The Craton Hotel Spa'dan Sizi Kendinize Getirecek Masaj Paketleri

Fırsat Numarası: 52696
The Craton Hotel Spa'dan Sizi Kendinize Getirecek Masaj Paketleri The Craton Hotel Spa'dan Sizi Kendinize Getirecek Masaj Paketleri The Craton Hotel Spa'dan Sizi Kendinize Getirecek Masaj Paketleri The Craton Hotel Spa'dan Sizi Kendinize Getirecek Masaj Paketleri The Craton Hotel Spa'dan Sizi Kendinize Getirecek Masaj Paketleri The Craton Hotel Spa'dan Sizi Kendinize Getirecek Masaj Paketleri

Seçenekler

The Craton Hotel Spa sizler için benzersiz masaj paketleri hazırladı. Stresten arınıp vücudunuzu dinlendirmek için size en uygun olan masaj çeşidinden faydalanabilirsiniz.

Uygun fiyatlı masaj avantajlarını sakın kaçırmayın!

Keyifli masajlar dileriz.

Masaj içerikleri

Aromaterapi Masajı 

Bitki özlerinden elde edilmiş esansiyel yağlar eşliğinde, aromaterapinin kendinden geçirici etkisi ve dokunmanın gücünün bir arada kullanıldığı aromaterapi; vücudu ve ruhu dinlendirir, canlandırır.

Mum Masajı

Aromaterapi mumları bitkilerin, çiçeklerin ve ağaçların eteri yağlarının kokulandırdığı özel mumlardır. Sıcak Mum Masajı, masaj yağı olarak da kulanılmasının yanı sıra, çok iyi bir vücut nemlendiricisi olma özelliğine sahip aromatik mumların, eritilerek vücunuza uygulandığı dinlendirici bir masaj türüdür.

Sıcak Taş Masajı 

Isıtılmış volkanik taşların vücudun üzerinde gezdirilmesi ve belli noktalara konularak, ısının derinlere etki etmesi sağlanır. Çakra adı verilen enerji noktalarını uyararak enerjinin açığa çıkmasını sağlar. Kronik kas ağrılarının giderilmesine yardımcı olur.

Refleksoloji 

Refleksoloji, bir tür denge masajıdır ve kişinin kendisini fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak iyi hissetmesini sağlar. Ayaklardaki refleks noktalarına uygulanan baskı ile tüm vücuda ve organlara ulaşılır, vücudun kendini iyileştirme sürecine katkı sağlanır.

Sırt ve Boyun Masajı 

Güzel bir sırt masajı yaşamınızdaki en büyük alışkanlıklarınızdan biri olabilir. Vücutta oluşan gerginliği yok eder ve keyifli bir gevşeme sağlar. Yavaş ve ritmik dokunuşlarla sakinleşebilir, hızlı ve çabuk dokunuşlarla canlanabilirsiniz.

Hint Baş Masajı 

Sadece baş, boyun ve omuz bölgesine uygulanan bir masajdır. Özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt-boyun ağrıları ve tutulmaları, migren ve sinüzit gibi sorunların giderilmesinde etkilidir.

The Craton Special 

The Craton Spa'ya özel 3 ayrı tekniği (Hint baş, Reflexoloji ve Bali masajları) kullanılarak uygulanan bu özel masaj ile vücuttaki negatif enerjiyi atarken, aynı anda bu 3 masaj tekniğini deneyimleyebilirsiniz.

Geleneksel Bali Masajı 

Bali adalarından ismini alan bu masaj; vücudun kendi kendisini iyileştirme potansiyelini güçlendirir. Vücudunuzdaki enerji noktaları üzerine yapılan baskı ve yumuşak vuruşlar, kan dolaşımını arttırır ve kaslardaki gerginliği azaltarak rahatlama sağlar.

Lomi Lomi Masajı 

Alt kol ve dirseklerle yapılan ritmik, sert derin doku masajıdır. Lomi Lomi masajı aromatik yağlar ile bir dans gibi tek bir seferde gerginliğin içinden mutluluk ve rahatlamayı ortaya çıkarır.

Altın Masajı 

Altın bakımı ürünleri altın tozundan elde edilen ürünlerdir. Uygulandığında deri üzerinde geçici parlak bir görüntü bırakır. İçermekte olduğu fındık ve tatlı badem yağları ise, organik yağlardır. Vücutta enerji akışını düzenleyip, oksijen üretimini arttırarak ışıltılı bir görünüm sağlar. Altın Bakımı en doğal ve en etkili anti-aging yöntemlerinden biri olarak bilinir.

Antiselülit Masajı 

Selülit Masajı, deri altı kan dolaşımını iyileştirerek, kanın bacaklardan düzenli akmasını sağlar. Kan dolaşımının yeniden düzenlenmesi ile hücrelere daha iyi oksijen gitmesi ve toksit maddelerin vücuttan atılması sağlanır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 95.00 TL
İNDİRİM %48
KAZANCINIZ 45.00 TL
50.00 TL

The Craton Hotel Spa'nın Yorumları

 
Her şey çok güzeldi. Spa merkezinde her şey yeni ve tertemiz di. Türk hamamı benim daha evvel gittiğim yerlerinde içinde en büyüğüydü . Masaj ise tek kelime süper di .Ben 80 dakikalık masaj almıştım ne iyi etmişim.
hatta tekrar almayı düşünüyorum.
Teşekkürler
50.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 95.00 TL
İNDİRİM %48
KAZANCINIZ 45.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 123 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (52696) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 1 Mart 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Spa bölümü 1 Ekim 2019 gününden itibaren aktif hale gelecektir.
  • Çalışma saatleri: 10:00 - 20:00 arasıdır.
MEKANLAR