Hayatın stresini ve yoğunluğunu bir an önce aklınızdan ve ruhunuzdan atmak için kısa bir zaman bile yeter! Hem huzur hem keyifli zamanlar geçireceğiniz hafta sonu tatillerinde veya daha uzun tatillerinizde değerlendireceğiniz atv safari kampanyalarını sizler için hazırladık. Doğa ile içiçe olup, eğlence, adrenalin, macera ve daha önce hiç tatmadığınız deneyimleri yaşamak için çok fazla zaman kaybetmeyin! Sizin için özenle seçtiğimiz uygun fiyatlı atv safari fırsatları ile tatil günlerinize doğa içinde huzur dolu anların yanı sıra heyecan ve eğlence de katın! Çölde, çamurda, karda, dağda, her yerde eğlence ve macera sizinle olacak.

Atv iki ve dört çekerli, üstü açık, küçük arazi araçlarıdır. Aslında açılımı "All Terrain Vehicle", yani "tüm arazilerin aracı". Her türlü arazide ilerleyebildiği için bu adı almıştır. Çölde, karda, çamurda ve düz yollarda bu araçlarla safari turları yapabiliyor ve eğlencenin ve maceranın hazzına doyuyorsunuz. Uygun fiyatlı atv safari fırsatlarımızda ilk kez kullanacak olanlar için safari öncesi eğitim ve gerekli güvenlik önlemleri sağlanmaktadır. 

Eğlence için her zaman arayış içinde olanların tadına doyamadığı atv safari sürüşleri vazgeçilmez oluyor. Birbirinden zorlu doğa koşullarında, kendinizi sınayıp, sevdiklerinizle birlikte unutulmaz anlara sahip olacaksınız. Tatilinizde eğlenceyi zirveye çıkaracak atv safarilerimizde, şehrin karmaşasından uzakta orman içinde yeşillikler arasında, sık orman ve patikalarda daha önce kimsenin ayak basmadığı yerlerden geçecek, çöl safarisi ile kızgın kumlara batmadan, yüksek kum tepelerini aşacak, deniz kenarındaki plajlarda denizin ve kayaların aralarındaki unutulmaz sahnelere takın olacak ve onları yenecek, yüksek dağlara tırmanış yapıp, derelerden ve ırmaklardan geçeceksiniz. Bütün bunları yaparken insanlığın ve kendinizin neler yapabileceğini görecek, özgüveninizi tazeleyeceksiniz.

Sevdiklerinizle birlikte doğa ile içiçe, eğlence, huzur ve heyecan dolu olan, unutulmaz anlar yaşayacağınız cebinizi düşünen atv safari kampanyalarımızı hemen inceleyin ve sizin için uygun olan zamanı ve keyfine varmak istediğiniz güzergahı belirleyin! Sizin için özenle seçtiğimiz uygun fiyatlı atv safari fırsatları ile tatil günlerinize doğa içinde huzur dolu anların yanı sıra heyecan ve eğlence de katın! 

İyi eğlenceler...
Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları