90'lar!!! O en mutlu olduğumuz, her şeyin olması gerektiği gibi gittiği, sokağı ayrı evi ayrı sıcak o yıllar, hepimizin düşününce "ah ah" diyerek özlemle andığımız o yıllar işte 90'lar! Şimdi bize o yıllardan geriye kalan yalnızca şarkılar var! Ee ama 90'lar popunun verdiği tadı hiç bir müzik türü vermiyor şimdilerde... O yüzden ne varsa eskilerde var diyoruz, walkmansiz ve discmansiz hayatlarımızda internet ortamından o efsane şarkıları yine yeni yeniden dinliyor, dinliyor ve dinliyoruz!

Serdar Ortaç'tan Karabiber, Mustafa Sandal'dan Araba, Hakan Peker'den Ateşini Yolla, Reyhan Karaca'dan Sevdik Sevdalandık, Emel Müftüoğlu'ndan Hovarda, Aşkın Nur Yengi'den Ay İnanmıyorum, Tarkan'dan Şımarık, Yonca Evcimik'ten Abone, Ümit Sayın'dan Hicran, Harun Kolçak'tan Gir Kanıma, Mirkelam'dan Her Gece, Burak Kut'tan Benimle Oynama, Candan Erçetin'den Umrumda Değil, Seden Gürel'den Çalkala, Rengin'den Aldatıldık, Ali Güven'den Yolcu, Metin Arolat'tan Dert Değil, Sezen Aksu'dan Seni Yerler, Ebru Gündeş'ten Fırtınalar, Çelik'ten Meyhaneci, Mansur Ark'tan İnadı Bırak ve tabi Cartel gibi daha nice efsane şarkılar hala kulaklarından çınlanyanlardansanız bizimlesiniz demektir!

Bir gecede nostaljiyi yaşamak, tadı damağımızda kalan 90'lı yıllardan bir parça bulmak ve en sevdiğimiz şarkılar ile coşmaya var mısınız? Evet diyenleri muhteşem 90'lar gecesi konsepti ile eğlenceye bekliyoruz! Geçmişe özlem duyan herkes 90'lar partilerinde buluşuyor ve geçmişi bir gecede yaşayarak özlem gideriyor! 90'ların çocukları ve 90'ların gençleri liselilerin bilemeyeceği o muhteşem şarkılar ile eğlenceye doyuyor!

Vay be nerelerde var acaba bu 90'lar gecesi diyenler, Mori Performance Hall, IF Performance Hall, Mask Live Music Club, Sanat Performance, gibi kaliteli eğlence mekanlarında kendinizi müziğe bırakabilirsiniz! Üstelik bizim aracılığımız ile 90'lar gecesi konserlerine girişinizi indirimli bilet farkı ile taçlandırabilirsiniz!

Bir gecem muhteşem geçsin diyorsanız 90'lar partisinde kendinizi muhteşem 90'lar ezgilerine bırakın ve çocukluğunuzun tadına varın!

İyi eğlenceler dileriz! Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları