Taksim Dora Hotel Elite Spa’da Masaj ve Islak Alan Seçenekleri

Fırsat Numarası: 52705

Taksim İstanbul Dora Hotel Elite Spa kalitesiyle enfes bir masaj ve vsa keyfi, sizi ve sevdiklerinizi bekliyor… Bu özel fırsatı değerlendirerek, Taksim İstanbul Dora Hotel Elite Spa’nın şık ve konforlu atmosferinde bulunacak, spa’nın sağlığınızı, masajın dinlendirici ve enerji verici hissini yaşayacaksınız!

Uygun fiyatlı masaj fırsatını sakın kaçırmayın!

Keyifli ve dinlendirici masajlar dileriz...

Islak Alan Kullanımına Dâhil Olanlar

Sauna, Buhar Banyosu, Türk Hamamı

Masaj Seçenekleri

Aromaterapi Masajı, Refleksoloji Masajı, İsveç Masajı, Bali Masajı, Shiatsu Masajı, Spor Masajı

Masaj Detayları

Aromaterapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağları kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve baskının hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır.

Refleksoloji Masajı

Bedenimizin tüm organ refleks yansımaları ayak altındadır. Refleksolojinin amacı, ayak altına yapılan özel masajla bu noktaların uyarılması ile kişiyi rahatlatan ve bloke olmuş enerjiyi çözerek bedenin kendi kendisini iyileştirme gücünü harekete geçirmesidir. Refleksoloji vücuda denge sağlayan bir terapidir. Kişinin kendisinin fiziksel, duygusal ve ruhsal bakımdan iyi hissetmesini sağlar.

İsveç Masajı

Kas gevşetici, stres giderici, derin bir masaj tekniği olan bu masaj, vücut ihtiyaçlarına uygun tarzda yapılır. ABD’deki en popüler masaj türüdür. İsveç masajında, masaj yapılacak kişi masaj masasına yatar ve üzeri havlu ya da çarşaf ile örtülür. Dokunun, hücrelerin ve bunun sonucunda tüm organizmanın gevşemesi, aromatik yağlarla yapılan masajla bacakların, kolların ve sırtın yumuşatılması hedeflenmektedir. Baştan ayaklara kadar gergin bölgeleriniz tespit edilir, yumuşatılır, farklı baskılarla kan dolaşımı hızlandırılır.

Bali Masajı

Endonezya’nın Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve çeşitli germe hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlerine kadar etki eder. Bu masaj vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini ve tüm vücut sisteminin birbiriyle entegrasyonunu sağlar. Bu masaj tekniğini tamamlayıcı olarak kullanılan aromatik yağlarla kaslarda oluşan gerginlik giderilir; enerji seviyesi yükselir, dengelenir; tüm vücut ve zihinde olağanüstü bir rahatlama sağlanmış olur.

Shiatsu Masajı

Geleneksel Japon terapilerinden olan shiatsu, parmak, el, dirsek kullanılarak uygulanıyor ancak bu, kişinin ihtiyacına göre belirleniyor. Shiatsu, Japonya’da 20. yüzyılın başlarında o zamana kadar uygulanan elle tedavi yöntemlerinin bir sentezi olarak doğmuştur. Bu terapi yöntemi, bedenin kendi kendini iyileştirme yetisini hatırlatarak, bozulan dengeyi onarmaya çalışıyor.

Spor Masajı

Özellikle spordan sonra (tenis gibi) kaslarda biriken laktik asidin vücuttan atılmasına yardımcı olur. Bu masaj türü, kaslarda, sinirlerde ve iskelet sisteminde sağladığı canlandırıcı ve rahatlatıcı etkisiyle birlikte kan dolaşımını da hızlandırmaktadır.

GERÇEK FİYAT 99.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 50.00 TL
49.00 TL
İlgili Aramalar
Elite Spa, Dora Hotel'in Yorumları
Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
 
Çok memnun kaldım fakat işletmenin yeri biraz dışarıda ulaşım sorun. Onun dışında hizmet beklentinin çok çok üzerindeydi.
 
Masaj çok keyifliydi ilgi güzeldi. Tekrar gitmeyi planlayacağımız yerler içinde.
49.00 TL
GERÇEK FİYAT 99.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 50.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 236 kişi satın aldı!
  • T.C. İçişleri Bakanlığı genelgesi uyarınca, tüm misafirlerimiz için HES kodu sorgulaması yapılacaktır. HES kodu beyanı yapmayan misafirlerimizin, tesisimize girişlerine müsaade edilmeyecektir.
  • Hes kodunun nasıl alınabileceği hakkında talimatlar için tıklayın.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 26 Eylül 2021
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Haftanın her günü 12.00 - 17.00 arası geçerlidir.
  • Fırsat satın alındığı gün içerisinde kullanılamamaktadır. Rezervasyon 24 saat öncesinden yapılmalıdır.
MEKANLAR