Bir kadın için her zaman el ve tırnak bakımı oldukça önemlidir. Vücudunuzda ön planda olan tırnaklarınızı profesyonel ellere bırakmaya ne dersiniz?

Öncelikle protez tırnak nedir ve ne işe yarar onu ele alalım. Protez tırnak, tırnaklarına istediği şekli veremeyen, düzensiz şekilde uzayan ve geç uzayanların genellikle tercih ettiği uygulamadır. İstediğiniz şekli veremediğiniz ve uzamadığı için şikayetçi olduğunuz tırnaklarınızın görünümünü protez tırnaklar ile kamufle edebilirsiniz. Gerçek tırnağınızın üzerine koruyucu maddeler sürüldükten yapılan protez tırnak ile elleriniz güzel bir görünüme kavuşacak. 

Bakımlı tırnakların sırrı lan protez tırnak ile sürdüğümüz ojenizin bile duruşu değişecek. Üstelik tırnağınıza protez tırnak uygulanmadan önce sürülen koruyucu maddeler sayesinde gerçek tırnağınız herhangi bir yıpranma ve sararma görmeyecek. İşlem tamamlandıktan sonra düzenli olarak bakımını yaptırdığınız takdirde protez tırnağınız, kendi tırnağınızdan farksız bir görünüme kavuşacak. 

Uygulama tamamlandıktan sonra protez tırnağı elinizde bir fazlalık gibi hissetmeyeceksiniz. Doğal görünümle protez tırnaklarınıza istediğiniz ojeyi sürebilir ve gerçek tırnağınızmış gibi fazlalık hissetmeden kullanabilirsiniz. Protez tırnağın en güzel özelliği takma değilde, kendi tırnağınızmış gibi durmasıdır. 

Protez Tırnağı Kimler Yaptırabilir?

Tırnaklarınızı yeme gibi alışkanlıkları olan kadınlar, kendinizi dizginlemek için protez tırnağı tercih edebilirsiniz. Protez tırnak ile bu alışkanlığınızı rahat bir şekilde yenebilirsiniz. Çabuk kırılan hassas bir tırnak yapınız varsa, bunun içinde protez tırnak derdinize derman olacaktır. Bunların haricinde iş temposundan dolayı tırnak uzatmaya vakit bulamıyorsanız da rotanız protez yaptırarak rahat bir şekilde uzun ve bakımlı tırnakların sahibi olabilirsiniz.

Protez tırnak, takma tırnakların aksine ellerinizi daha bakımlı gösterecektir. Her zaman, her yerde kullanabileceğiniz bu protez tırnaklar ile kendinizi şımartın!

Lokasyonunuza en uygun güzellik merkezini tercih ederek kendinizi profesyonel uzman kadrosunun ellerine bırakabilirsiniz. Güzellik ve bakımınız üzerine her ince ayrıntıyı sizler için düşünen sitemizden fırsatınızı vakit kaybetmeden satın alın!

Gönül rahatlığı ile protez tırnak uygulamasını yaptırabileceğiniz profesyonel kadroya sahil güzellik merkezleri kapılarını araladı sizleri bekliyor.  

Acele edin!
Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları