Yemek yemenin her insan için vazgeçilmez olduğunu düşünürsek, her gün yediğimiz yemeği sıradanlaştırmak ya da kendimiz için özel kılmak bizim elimizde. Sevdiklerinizle birlikte yiyeceğiniz deniz manzaralı yemek de yemeğimizi özel kılabileceğimiz seçeneklerden biri. Türkiye'nin üç tarafı denizlerle çevrili olduğundan deniz manzaralı yemek için seçenekler oldukça fazla. Bu seçeneklerden en popüler olanı hiç şüphesiz ki İstanbul'daki deniz manzaralı yemekler. İstanbul'un her yönüyle Türkiye'nin en pöpüler şehirlerinden olduğu için deniz manzaralı yemek konusunda da oldukça iddialı olduğu söylenebilir. Asya ve Avrupa kıtasını birleştiren eşsiz köprü manzarasıyla, hem sevdiklerinizle en uygun fiyatlarla güzel bir yemek yiyebilir hem de bu manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Deniz manzaralı mekanlar hangileri?

Deniz manzaralı enfes bir yemek için İstanbul Boğazı'nın Marmara Denizi'ne yakın kısmında, Salacak açıklarında yer alan küçük adacık üzerinde inşa edilmiş Kız Kulesi'ni tercih edebilir ve sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz. İstanbul; Marmara Denizi, Boğaziçi ve Haliç'in sardığı bir yarım ada konumunda olduğu için deniz manzaralı yemek mekanları oldukça fazla. Beşiktaş'taki Suada Aslan Restaurant, Üsküdar'daki Kız Kulesi, Bakırköy'deki Florya Sahil Yolunda Chamada Restaurant, Sarıyer'deki Rumeli Hisarı Seyir Meyhane lezzetli bir menünün ve eşsiz deniz manzarasının keyfini çıkaracağınız sizin için uygun fiyatlarla oluşturduğumuz deniz manzaralı mekanlardan sadece birkaçı... Ayrıca İstanbul'un Anadolu Yakası'nın güney kıyılarının açıklarında bulunan Büyük Ada ya da Burgaz Ada'da sevdiklerinizle deniz manzaralı yemeklerin keyfini çıkarabilir hatta otellerde konaklayabilir böylece güzel başlayan gününüzü ucuz fiyata güzel bir şekilde sonlandırma fırsatı bulabilirsiniz.

Deniz manzaralı yemek fiyatları ne kadar?

Deniz manzaralı yemek fiyatları seçeceğiniz mekana ve menüye göre değişkenlik gösteriyor. Sizin için hazırladığımız en uygun fiyatlı deniz manzaralı yemek fırsatlarını takip ederek sevdiklerinizle lezzetli yemekler yiyip, deniz manzarasının keyfini sürebilirsiniz. Birbirinden farklı seçenekleriyle hemen manzaraya karşı yemek yiyebileceğiniz mekanları keşfedin. Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları