0 (850) 333 03 23

Taksim Bionep Güzellik'te Soğuk Lipoliz İle İncelme Paketi

Fırsat Numarası: 39705
Taksim Bionep Güzellik'te Soğuk Lipoliz İle İncelme Paketi Taksim Bionep Güzellik'te Soğuk Lipoliz İle İncelme Paketi Taksim Bionep Güzellik'te Soğuk Lipoliz İle İncelme Paketi Taksim Bionep Güzellik'te Soğuk Lipoliz İle İncelme Paketi Taksim Bionep Güzellik'te Soğuk Lipoliz İle İncelme Paketi Taksim Bionep Güzellik'te Soğuk Lipoliz İle İncelme Paketi

Seçenekler

Bionep Güzellik, yaza fit bir vücutla merhaba demenizi sağlayacak zayıflama paketleri hazırladı.

Uğraşıyorsunuz ve bir türlü vücudunuzu istediğiniz kıvama getiremiyor musunuz?

Sizler için hayata geçirdiği incelme paketi ile tüm fazlalıklarınızdan kurtulacaksınız!

Bionep Güzellik'te profesyonel uygulamalarda zoru başaracaksınız!


Sakın kaçırmayın...

Soğuk Lipoliz

Soğuk lipoliz yağ hücrelerini dondurarak işlevsiz hale getirip onların yok olmasını sağlayan kontrollü ve bölgesel cilt soğutma yöntemidir. Tüm yaş,cinsiyet ve cilt tipine uygulanabilir.


Nasıl Sonuç Beklemeliyiz?

Yağ dokusu derinliğine bağlı olarak ortalama 3 ile 15 mm arasında olacaktır. Bunun yağ dokusu üzerindeki karşılığı % 20 ile % 30'dir. 15 gün içerisinde yaklaşık % 30 oranında netice görülür hale gelir. Memnun olacağınız sonuçları görmek için minimum 6-8 hafta beklemek gerekir.

Kavitasyon

Kilolarından ya da bölgesel yağlanmadan şikâyeti olanlar teknolojide son yöntem olan kavitasyon ile zayıflamayı tercih ediyor. Liposuction’dan sonra tercih edilen en iyi yöntem. Çok kısa sürede çok etkili sonuçlara kavuşturur.

Radiofrekans

Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan güvenilir bir yöntemdir. Selülit ve fazla yağ dokularından kurtulmada etkilidir. Radyo frekansın etkili olduğu alanlar: Selülitler, çene altı (gıdı) bölgesinin toparlanması, bölgesel yağ birikimlerine (kalçalar, bacaklar, karın, bel bölgesi, yüz sarkmaları, kırışıklıkların yok edilmesi), tüm yüz toparlanması (kolajen uyarımı), kollardaki gevşemelere, cilt sarkmaları, liposuction sonrası oluşan düzensizlikler.

Lenf Drenaj

Lenf drenaj, sinir sistemine etki ederek ağrıları azaltıyor ve derin rahatlık sağlıyor. Lenf drenaj masajının en önemli özelliği, vücutta lokal kilo ve selülite yol açan ödem ile toksinlerin atılmasını ve dolaşım sisteminin düzenlenmesini sağlamasıdır.

İlgili Aramalar

129.00 TL
129.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 253 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (39705) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 10 Temmuz 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Özel günler HARİÇ, haftanın her günü geçerlidir.
MEKANLAR