & Wellness'te 30 Dakika Kese Köpük veya 50 Dakika Masaj Seçenekleri So'u Spa & Wellness'te 30 Dakika Kese Köpük veya 50 Dakika Masaj Seçenekleri So'u Spa & Wellness'te 30 Dakika Kese Köpük veya 50 Dakika Masaj Seçenekleri

Seçenekler

So'u Spa ayrıcalığı ile masaj keyfini yaşamaya hazır olun...

Günlük hayatın tüm yorgunluğunu üzerinizden atıp yenileneceğiniz muhteşem bir gün So'u Spa'da sizleri bekliyor!

Uygun fiyatlı masaj, kese köpük seçeneklerinden yararlanmak için acele edin!

Sakın kaçırmayın!

So'u Spa & Wellness

Bedeniniz dinlenecek, ruhunuz huzur bulacak!
Acıbadem So'u Spa & Wellness'ta ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirecek masaj paketleri sizi bekliyor. Şehirde kendinizi hiç böyle hissetmediniz. Sakinliğin cenneti: SO'U

SO’U, her şeyi misafirlerinin rahat etmesi için düşünür ve planlar. SO’U’da masaj öncesi, masaj esnası ve sonrası birer ritüeldir. SO’U sınırları içerisine girdiğiniz andan itibaren tüm detaylar, size sakinliğin cennetini sunmak için dizayn edilmiştir.

SO’U çalışanları, sadece bedeninize değil, aynı zamanda zihniniz ve duygularınıza hitap etmek için içeriye attığınız ilk adımınızdan itibaren size eşlik eder.

Biliyoruz ki, şehir hayatı insanı yıpratır. İşte bu yüzden size şehirde sakinliğin cennetini sunmak için bir araya geldik.

Göreceğiniz her şey, dokunacağınız her obje, koklayacağınız her koku özenle seçilmiş ve bedeninizi, zihniniz ve duyularınızla beraber hoşnut etmek için SO’U konseptine dahil edilmiştir.

Terapiler esnasında sevdiğiniz müzik tarzını seçebilir, terapi için kullanılacak yağlarınıza karar verebilirsiniz. Çok iyi biliyoruz ki şehirde kendinizi hiç böyle iyi hissetmediniz.

Terapilerimizin tamamı orijinal olarak, kendi ekipmanlarıyla, yağ ve gerekirse kıyafetleri ve özel yataklarında gerçekleştirilir.

Terapiler esnasında zihin ve duyularınız ile bulunduğunuz ortamdan uzaklaşacak ve kendinizi Uzakdoğu’nun mistik ortamında hissedeceksiniz.

Türk hamamı uygulamalarında Osmanlı sentezini ön plana çıkartıp, eskilerin hamam ritüelini hayata geçirmek için seçilmiş müzikler, dizayn edilmiş hamam ve soğukluk ile kendinizi saray eşrafından biri gibi hissedeceksiniz.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %20
KAZANCINIZ 30.00 TL
120.00 TL
120.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %20
KAZANCINIZ 30.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 97 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 11 Eylül 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Hafta içi saat 10:00 - 15:00 arasıdır.
MEKANLAR