Şişli Twins Ozon Aktif Güzellik'ten Dermapen İle leke Giderme, Ozon Mucizesi İle Profesyonel Cilt Bakımı ve 1 Yıl Sürecek İstenmeyen Tüy Uygulaması

Fırsat Numarası: 35292
Şişli Twins Ozon Aktif Güzellik'ten Dermapen İle leke Giderme, Ozon Mucizesi İle Profesyonel Cilt Bakımı ve 1 Yıl Sürecek İstenmeyen Tüy Uygulaması Şişli Twins Ozon Aktif Güzellik'ten Dermapen İle leke Giderme, Ozon Mucizesi İle Profesyonel Cilt Bakımı ve 1 Yıl Sürecek İstenmeyen Tüy Uygulaması Şişli Twins Ozon Aktif Güzellik'ten Dermapen İle leke Giderme, Ozon Mucizesi İle Profesyonel Cilt Bakımı ve 1 Yıl Sürecek İstenmeyen Tüy Uygulaması Şişli Twins Ozon Aktif Güzellik'ten Dermapen İle leke Giderme, Ozon Mucizesi İle Profesyonel Cilt Bakımı ve 1 Yıl Sürecek İstenmeyen Tüy Uygulaması Şişli Twins Ozon Aktif Güzellik'ten Dermapen İle leke Giderme, Ozon Mucizesi İle Profesyonel Cilt Bakımı ve 1 Yıl Sürecek İstenmeyen Tüy Uygulaması Şişli Twins Ozon Aktif Güzellik'ten Dermapen İle leke Giderme, Ozon Mucizesi İle Profesyonel Cilt Bakımı ve 1 Yıl Sürecek İstenmeyen Tüy Uygulaması

Seçenekler

Twins Ozon Aktif Güzellik Salonu Şişli'de kolay ulaşım bölgesinde yer alıyor olması ve en önemlisi kaliteli hizmet veriyor olması sebebiyle büyük bir müşteri kitlesine sahip nadir güzellik salonlarından biri.

Uzman kadrosu ile verdiği her hizmetlerde kaliteyi ilke edinen Twins Ozon Aktif Güzellik Salonu bayanların en önemsediği bölge olan yüzlerine en uygun cilt bakımı uygulamaları ile her zaman yanınızda!

Cilt tipine uygun dermapen ile leke giderme uygulaması çok uygun fiyata karşınızda...

Dilerseniz 1 yıl sınırsız istenmeyen tüy uygulama paketinden de faydalanabilirsiniz!

Sakın kaçırmayın!

Dermapen Uygulaması

Dermapen cilde zarar vermeden, soymadan, tahriş etmeden mikro kanallar açarak cilt yenileme işlemidir. Açılan mikro kanallardan cilde uygun vitamin ve mineraller cildin altına gönderilerek, cilt onarımı sağlanır. Uygulama bölgesinde doku gelişimi başlar ve yeni doku üretimi gerçekleşir.

Ozon Mucizesi İle Profesyonel Cilt BakımıCilt Bakımı

Temizleme

Peeling

Buhar

Siyah Nokta Sıkma İşlemi

Yağ Nodülü Temizleme

Tonikleme

Ozon Maskesi

Ozonlu Buhar

Ozon Aktif Serumla Yüz Maskesi (Leke, akne, Siyah nokta, Yağ nodülü, Kırışıklık tedavileri)

1 Yıl Sürecek İstenmeyen Tüy Paketi Uygulama Bölgeleri

Bıyık

Koltuk altı

Bikini bölgesi

El üstü, ayak üstü

Sakal üstü

Kaş üstü ve arası

Çene

Yüz

Göbek

 
 
 

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 120.00 TL
İNDİRİM %67
KAZANCINIZ 80.1 TL
39.90 TL

Twins Güzellik'in Yorumları

 
Güleryüzlü çalışanlar, gayet temiz bir bakım merkezi. Kesinlikle tavsiye ederim
 
Güler yüzlü karşılamaları ve hoş sohbetlerinin yanı sıra hizmet kalitesinden ve müşteri ile dialoglarından çok memnun kaldım. hijyenik ve aynı zamanda aile sıcaklığında bir ortam. tavsiye ederim.
 
Merhaba,
Öncelikle "Sitenize" bizlere sağladığınız indirimli fırsatlar için çok teşekkür ederim. TWİNS OZON AKTİF'den nerdeyse bir ay önce aldığım hizmete ilişkin mesajınızı atlamışım. Ancak geç de olsa yanıtlamak istedim.Zira bugüne kadar pek çok yerde masaj yaptırmış birisi olarak belirtmek isterim ki gerçekten çok memnun kaldım.Mekanın hiç bir lüksü ve gösterişi yok ama sade ve temiz. Benim için esas olan hijyen ve verilen hizmettir. İşini çok iyi öğrenmiş, bilinçli bir şekilde masaj yapan bir hanımefendiydi bana hizmet veren.Gerçek bir masaj ve sonrasında onun verdiği rahatlığı yaşadım. Buradan onlara "ikiz kardeşlere" bir kez daha teşekkür ediyorum.
Sizlere iyi günler diliyorum.
NURHAYAT APAYDIN.
 
Ozonlu Profesyonel Cilt Bakımı
Ortam sıcak ve çalişan güler yüzlü, bilgili ve hijyenik dir. Ayriyeten fiyatlarda uygun dur. Cok memnun kaldim, gitmeye devam edeceğim.
 
iyi insanlar..hizmet de yeterli ..fiyatlar uygun...
39.90 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 120.00 TL
İNDİRİM %67
KAZANCINIZ 80.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 2012 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0212 217 34 88
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 8 Şubat 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • İstenmeyen tüy uygulaması sadece seçeceğiniz bir bölge için geçerlidir.
  • Baylara hizmet verilmemektedir.
MEKANLAR