0 (850) 333 03 23

Tuzla Tarihi İçmeler Termal Hotel'de Çift Kişilik Kahvaltı Dahil Konaklama Seçenekleri

Fırsat Numarası: 36118
Tuzla Tarihi İçmeler Termal Hotel'de Çift Kişilik Kahvaltı Dahil Konaklama Seçenekleri Tuzla Tarihi İçmeler Termal Hotel'de Çift Kişilik Kahvaltı Dahil Konaklama Seçenekleri Tuzla Tarihi İçmeler Termal Hotel'de Çift Kişilik Kahvaltı Dahil Konaklama Seçenekleri Tuzla Tarihi İçmeler Termal Hotel'de Çift Kişilik Kahvaltı Dahil Konaklama Seçenekleri Tuzla Tarihi İçmeler Termal Hotel'de Çift Kişilik Kahvaltı Dahil Konaklama Seçenekleri Tuzla Tarihi İçmeler Termal Hotel'de Çift Kişilik Kahvaltı Dahil Konaklama Seçenekleri

Seçenekler

Tuzla Tarihi İçmeler Termal Hotel, tüm yorgunluğunuzdan arınacağınız huzur dolu bir tatile sizi ve sevdiklerinizi davet ediyor.

1300'lü yıllardan beri şifa dağıtan ve birçok hastalığa iyi gelen doğal tedavi yöntemi olan mineral sular, size keyif dolu anlar yaşatacak. 

Tuzla Termal Hotel'in kahvaltı dahil konaklama fırsatından en uygun fiyata yararlanmak için vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirin.

İyi tatiller dileriz..

Tuzla Tarihi İçmeler Termal Hotel

Tuzla İçmeleri mineral kaynak suları 1300 lü yıllardan beri insanlara şifa dağıtmakta birçok hastalığa doğal yoldan tedavi imkanı sağlamaktadır. Şifalı suların faydaları Çapa Tıp Fakültesin de Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji kürsüsü tarafından yapılan deneylerle onaylanmıştır. Tesisteki temel amaç, siz değerli misafirleri tedavi ederken şehrin stresinden uzaklaştırmak, değişik aktivitelerle dinlenmenizi ve eğlenmenizi sağlamaktır. Tuzla Termal Tesisleri Çocuk ve oyun parklarıyla, televizyon ve oyun salonlarıyla, kapalı ve açık kaynak su havuzlarıyla, açık ve kapalı restorantlarıyla, tarih kokan oteli veya mini evleriyle; Doktorları, Fizyoteraspistleri, masörleri (Baylara bay, bayanlara bayan masör) ve diğer yardımcı personeli ile hizmetinizde. Çocuklarınızla ve ailenizle rahatı ve konforu yaşayacak, dinlenecek, eğlenecek aynı zamanda da sağlığınıza kavuşacaksınız. Tuzla Kaplıcaları Sağlık ve Turizm Tesisleri İstanbul Tuzla içmelerinde bulunan çam ağaçlarıyla Kaplı 70 Dönümlük bir alan üzerinde kurulmuş, modern ve tarihi bir tesistir. Tesis bünyesinde Konaklama, Bilgisayarla Check-Up, Kür Merkezi, Akupunktur, İçme Kürü İnhalasyon Kürü, Tıbbi Masaj, Bitki Çayları, Restorant ve Perhiz Lokantası hizmetleri verilmektedir. Tuzla İçmeleri mineral kaynak suları 1300 lü yıllardan beri insanlara şifa dağıtmakta birçok hastalığa doğal yoldan tedavi imkanı sağlamaktadır. Şifalı suların faydaları Çapa Tıp Fakültesin de Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji kürsüsü tarafından yapılan deneylerle onaylanmıştır. Tesislerimizde temel amacımız siz değerli misafirlerimizi tedavi ederken şehrin stresinden uzaklaştırmak, değişik aktivitelerle dinlenmenizi ve eğlenmenizi sağlamaktır. Tuzla Termal Tesisleri Çocuk ve oyun parklarıyla, televizyon ve oyun salonlarıyla, kapalı ve açık kaynak su havuzlarıyla, açık ve kapalı restorantlarıyla, tarih kokan oteli veya mini evleriyle; Doktorları, Fizyoteraspistleri, masörleri (Baylara bay, bayanlara bayan masör) ve diğer yardımcı personeli ile hizmetinizde. Çocuklarınızla ve ailenizle rahatı ve konforu yaşayacak, dinlenecek, eğlenecek aynı zamanda da sağlığınıza kavuşacaksınız.

İlgili Aramalar

162.00 TL

Tuzla Termal Tesisleri'nin Yorumları

 
Geröekten mükemmeldi garsonların ilgisi olsun ortam olsun.
 
süper hizmet, ortam süper, yemekler güzel güleryüzlü çalışanlar daha ne olsun.

tavsiye ederim
 
ÇOK BEĞENDİK
TEŞEKKÜRLERİMİZLE
BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.
162.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 34068 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (36118) vermeyi unutmayınız.
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (36118) vermeyi unutmayınız.
Rezervasyon: 0850 323 03 23
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Ekim 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Özel günler ve bayram hariç haftanın her günü geçerlidir.
  • 03.06.2019 - 09.06.2019 tarihleri arasında geçerli değildir.
MEKANLAR