Temmuz Otel'de Nehir Kenarında Sınırsız Çay Eşliğinde Serpme Kahvaltı Keyfi

Fırsat Numarası: 30430
Temmuz Otel'de Nehir Kenarında Sınırsız Çay Eşliğinde Serpme Kahvaltı Keyfi Temmuz Otel'de Nehir Kenarında Sınırsız Çay Eşliğinde Serpme Kahvaltı Keyfi Temmuz Otel'de Nehir Kenarında Sınırsız Çay Eşliğinde Serpme Kahvaltı Keyfi Temmuz Otel'de Nehir Kenarında Sınırsız Çay Eşliğinde Serpme Kahvaltı Keyfi Temmuz Otel'de Nehir Kenarında Sınırsız Çay Eşliğinde Serpme Kahvaltı Keyfi Temmuz Otel'de Nehir Kenarında Sınırsız Çay Eşliğinde Serpme Kahvaltı Keyfi

Seçenekler

Şehir kalabalığından uzakta hem kafanızı dinleyebileceğiniz hem de doğa ile iç içe olabileceğiniz bir atmosferde kahvaltıya ne dersiniz?

Ağva Temmuz Otel, uygun fiyatlı serpme kahvaltı kampanyası ile rotaları kendisine çeviriyor...

Huzur dolu atmosferde kahvaltı yapmak ve güne keyifli başlamak istiyorsanız bu kampanyayı sakın kaçırmayın!

Afiyet olsun...

Serpme Kahvaltı Menüsü

Beyaz peynir
Köy peyniri
Tel peynir
Kaşar peynir
Yeşil zeytin 
Siyah zeytin
Salam
Çilek reçeli
Vişne reçeli
Bal
Çikolata
Salatalık
Domates

Temmuz Otel

Ağva’da Göksu Nehri kıyısında kurulmuş olan Temmuz Otel, adını Sümer bereket tanrısından almıştır. Sümerlerde bitkilerin ve doğanın tanrısı olan Temmuz, tıpkı doğa gibi sonbaharda ölüp; ilkbaharda yeniden dirilirdi. Ülkesine aşk ve bereket getiren bereket tanrısı Temmuz, aşk tanrıçası İnanna’ya aşık olmuş ve onunla evlenmişti. Her yıl nisan ayında, Temmuz’u simgeleyen Sümer kralı, aşk tarıçası İnanna’yı simgeleyen bir rahibeyle evlenirdi. Kral, tanrıyla özdeşleştirilir; evlenerek o yıl için doğayı döller ve bereketli kılardı. Düğün; “Temmuz Ayinleri”adı verilen bir törenle kutlanırdı. Temmuz törenlerinin bugünkü adı Nevruz törenleridir. 

Gözlerinizi kapatın ve iki derenin arasında kurulu olan bir kasaba düşünün. Bu kasabanın bir tarafı mavi denize, diğer tarafı yemyeşil bir ormana dayansın. Zaman tünelinde yolculuğa çıkıp İstanbul’dan 97 dakika uzaklıktaki Ağva’ya gelip doğanın büyüsüne kendinizi bırakın.

İlgili Aramalar

34.90 TL

Temmuz Otel'in Yorumları

 
Otel görevlileri sorunlarımizi çözmek için yardımcı oldular
 
Keyifli bir kahvaltı
Hafta sonu için gidipte görülebilecek bir yer. Enfes bir kahvaltı için mutlaka bu mekanı görmeniz gerekiyor. Hizmet ve kalitesi gerçekten memnun etti. Yusuf beye çok teşekkür ederim.
 
Mekan beklediğimiz gibi çok güzeldi, personel çok ilgiliydi bunun için çok teşekkür ederim. Oda biraz daha temiz olabilirdi belki.
 
Ağva Temmuz Otel
Sessiz sakin kafa dinlemek için birebir, Nehir'de kuş sesleri içinde deniz bisikleti sürmek, süper bir kahvaltı ve çalışanların sizi hiç rahatsız etmediği, isteklerinizin anında karşılandığı sıcacık bir ortam. Teşekkür ederiz.
AHMET SEÇERDİN
 
Gerçekten gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Göl kenarında kahvaltı keyfini hiç bir 5 yıldızlı otele değişmem.
 
Çok sakin çok güzel bir yer. çalışanlar çok iyiler isteklerinize hemen cevap veriyorlar. Ayrıca otele ulaşım otobüsle dahi gitseniz çok rahat.
34.90 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 1132 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 14 Eylül 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Haftanın her günü geçerlidir.
  • Kahvaltı serpme köy kahvaltısı şeklinde olup, 09:30 - 12:30 saatleri arasında servis edilir. 
MEKANLAR