Oyunculuk dışarıdan bakıldığı kadar basit ve kolay bir iş değildir. İyi bir oyuncu olabilmek; uzun zaman boyunca çalışmak, geçmişi ve geleceği harmanlayarak kültür seviyesinde yükseğe çıkmak ve en önemlisi sevgiyle yapmaktan geçer. Sizler için seçilen uygun fiyatlı oyunculuk kursu seçeneklerimiz ile bu uzun yolculuğa rahatlıkla çıkabilirsiniz.

Oyunculuk kursu bu yolculukta size büyük bir adım atmayı sağlar...

Oyunculuk kursu sayesinde hiç bir tecrübesi olmasa da, isteği ve sevgisi olan herkes başarılı olur ve hayalini kurduğu işi yapabilir. Bu kurslarda, tiyatro, sinema, televizyon, dizi ve reklam oyuncusu olmak isteyen katılımcıların yeteneklerini keşfedip, kendilerini tanıyarak, becerilerini geliştirmelerine ve sektörde başarılı olmalarına imkan sağlanır. Uygun fiyatlı oyunculuk kurslarımız sizlere;

İyi Bir Oyuncuda Bulunması Gereken Özellikler
Ses ve Nefes Teknikleri
Diksiyon - Fonetik (Soluk - Ses - Boğumlama)
Artikülasyon
Doğaçlama
Duyguların İfadesi
Beden Dili
Metin Çözümleme – Metin Değerlendirme
Hareket
Temel Şan Eğitimi
Oyunculuk
Oyunculuk - Rol
Oyunculuk - Jest - Mimik
Kamera Önü Heyecanının Dizginlenmesi
Kamera Önünde Duyguların Yansıtılması
Kamera Önü Oyunculuğu

gibi bir çok önemli yetenek ve bilgiyi kazandıracaktır.

Bu kurslar sayesinde oyunculuk alanında en önemli ve temel adımı atmış olmalarının yanı sıra gerek sosyal gerekse iş hayatında iletişim becerilerini geliştirerek daha etkin ve başarılı bir şekilde iletişim kurabilirler. Ayrıca kapasitelerine uygun çerçevede süratle sektörde kariyer planlama sürecine geçebilir, başrollere kadar uzanan kariyer hedefleri koyabilirler.

Seçtiğimiz uygun fiyatlı oyunculuk kurslarında usta oyunculardan alacağınız dersler size ayrıca bir büyük tecrübeden faydalanma imkanı da sağlar. Kurslarımız sayesinde; Sestanbul, Marmara Sanat Akademisi, Beyoğlu Roll Sahne, Kayhan Yıldızoğlu gibi kurumlaşmış usta hocalardan eğitimler alıp, onların televizyon, reklam, tiyatro ve sinema tecrübelerinden de faydalanma imkanı bulacaksınız. 

Yukarıda da saydığımız gibi, oyunculuk hiç de dışarıdan görüldüğü kadar basit ve kolay bir iş değildir. İyi bir oyuncu olmak ve hayalinizdeki bu işi yapabilmek için oyunculuk kursları sizlerin atacağı ilk adım olacaktır. Bu ilk adım ise oldukça büyük bir ilk adım olacak ve kendinizi kısa zamanda hızlıca geliştireceksiniz. 

Fazla vakit kaybetmeyin ve hayalinizdeki bu işe atılmak için sizin için seçtiğimiz uygun fiyatlı oyunculuk kurslarımıza hemen başlayın!..
Kapat
devamı...