Daima göz önünde bulunan ve tüm dikkati üzerine çeken ellerimizin bakımı en az bedenimizin bakımımız kadar önemlidir. Bakımlı olmanın koşullarından biri olan kalıcı oje uygulaması ile ellerinizin daima bakımlı ve güzel bir görüntüye sahip olmasını sağlayabilirsiniz!

Günlük yaşantımızda en az bedenimize verdiğimiz önem kadar, tırnakların bakımını da önemseriz. Giysilerimizin özenli olması ya da sadece makyajınızın çekici olması sizi bakımlı biri yapmaz. Bunlarda önemlidir fakat bunların yanı sıra konuşurken veya sosyal çevrenizde, insan ilişkilerinizde her zaman ön planda olan bir diğer şey ellerinizdir.

Göz önünde bulunan ve hemen hemen herkesin dikkatini çeken ellerinizin bakımlı ve güzel bir görünüm kazanmasını istemez misiniz? İstediğinizi duyar gibiyiz. Uygun fiyatlı kampanyalarımız ile kalıcı oje uygulamasını yaptırabilir, tercihlerinize göre standart, french ve desenli oje seçenekleri ile istediğiniz ojeyi sürdürebilirsiniz.

Bu noktada akla ilk gelen kalıcı oje nasıl yapılır? Nerede yaptırılmalıdır? oluyor. Bu alanda profesyonel hizmet veren tırnak stüdyoları ve güzellik merkezleri mevcut. Bu merkezlerde kalıcı oje yaptırma fiyatları da gayet uygun. Akıllara takılan sorulardan biri de kalıcı oje ile abdest alınıp alınmayacağı oluyor son zamanlarda bu uygulama için kullanılan ve son derece ilgi gören bir marka olan Shellac kalıcı oje içinde barındırdığı hava tünelleri aracılığı ile suyun temasını sağladığı için abdest ile ilgili herhangi bir sorun yaşatmıyor. Evde kalıcı oje nasıl yapılır? bu konuda sıkça sorulan sorulardan oluyor. Evde kalıcı oje uygulaması gerekli ürünler yani kalıcı oje makineleri ve uygun ojeler alınarak yapılabilir birşey ancak işi uzmanlarına bırakmakta fayda var.

Kalıcı oje aşamaları ise şöyle ilerliyor, önce tırnak üstü törpülenerek pürüzlerden arındırılıyor sonra tırnağa törpü ile şekil veriliyor ardından temizleyici sıvı sürülüyor ve kenarlara yapıştırılan bulaşmayı önleyen bantla birlikte oje tırnağa sürülüyor. Sonrasında ojenin kuruması ve görevini görmesi için özel bir makine de belirli bir ısı ile bekleniyor. Kalıcı oje 2-3 hafta süren bir dayanıklılığa sahip ve kalıcı oje nasıl çıkarılır? diye soracak olursanız yine bir uzman yardımı ile veya evde saf asetonu döktüğünüz pamukları alüminyum folyo içinde tırnaklarınızda bekleterek kolayca çıkartabilirsiniz. Normal oje gibi bazen bu uygulamada da soyulmalar yaşanabilir. Kalıcı oje neden atar? sorusunun yanıtı da çok fazla kimyasal ile ellerinizi haşır neşir bırakmanız olabilir.

Sitemizde bolca bulunan güzellik firmalarının sunduğu kalıcı oje kampanyaları ile lokasyonunuza en uygun olanı seçerek işlemlerinizi başlatabilirsiniz. 

Özel eğitimlerden geçmiş ve sertifika almış uzmanlardan oluşan güzellik merkezlerinde kendinizi güvende hissedecek ve bu güzellik merkezlerinde el ve ayaklarınıza kalıcı oje uygulamasını yaptırabileceksiniz. 

Uygun fiyata kendinizi güzelleştirmek, el ve ayaklarınızın olduğundan daha bakımlı görünmesi için acele edin!

Güzellik merkezlerimiz kapılarını araladı sizleri bekliyor... Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları