Bu Fırsat Kaçtı :(

Kocaeli Hotel Şekerpınar Zen SPA'dan 1 Aylık Sınırsız Fitness Üyeliği ve Ruhunuzu Dinlendirecek Masaj Paketleri

Fırsat Numarası: 29075

Zen Spa, sağlıklı ve fit bir görüntüye ulaşmak isteyenlere ve güzel bir masaj ile bedenini dinlendirmek isteyenlere kapılarını açıyor.

1 aylık sınırsız fitness üyeliği paketi ile kaslarınızı güçlendirecek, fit bir vücuda sahip olacaksınız. Dilersneiz masaj paketlerinden birini tercih ederek kendinize güzel bir hediye de verebilirsiniz.

Fitness, vücutta bol bol endorfin, östrojen veya testesteron hormonu salgılanmasını sağlar. 

Siz de psikolojik olarak kendinizi çok daha zinde hissetmek için hemen 1 aylık fitness üyeliği veya masaj paketlerinden dilediğinizi satın alın.

Sağlıklı günler dileriz...

Tesis Kullanımı İçeriği

Macera Duşu
Buhar Banyosu
Sauna
Hamam
Kapalı Yüzme Havuzu
Tuz Odası

Fitness

Fitness, vücuttaki tüm kasları hissedilir şekilde çalıştırır. Vücuttaki fazla yağlar bu yanmaya başlar ve kaslar sıkı bir şekilde çalıştığı için fit ve sağlıklı bir görünüme kazanılır. Diğer bütün sporlardan farklı olarak fitness’da amaç, bütün kasların tek tek aletli ya da aletsiz çalıştırılmasıyla sıkılaştırılması ve güçlendirilmesidir. Fitness sporu vücutta bol bol endorfin, östrojen veya testesteron hormonu salgılanmasını sağlar.


Bu da, kişinin kendisini psikolojik olarak daha iyi ve zinde hissetmesini sağlar. Vücudun forma girmesi de öz güveni arttırır. Metobolizmayı hızlandırır. Enerjiyi arttırır. Uykuyu düzenler. Psikolojik iyilişme sağlayarak stresten uzaklaştırır. Daha sağlıklı ve hızlı düşünmeyi sağlar.Kalp ve damar sistemini güçlendirir. Uzun dönemli fitness sporuyla uğraşanların kanser ve kalp krizine yakalanma riski düşüktür. Kalori yakmayı sağladığından şeker hastaları için önerilir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 170.00 TL
İNDİRİM %60
KAZANCINIZ 101.00 TL
69.00 TL
69.00 TL
GERÇEK FİYAT 170.00 TL
İNDİRİM %60
KAZANCINIZ 101.00 TL
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 12:00 - 17:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (29075) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Ağustos 2017
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Haftanın her günü saat 10:00 ile 22:00 saatleri arasında geçerlidir.
MEKANLAR